top of page

לא אמיתי! 27.10.23 - הדוגמניות שהפיצו פייק ניוז, אורטל עמר נגד לוסי איוב ועדן פינס יוצאת על רחל מאופקים

Updated: Jul 6

אז חזרנו, והפעם בתקווה לשגרה כזו או אחרת. היה לנו פרק בצל המלחמה אבל לא רק. היו סכסוכים בגין חרבות ברזל. דוגמניות שהפיצו שמועות על חטופה, יוצאות ראליטי שקיללו חטופה אחרת, ואפילו עדן פינס נגד רחל מאופקים. בואו להוציא קצת עצבים איתנו.


 

תאריך עליית הפרק לאוויר: 27/10/2023.

פתיח: "לא אמיתי! לא אמיתי, לא אמיתיייי! לא אמיתי! לא אמיתי…"

אושרה: שלום, שלום, שלום. כפי שאתם יכולים לשמוע, אני נמצאת עדיין בלונדון הרחוקה. אמנם אני מתחילה את שובי לארץ, אבל ברוכים הבאים לעוד פרק של הפודקאסט האלמותי "לא אמיתי!" כן מותק! ואיתי כאן על המיקרופון, היא מהמיקרופון, אני מהאייפון [צוחק] האחת והיחידה, האישה שלצידי, האריסטוקרטית והאישה שקו הלסת שלה יכול לחתוך גם את המתח באוויר בזמן מלחמה, קבלו את דור סגל אלבוקרק!

דור: הלו, הלו, הלו, שלום, שלום לכולם. טוב להיות אתכם בשבוע כזה וכמובן להיות אמנם לא במרחק, אבל בלב עם האחת והיחידה, האהובה והמושלמת, אהבתי שאני כל כך מתגעגעת אליה, אושרה!!!

אושרה: שלום, שלום ועכשיו את כמובן תעשי את מה שאת עושה הכי טוב שזה להגיד לכל המאזינים שלנו איך לדרג, איפה אנחנו נמצאים במדיה, איך אתם מזמינים חברים וכו' וכו'.

דור: בוודאי! אני ממש פה בשביל זה. והשבוע אנחנו חוזרות לסורנו ומציעות לכם להצטרף למדיות השונות שאנחנו נמצאים בהם. קודם כל, באמת את האינסטגרם, שם אנחנו נמצאים כל עת, גם בתקופת מלחמה ומעדכנים את העדכונים החשובים באמת. אז בואו ל-lo_amiti באינסטגרם ואם אתם כבר בעניין של מדיות, אז בואו גם לפייסבוק שלנו. שם יש קבוצה שהיא כבר ממש קהילה שמתפקדת כל כך יפה בימים האלה. זה לראות ולקנא. אז בואו לקבוצה שלנו "לא אמיתי!" תבקשו להצטרף. וכמובן שאם אתם קצת רוצים לעשות לנו טוב בחזרה ובא לכם להחזיר לפוד, אז תדרגו אותנו. אם אתם בספוטיפיי שלוש נקודות דרג תוכן זה, תנו לנו חמישה כוכבים ומעלה בלבד. וכמובן, אם אתם רוצים גם על הדרך לנקום קצת בחמאס, תתנו לנו יופי של תגובה באפל פודקאסט. אתם יכולים בשם איסמעיל הנייה [מצחקק] סתם!

אושרה: [צוחקת]

דור: ותבואו לפרגן לנו. וכמובן שאם יש לכם חברים שאוהבים את הסגנון ואת הנושא, תגידו להם שיצטרפו כי גם בתקופה כזו חשוב לשמור על מורל ועל אסקפיזם ועל קצת דברים טובים. אז אנחנו נשמח לקבלם ל"לא אמיתי!"

אושרה: נכון, נכון, נכון. ותודה רבה דור! דוריס! על ההקדמה הנהדרת הזאת. אנחנו רוצים לציין משהו ממש, ממש מיוחד.

דור: נכון.

אושרה: גם אני וגם דוריס קיבלנו השבוע הודעה ממאזינת הפוד והקסקסנית מיכל כץ!

דור: נכון.

אושרה: אנחנו חייבים להגיד אנחנו נורא, נורא התרגשנו. אנחנו בעצם מזמינים אתכם להיכנס לאתר שהוא מתעסק בתמלול של פודקאסטים לאנשים שהם כבדי שמיעה. אם אתם מכירים אנשים בעלי מוגבלות בשמיעה, אז תזמינו אותם בבקשה לאתר Podtext.co.il רואים שם את כל הפודקאסטים המגניבים בישראל, כולל אותנו כי אנחנו מגניבים ואת התמלול שלהם כדי שאנשים שגם לא יכולים להאזין, יוכלו להנות מהתוכן שלנו. אז בבקשה תזמינו אנשים שאתם מכירים שסובלים ממוגבלות בשמיעה. ואם אתם לא מכירים ועדיין בא לכם לעזור ולהירתם לפרויקט, בבקשה מיכל גם מחפשת מתנדבים לתקן כל מיני שגיאות של AI, מעבירה את הפודקאסט באיזשהו תהליך של artificial intelligence וכמובן שיש עם זה מלא, מלא שגיאות כי מי יכול לתמלל ג'ורה כמו שלנו?

[מצחקקים]

אושרה: אז היא גם מחפשת מתנדבים שפשוט יתקנו שגיאות כתיב מה-AI. אז תודה רבה, רבה, רבה.

דור: ואם כבר אתם נכנסים, אנחנו ממש ממליצות לכם גם אם אפילו אתם מאזינים ששומעים את הפודקאסט עצמו, כי יוצאים משם פשוט קטעים כל כך מצחיקים. כשזה כתוב זה נראה אחרת והעליתי גם כמה לשרשור בקבוצה. אז תסתכלו ותראו וזה ממש שווה ומאוד מצחיק וכל הכבוד לכם על מה שאתם עושים שם ב"פודטקסט". זה חשוב ונגישות זה חשוב וכן ירבו.

אושרה: כן ירבו. אה… כן!

דור: זה נראה לי הזמן להכניס ולהציג את פינתנו האהובה!

קריין: "אני שומעת בכל מקום שאת מרכלת חמודה!!! מתקסקסות!" מהההה [כבשה]

דור: מתקסקסות מרחוק.

אושרה: מתקסקסות מרחוק. כן, אז יש לנו מספר אייטמים לא מבוטל. שכמובן איך לא, יהיו קשורים גם ללחימה, אבל גם קשורים לכוכבי וכוכבות הביצה. אנחנו נתחיל באייטם הראשון של זוכת כוכב נולד 11, הזמרת חגית יאסו. היא מדברת על זה שהיא ניצלה מהטבח ביום שבת ה-7/10 והיא צוטטה גם ב"גיא פינס" וגם ב"לאישה" כשבעצם היא יצאה לרוץ ריצת בוקר והריצה הזו הייתה אמורה להתקיים בזיקים. אבל בעקבות העובדה שזה היה יום שבת והיא שומרת שבת כאמור, אז היא נשארה לרוץ ביישוב שלה. עכשיו, שתיים מתוך החברים שלה שיצאו לריצה בזיקים הם נרצחו. גם היא נתקלה במארב של מחבלים שירו לכל עבר וחגית התחבאה בתחנת דלק וניצלה. היא צוטטה והיא אמרה שזה בגלל שהיא שומרת שבת.

דור: בזכות זה שהיא שומרת שבת היא לא הייתה שם בזיקים. אה… קודם כל, זה מקרה מטורף כאילו. גם המקרה עצמו שהיא ברחה ממחבלים שיורים עליה לכל עבר ונמלטה לתחנת אוטובוס זה די משוגע בפני עצמו. וזה קאמבק של חגית יאסו. זה הקאמבק שהיינו צריכים! את יכולה בבקשה חגית לעשות כבר קאמבק על בסיס הפרשה?

אושרה: וואו! האמת שזה חתיכת סיפור כאילו מזעזע. האמת שלא הרבה מדברים על זה כי היה גם הרבה רצח בחוף זיקים. לצערי אני יכולה להגיד שחבר כיתה שלי מהתיכון, שני ההורים שלו נרצחו כי הם בילו בשבת בחוף זיקים. היה שם ממש, ממש טבח שלא כל כך מדובר עליו באתרי החדשות. גם חגית ניצלה מאותו טבח. היא אמנם נתקלה במארב של מחבלים, אך למזלנו הצליחה להינצל. אז יאללה חגית, תוציאי לנו סינגל.

דור: ומה שהכי אהבתי זה שאת ידעת בעל פה שהיא מכוכב נולד 11. [מצחקק] זה היה מדהים.

אושרה: אני הייתי בטוח שהיא מכוכב נולד 10.

דור: אבל זה אור טרגן.

אושרה: …בסדר.

דור: אבל תראי איזה יפה עשית את זה.

אושרה: [צוחקת]

דור: [צוחק] טוב, אבל האמת שבאמת מאייטם כזה זה קצת קשה לטפס לשיאים כאלה קליימקסים של דברים, אבל אנחנו רוצים לדבר על בחור שאנחנו מאוד אוהבות פה בפוד, מאוריציו אולמנסקי, the husband של קייל ריצ'רדס מעקרות בית אמיתיות, בוורלי הילס שמדוברת פה לא מעט. עכשיו היו הרבה אייטמים על זה שדיברנו על זה שהם ככל הנראה מתגרשים ויש כנראה איזו פרשת בגידה עסיסית, אבל אנחנו לא עוסקים בזה היום.

מאוריציו אמור, מתחיל בימים אלה להופיע ב"רוקדים עם כוכבים" האמריקאי ובתוכנית הראשונה שבה הוא השתתף, הוא עלה עם סיכה של דגל ישראל והוא גם סיפר קצת דברים, נכון אושרה?

אושרה: נכון. אז הוא צוטט כשהוא אומר שהוא עומד לצד ישראל, שיש לו שם משפחה, שהוא ביקר פה. היה לו פה חוויה טובה. הוא גם חשף שבן דודו נרצח ב-7/10. מי שפרסם את זה, זה ערן סוויסה. תודה לך ערן סוויסה על הפרסום.

דור: ותודה כמובן ל…

אושרה: ויש לציין שכאילו זה ממש לא טריוויאלי להגיד את זה ב-national television, בעיקר כאילו שמה שנקרא, יכולת ההישרדות שלך בתוכניות ריאליטי תלויות בהצבעות הקהל,

דור: בקהל!

אושרה: אז להביע עמדה בנושא כל כך דיכוטומי שהרבה, הרבה כאילו מאזרחי ארה"ב מאוד חלוקים בדעתם, אז כל הכבוד למאוריציו שפשוט עומד ועומד איתן מול דעות של כל העולם ופשוט אומר את מה שהוא חושב ומה שהוא מרגיש ואפילו מזדהה איתנו עם סיכה של דגל ישראל על הדש של החולצה שלו.

דור: וואי שכל העוכרים יעכרו לפחות מאוריציו איתנו, זה שווה הכל. שווה מאוד!

אושרה: בטח, הייתם מתים, הייתם מתים פלסטין שמאוריציו יהיה אתכם! הייתם מתים!

דור: מתה! [צוחק] וואי איזה כיף! אייטם מרגיז כל כך הולך להגיע עככככככשיו!

אושרה: אוי ואבוי.

דור: אישה שכאילו באמת, אין לנו משהו נגדה באופן אישי, אבל יש לה פרשות כל כך מרגיזות לפעמים שאני לא יכולה. אני מדברת על הדוגמנית עדן פינס, שבעצם כמו שאתם זוכרים בשבוע שעבר דיברנו על רחל מאופקים שהפכה להיות אחת הגיבורות של המלחמה. שבעזרת באמת תושייה והמחשבות המהירות שלה הצליחה להינצל מחמישה מחבלים שהיו אצלה בבית.

אושרה: אמהמ, והפכה להיות כוכבת בפני עצמה! שחתומה בסוכנות,

דור: עם עדן פינס, נכון. שזה הזיה! אבל במסגרת הביקור של הנשיא ביידן שביקר בישראל ביום רביעי, היו כל מיני פגישות שלו עם אנשים שעברו דברים ב-7/10 וביניהם גם הפגישו אותו עם רחל מאופקים. אבל שוב, הפגישו אותו עם המון אנשים, זו לא היחידה שהוא פגש. הוא פגש ילדים, הוא פגש הורים, הוא פגש הורי חטופים ורצו גם לתת לו כנראה להכיר איזושהי מישהי שהפכה להיות גיבורה מקומית עם סיפור דווקא קצת יותר משמח. עדן פינס הגיבה ש"זה לא סטנדאפ פה!" [מצחקק] מה היא אמרה אושרה?

אושרה: היא אמרה "במקום שביידן יפגוש ילד בן 13 שאיבד את כל משפחתו", בסוגריים אני אומרת, כנראה מתייחסת לילד המרגש, אריאל, "אז ביידן נפגש עם רחל מאופקים ועם כל הכבוד לרחל ויש כבוד, אנחנו לא במופע סטנדאפ". עכשיו, עדן פינס, מה זה אומר מופע סטנדאפ? זה שלאישה יש חוש הומור והסיפור שלה הוא כל כך יוצא דופן זה לא אומר שהיא לא ראויה לפגוש את נשיא ארה"ב! היא עברה חתכת תופת! היא הייתה בת ערובה שעות על גבי שעות עם קלצ'ניקוב מכוון לראשה ורימון מכוון לראש בעלה כשהיא מנהלת משא ומתן מאוד, מאוד מתחכם עם מחבלים צמאי דם. והיא מה שנקרא lived to tell. כאילו היא שרדה את התופת הזה כדי לספר עליו וזה סיפור מ-טו-רף. זה שהיא אישה בעלת כריזמה וזה שהיא אישה שמספרת את הסיפור בנופך יחסית רגוע וחינני, זה לא אומר שהסיפור שלה לא טראגי.

דור: נכון.

אושרה: זה שעדן פינס רואה בסיפור שלה מופע סטנדאפ, זאת הבעיה.

דור: נכון.

אושרה: עדן פינס, לא חייבת להביע דעתך על כל דבר. באמת, שבי בצד, סתמי ת'פה, תהיי כוסית, תעשי צמות, לכי תעשי שיזוף, תלבשי איזה בגד ים קטן. כאילו בחייאת אמא ש'לך, את פותחת על רחל מאופקים? היא הרגע שרדה חמישה מחבלים שכיוונו אקדח לראש שלה יא חתיכת דוגמנית טיפשה ועלובה! איכס, אני שונאת! מה דעתך חשובה?!

דור: זה גם לא אחד על חשבון השני!

אושרה: מה דעתך?

דור: זה שרחל מאופקים מקבלת את הזרקור מול ביידן, היא לא היחידה שקיבלה. וחוץ מזה, עדן פינס, עם כל הכבוד, למה לצאת נגד מישהי שעברה דבר כזה? כאילו זה כל כך לא נאה ולא יאה בתקופה כזו. קצת דוך פנימה, קצת יותר רגישות, קצת יותר עדינות. לא צריך להגיד כל אשר על הלב עדן פינס, עם כל הכבוד.

אושרה: וגם זה שזה בכלל על הלב שלך, מה זה אומר על הלב שלך? שהוא שחור משחור!

דור: כן, זה לא מתאים בכלל, בכלל, בכלל ואני שמח שגם התגובות, הסנטימנט לא איתה.

אושרה: כן, אני פשוט לא מבינה למה כאילו כוכבות ריאליטי, דוגמניות, מגישות, משווקות קודי קופונים מביעות את דעתן בנושאים כל כך רגישים ומצפות לאיזושהי הזדהות… מה את מפגרת?! מה את מגיבה על רחל מאופקים? היא ליטרלי יצאה עכשיו כאילו מאחד האסונות הכי גדולים של ישראל ואת אומרת "מופע סטנדאפ"? זה שהיא הצליחה להערים על מחבלים זה סטנדאפ בעינייך? מה את טיפשה? כאילו מה זה? מה אפשר להגיד על זה? חתיכת איומה.

דור: גם למה להגיב על זה? כאילו למה דחוף לך להגיד את דעתך האידיוטית במקום הזה ושנשנא אותך ושנכעס עלייך? זה רק כדי לקבל כותרת אני חושב. אני לא רואה שום סיבה אחרת שתעשי את זה.

אושרה: כן, כן, כל הניסיונות האלה של כוכבי ריאליטי להישאר בתודעה על גבי נושאים כל כך רגישים. איכ! הלוואי והם ימותו. סליחה, כן?

דור: והלוואי וזה היה הסיפור האחרון בנושא, אבל תכף חכו, תשמעו, יש עוד כל כך הרבה דברים שקרו ממש דומים לזה. אבל רגע לפני זה, אנחנו גם רוצים לעבור לאייטם של יפעת הללי. את רוצה לספר, אושרה?

אושרה: כן. יפעת הללי שהרי היא הכתבת רכילות של "מאקו", היא מפרסמת שנתנאל רודניצקי, נתנאל רודניצקי מי שלא זוכר, הוא היה ב"אח הגדול" העונה הקודמת, הוא היה בן זוגה של דיאן שוורץ במהלך העונה והיה דמות איומה לכשעצמה.

דור: כן. [צוחק]

אושרה: אז הוא העלה סרטון בסטורי או לא יודע אם זה בסטורי או בפיד, שרואים בו את קאזם, בר ואותו. כלומר, כנראה סצנה מתוך "האח הגדול",

דור: מתוך "האח הגדול", כן.

אושרה: מעל קאזם הוא כתב "חמאס", מעל בר היה כתוב "ארה"ב" ומעליו כתוב, מעליו כמובן, מעל נתנאל כתוב "ישראל" ואז רואים אותם רבים כזה בסרטון ורואים את קאזם בעצם מציק ולא לוקח אחריות וכאילו קאזם Being קאזם וזה שנתנאל כאילו מעלה את זה לסטורי או לפיד וכותב כאילו, משווה בין קאזם לחמאס.

דור: וזה גם קצת רגיש כי,

אושרה: קאזם אגב המוסלמי הראשון ששירת בצה"ל.

דור: וגם קאזם, דוד שלו נרצח עכשיו. הרי דיברנו על זה שבוע שעבר באמבולנס, הוא נהג אמבולנס.

אושרה: נכון.

דור: זה חסר טאקט כאילו! גם ישר שזה קרה אמר כמה הוא מתנגד לזה וכמה זה נורא, אז אל תשווה אותו לחמאס. הוא ערבי. זה לא מתאים, זה לא נעים. זו השוואה שלא עושים, בטח לא בימים כאלה.

אושרה: זה כאילו, זה פשוט לא לעניין בהרבה רמות. קודם כל, להשוות כל בן אדם כאילו ישראלי לחמאס זה מעשה מזעזע, אבל בטח בן אדם כמו קאזם שהוא סופר פטריוט והוא כל הזמן מתבטא בעד כאילו ארץ ישראל ונגד כאילו ה…

דור: מעשים.

אושרה: נקרא לזה המקום שממנו הוא מגיע. וזה גם גורר המון תגובות מצד המשפחה שלו ומצד הקהילה שלו. אז כאילו ללכת ולעשות דבר כזה ולהצמיד לקאזם אימג' של חמאס, זה פשוט באמת טמטום ברמה ממש גבוהה. מאוד לא מפתיע אותי כי מטומטם הוא היה גם במהלך העונה.

דור: נכון. הוא הוכיח את התנהגותו במהלך העונה. קאזם התייעץ עם עורכת הדין שלו והם שלחו לנתנאל מכתב לפני תביעה שיוריד את זה ויתנצל. נתנאל הוריד את הפוסט, אבל לא התנצל. אממ… אני לא חושב שהוא יעשה עם זה משהו קאזם, אבל טוב שהוריד את הפוסט וחבל על הטמטום.

אושרה: כן. טוב. אם כבר ב"אח הגדול" עסקינן, אז אנחנו צריכים לדבר על הדבר שאף פעם לא מאכזב אותנו שזה קעקועים! קעקועים של יוצאי "האח הגדול".

דור: את יודעת מה חשבתי? שיש מתאם בין קעקועים גרועים לבין מי שהיה ב"אח הגדול". כאילו יש מתאם כזה סטטיסטי.

אושרה: כן, כן, כן. זה כאילו אם היית ב"אח הגדול" כנראה המלהק יודע שיש לך טעם רע בקעקועים.

דור: [מצחקק] בדיוק.

אושרה: אז יוצא "האח הגדול" העונה האחרונה, אורי נגר. מי שלא זוכר, זה שהפליק לשי עומרי בתחת.

דור: [צוחק]

אושרה: הוא האקס של ספיר בורגיל. זה שעשה גזלייטינג לסתיו קצין. ובאמת, דמות נאלחת כשלעצמה, אך חתיך מאוד.

דור: נכון.

אושרה: הוא בעצם קעקע על גבו לב אנושי מאוד גדול יש לציין, מחורר ועטוף בדגל ישראל כשלמרגלותיו התאריך 7/10.

דור: כן.

אושרה: וואו.

דור: קודם כל, אוקיי… מבחינה ארטיסטית אם אנחנו רגע מדברים ארטיסטית, זה אחד הקעקועים המכוערים ביותר שראיתי. בלי קשר,

אושרה: זה ממש מכוער.

דור: זה מזעזע! זה כאילו, זה לא טוב, רמה לא טובה. זה לא טוב, לא טוב. עכשיו בלי קשר,

אושרה: עכשיו למה, למה שתרצה לב מחורר ומדמם עטוף עם דגל ישראל על הגב שלך? כאילו תראי, בתור הומואית, אז הגב שלי. לא שלי ספציפית כי אני אקטיבית, אבל גבם של הומואיות הוא חשוף למה שנקרא, במהלך קיום יחסים בין אישיים.

דור: נכון.

אושרה: אני לא הייתי רוצה לראות קעקוע של לב מדמם עם דגל ישראל עם תאריך של אחד האירועים הכי קשים בתולדות המדינה בזמן אה, אה, אה,

דור: משגל.

אושרה: את יודעת,

[צוחקות]

דור: אני חשבתי על משהו אפילו יותר גרוע ואני לא אגיד אותו כי הוא לא ראוי בימים אלה. אגב, זו אחת הבעיות שאני נתקלת בהן. קסקסניות, אני רוצה להגיד ולפתוח. כאילו אני כל הזמן במדיה, אני ממש מתקשה כאילו. ההומור הוא קשה עכשיו. אני מרגישה שכל הפטנט של להתגבר על דברים זה הומור וכלום לא… הרבה דברים לא מתקבלים עכשיו. אז… סתם שתדעו, אני ממש על זה.

אושרה: תראו, באמת כאילו, יגידו 'מה אתם יוצאים על מישהו שעשה קעקוע?' כאילו באמת, אתה רוצה לציין את האירוע הנוראי הזה? אתה יכול לעשות מגן דוד, אתה יכול אריה עם חרב. אתה יכול לקעקע 7/10. לא יודע למה מישהו ירצה בכלל לזכור את התאריך הזה, זה תאריך נוראי לזכור אותו. כאילו… אה, לא הייתי מקעקע את זה על הגוף שלי. בטח לא בצורה כל כך כזה ויזואלית,

דור: גסה!

אושרה: עם לב מחורר, מדמם עם דגל ישראל. זה קעקוע מאוד, מאוד, מאוד כאילו דרמטי.

דור: כן. דארק, דארק אווירה.

אושרה: דארק, דארק, דארק ובאמת מכוער.

דור: טוב, שיהיה בריא. שיהיה בריא. [צוחק] אורי נגר, תהיה בריא. גם ראיתי אותו,

אושרה: שיהיה בריא!

דור: עלק הולך להתנדב, ללכת לחיילים לשמח אותם. מי הוא? בתור מה הוא בא? הם לא יודעים מי הוא. הם רואים אותו וכזה 'מי זה? מי זה האיש הזה?'

אושרה: כן. הייתי מצפה שאת הקעקוע הפטריוטי הזה תעשה נטלי דדון, זאתי שמדמיינת את האות 'ש' בכל מיני תמונות מ-2019.

דור: [נקרעת] איזו אישה גדולה מהחיים! אישה קצרה עם שביל ארוך.

אושרה: כן. האייטם הבא.

דור: וואי האייטם הבא שבאמת! הצליח לעצבן אותי ברמות! אממ אנחנו בעצם, היו לנו שני אייטמים כי חזרו שתי נגלות של חטופים מעזה בפעם הראשונה. אנחנו עכשיו מדברים עליה. חזרו שתי חטופות, אם ובת שממש באותו יום בו הודיעו שהן עומדות להיות משוחררות, התחילו להיות מופצות ברשת שמועות ע"י איזשהו בלוגר בשם משהו שון משהו, שהוא תומך ב-BDS ותומך בחמאס ומתנגד לישראל. והוא העלה פוסט עם תמונה של החטופות האלה ואמר שהן שוחררו בזכותו בגלל שהן תומכות בארגונים שנגד ישראל וזה היה הלחץ שהם עשו על חמאס.

עכשיו, יש כמה אנשים שלא, לא חיכו ולא אמרו רגע, בואו נבדוק שניה את העובדות, מי זה הבלוגר הזה בכלל? האם שמעתם עליו אי פעם? ופשוט אה-אותן דוגמניות-טיטי איינאו ודיאן שוורץ ששתיהן פשוט העלו פוסטים וצילומי מסך של מה שהעלה אותו בלוגר והפיצו את אותו ידיעה שהתגלתה לאחר כמה שעות כפייק ניוז כי פשוט עיתונאים בדקו אותה. אממ… בעיניי זה מזעזע!

אושרה: העיתונאית יונה לייבזון כמובן, עיתונאית של ערוץ 12, היא בדקה את הטענות של החטופות שהן תומכות BDS ופרסמה שזה פייק ניוז. עכשיו, מה שיש לי להגיד על זה, זה פשוט זעזוע עמוק. ליטרלי שתי נשים עברו את שבי חמאס, שוחררו מאיזושהי סיבה עלומה, לפי דעתי בגלל לחץ אמריקאי, בגלל ששתיהן מחזיקות באזרחות ארה"ב והן שוחררו. והדבר הראשון שיש להגיד לשתי דוגמניות מטומטמות, טיטי איינאו ודיאן שוורץ, זה שהן תומכות BDS. בלי לבדוק, בלי להגיד כלום, תגידו מה נסגר אתכן?! איפה החמלה?

דור: מה נסגר?

אושרה: אנשים עברו עכשיו תופת! מה יש לכן? את, אתן, עדן פינס, פשוט יוצאות על אנשים שעברו תופת מאיזושהי סיבה, מה אתם מרגישים? מה אתם רוצים לאחל להם שיחזרו כאילו? ואם הן היו תומכות BDS, נגיד והן היו תומכות BDS, זה לא משמח שהן שוחררו משבי חמאס? כאילו אז מה?! אם הן תומכות BDS אז להשאיר אותן שם שיאנסו אותן וירצחו אותן? מה, מה קורה לבני אדם?! כאילו,

דור: גם צריכים לקחת בימים כאלה את הכל הרבה, הרבה יותר שניה עם אוויר ושניה כאילו, כי כשאתה מאשים מישהו בדבר כזה אחרי שהוא חוזר, אתה מכתים את שמו בצורה איומה והן עברו כזאת טראומה. באמת, תהיו רגישות! גם על המקלדת וגם כאילו בהפצת כאלה קונספירציות. זה ממש נורא!

אושרה: ואת יודעת שיש מטומטמים במדינת ישראל שעדיין ימשיכו להאמין ששתיהן תומכות BDS.

דור: לא נעים לי לומר שאני מקבלת הודעות אצלנו ב-DM מאנשים כאלה, שאני מנסה להסביר להם ולהראות להם שיש כבר מה שנקרא, חדשות אמת שיצאו של יונה לייבזון. זה לא הכי מעניין אותם.

אושרה: זהו, כולם בעולמות הקונספירציות. כולם מאמינים בקונספירציות. ברגע שאמרת משהו, זהו, זה הפך להיות האמת ואי אפשר כבר להתמודד עם זה. ליטרלי שתי נשים שעברו כאילו אירוע כל כך מזעזע. בטוח גם איבדו חברים ומשפחה ונרצחו אנשים בסביבתם, עכשיו צריכים להתמודד עם זה שהן כאילו מעבר לטראומה, שעכשיו הן גם תומכות BDS. ושתי אושיות רשת כאילו עם מלא עוקבים פשוט פרסמו את זה בלי שום בדיקה, בלי שום כלום.

דור: נכון. ראיתי גם שערן סוויסה הגיב ממש בחריפות נגד זה בכמה פוסטים, בכמה סטוריז.

אושרה: כן, הוא אמר שם שאחת מהדוגמניות האלה הוא עוד אהב עד לפני דקה.

דור: נראה לי התכוון לדיאן.

אושרה: ממש, ממש כן. טוב, אם אנחנו רוצות להמשיך עכשיו עם כוכבניות מטומטמות שפותחות על אנשים שהיו בשבי, אז בבקשה קחי את הנאמבר הבא גם.

דור: יאללה, אני אקח את הנאמבר הבא כי זה באמת משהו שככה חרה לי ברמות, זה כאב לי על הלב. אז מי שראתה "אהבה ראשונה" של רשת, סדרה של מציאת אהבה ובה השתתפה בעונה הקודמת דנה בן ארי. הייתה דמות בולטת גם בסדרה עצמה. בסוף הבנות נותרו, כולן היו מסוכסכות איתה, כל הבנות היו מסוכסכות איתה, שזה כאילו הזיה. אבל זה אומר הרבה. והנה בבקשה, המקרה הזה גם יגיד דרשני. דנה בן ארי החליטה להתבטא נגד החטופה השנייה שהוחזרה לישראל, יוכבד ליפשיץ, שהוחזרה עם עוד מישהי קשישה. שתיהן היו קשישות והוחזרו על רקע הומניטרי. לאחר החזרתן, יוכבד החליטה להתראיין ובראיון שלה אף אחד לא הכין אותה. לא ההסברה הישראלית, לא דובר צה"ל, לא אף גורם כזה או אחר. היא נאלצה מן הסתם פשוט לעלות לראיון על דעת עצמה. אמרה את הדברים שאמרה, ביניהם אמרה שהחמאס התייחסו אליה יחסית בצורה טובה כשהיא הייתה שם וטיפלו בה בצורה טובה.

אושרה: היא לא אמרה את זה בצורה כזאת. אגב, היא אמרה שהם חטפו אותה, שמו אותה על אופנוע, היכו אותה,

דור: במקלות! לא, ברור, היא תיארה.

אושרה: הוליכו אותה קילומטרים מתחת לאדמה. ואז היא אומרת, כשהם הגיעו, כשהיא הגיעה בעצם לאזור השבי, אז התייחסו אליה נורמלי. הביאו לה ביום לאכול גבינה לבנה, לחם ומלפפון, ביום, פעם אחת. וזהו. זה בערך מה שהיא אמרה על זה.

דור: כן, זה היה האוכל.

אושרה: כן. וזה כאילו שהיא אמרה את זה [צחקוק לא מאמין] כאילו אף אחד לא אפילו משער בדעתו שאולי לפני שהיא שוחררה, החמאס אמרו לה, כי בעלה עדיין בשבי אגב.

דור: נכון.

אושרה: אמר לה שאם היא תגיד משהו רע על איך שהתנהגו אליה, הם ירצחו את בעלה? כאילו אנחנו לא יודעים בכלל מה קורה שם ואיזה מסרים כאילו קורים שם. היא כאילו באמת, המפגרת הזאת מ"אהבה חדשה", "אהבה ראשונה",

דור: דנה בן ארי.

אושרה: פשוט מה היא אמרה בדיוק עליה?

דור: היא כתבה עליה באמת משהו די ארוך, אבל ביניהם היא כתבה "חבל על כל ההסברה הישראלית שבאה פתאום זבל כזאת והורסת הכל". להגיד על אישה בת 85 שחזרה משבי החמאס, שבעלה עדיין בשבי החמאס "זבל"?! זה בעיניי כאילו באמת, הרמה הכי נמוכה של אנושיות שגילינו. זה הג'ורה! את ג'ורה דנה בן ארי! מתחת לג'ורה!

אושרה: היא זבל! כאילו לקרוא לה "זבל", כאילו מה, מה את מאחלת לאישה הזאת? את מאחלת לה שתחזור? אבל מי שכן בפועל איחלה לה לחזור,

דור: איחלה לה לחזור,

אושרה: זאת שי עופרי מ"האח הגדול". שי עופרי המאורסת הטרייה לשניר בורגיל והפאלשית הראשית. זאת שאוהבת לחטוף כפות בתחת מאורי נגר, לכאורה. טעם רע. היא אומרת בסטורי "למה הגעת להתראיין בכלל?" כאילו מישהו שאל אותה. "מישהי החליטה שהיה לה כיף, אז ממי תחזרי".

דור: תגידי, את מטומטמת??????? יא תת אדם!!!!!!! יא זבלללללל!! באמת, כאילו אני לא יכולה.

אושרה: אנשים איבדו שליטה על הפה שלהם. זה פשוט חסר כל פינס, חסר כל עכבות. זה מזעזע! גם עדן פינס, גם דנה בן ארי, גם שי עופרי, גם טיטי איינאו, גם דיאן שוורץ פשוט חבורה של עלובות.

דור: אפסות.

אושרה: שנאה שאני לא יכולה לתאר.

דור: באמת, אם אנחנו כעם לא נשתפר ולא נשפר את עצמנו אחרי מה שקרה ב-7/10, לא למדנו כלום. וחלק מהעניין זה גם ללמוד שצריך לנשום ולהתאפק. כאילו כל מה שקרה הוא לא סתם קרה. ואנחנו,

אושרה: מה זה "ממי תחזרי"? מה זה "ממי תחזרי"? תחזרי לאן!? לשבי חמאס? לידיים טרוריסטיות? תגידי, את מטומטמת?!?!

דור: אני לא האמנתי כשקראתי את זה כשזה אמיתי. כאילו הבושה קפצה מהחלון. באמת! אין לי מה לומר, זה הכי תת, תת, תת, תת אי פעם שהיה לנו. גועל נפש!

אושרה: מזעזע. יאללה נקסט, מעבירה נושא, אני מקיאה.

דור: אי אפשר יותר, להקיא. טוב. זה ממני. אני רוצה להתנצל בפני דניאל מורשת [צחקוק] שבשבוע שעבר הכנתי את התסריט אני, אושרה לא אשמה בכלל. ומאיזושהי סיבה הייתי מול הידיעה שהוא התארס לבן זוגו תמיר ומאוד שמחתי בשבילם ורציתי לדווח על זה פה בפוד. ומאיזושהי סיבה כשכתבתי את זה בתסריט, כתבתי תובל שפיר וזהו. ואז הקונספציה התקבעה ואיחלנו לתובל שפיר מזל טוב על אירוסיו עם גבר. תובל שפיר איננו גיי והוא איננו מאורס לתמיר. אז סליחה תובל שפיר ומזל טוב דניאל מורשת [צחקוק] זה היה עדכון ממני.

אושרה: יואו, יואו, יואו, באמת היית תחת השפעה מה שנקרא או שממש היית בקטע שתובל שפיר יהיה הומו. [מצחקקת]

דור: [מצחקקת] כן. זה מה שנקרא מחשבה יוצרת מציאות, סתם!

אושרה: בדיוק.

דור: אבל כן. מזל טוב כמובן! רוצה?

אושרה: כן! כן! כן!

דור: התכבדי.

אושרה: אורטל עמר כמובן, חייבת לפתוח גם היא את הפה. והיא כתבה ללוסי איוב, מי שלא מכיר את לוסי איוב, כוכבת גדולה, מנחה של "רוקדים עם כוכבים" והמנחה של האירוויזיון 2020? לא זה היה 2019.

דור: 2019. כן, 2019.

אושרה: 2019 בישראל. היא רשמה לה שהשתיקה שלה צורמת. אוקיי…תודה אורטל עמר על זה שאת מבקשת מאישה להביע את עמדתה למרות שהיא ממש לא חייבת. לוסי הגיבה באריכות והיא אומרת שהלב שלה שבור והחיים שלה מתחלקים לפני ואחרי ה-7/10. בעלה אגב, נמצא במילואים והיא מאוד דואגת לו. כל פעם שיש אזעקה היא מפחדת על משפחתה ועל הילדה שלה. ובעקבות המצב היא מקבלת איומים על חייה והודעות נאצה. כי הרי להיות אישה ערבייה בישראל, לא משנה מי אתה, לא משנה מה אתה, לא משנה כמה אתה שוחר שלום, לא משנה מה, לא משנה איך, מקבלת הודעות נאצה.

דור: כשבעלך במילואים ואת ציונית, את מקבלת הודעות נאצה.

אושרה: כן! ליטרלי כאילו.

דור: ומה שאורטל עמר עושה לא עוזר מן הסתם להודעות הנאצה.

אושרה: מה היא חושבת? שלוסי איוב בעד כאילו מה שקרה? מה היא מטומטמת? היא פאקינג נשואה ליהודי והביאה איתו ילד.

דור: נכון. כאילו יש אנשים באמת שכאילו פשוט אפס חשיבה.

אושרה: בואי, יש אנשים שהמצב הזה, בטח זה שיש להם משפחה חדשה. הרי לוסי ילדה רק לא מזמן, מי שזוכר, במהלך הצילומים של מה זה היה, גמר,

דור: "רוקדים עם כוכבים".

אושרה: במהלך סוף העונה של "רוקדים עם כוכבים" היא ילדה את הילדה הראשונה שלה.

דור: נאיה.

אושרה: כן, נאיה. כאילו אנשים שהם הורים טריים בכל המצב והבעל נמצא במילואים, הם לא חושבים עכשיו על לשתף את דעתם ברשת. הם פשוט חיים את החיים שלהם בהיסטריה כמו שכל האנשים שסביבנו חיים באותה היסטריה. והם לא חושבים על זה. ואז קופצת אורטל עמר ומחפשת כאילו ללבות אש, בגלל שלוסי איוב לא מדברת על מה דעתה על הנושא. אוחחח!

דור: אין לי, אין לי כוח לאנשים האלה באמת! איזה אנשים אהבלים. כאילו, באמת צריך לנקות גם את הביצה.

אושרה: אהבלים, גועל נפש.

דור: גועל נפש. ועוד גועל נפש! יואו! היום אנחנו בגועל נפש מאחד למשנהו!

אושרה: כן, טוב תראי,

דור: כן,

אושרה: אנחנו בזמנים שהם מאוד, מאוד קשים. אז רוב האייטמים סביב הנושא והאייטם הבא הוא באמת אחד הנוראיים שבהם.

דור: ממש. כשהגלים מתחזקים, המגעילים מתגלים.

אושרה: בדיוק.

דור: מאיסה עבד אלהאדי. אני לא יודעת אם שמעתם את השם הזה לפני, אבל אתם יכול להיות מכירים אותה מהסדרה "מתים לרגע" של "הוט", בה השתתפה לצד עופר שכטר ואגם רודברג. היא שחקנית, היא מזדהה כפלסטינית וביום של ה-7/10 בעצם יום הטבח של חמאס, היא העלתה לחשבון האינסטגרם שלה סדרת סטוריז מזעזעים באמת.

אושרה: מזעזעים! מזעזעים!

דור: שבעצם תומכים במה שחמאס עשה.

אושרה: לכאורה. אנחנו אומרים לכאורה, למרות שלדעתי כאילו האישית זה ממש תמיכה חד משמעית. אבל לדוגמא, רואים פוסט אחד שרואים את הטרקטורים רומסים את גדר ההפרדה והיא, מאיסה, הצמידה את הטקסט ורשמה “let's go Berlin style".

דור: נכון.

אושרה: כאילו מעודדת את רמיסת גדר ההפרדה. היה עוד סטורי,

דור: סטורי אחר שבו רואים בעצם את המחבלים שהם חטפו אישה מאוד מבוגרת. זה כזה היה סרטון מפורסם שהיא עושה כאילו וי כזה וכאילו מחייכת והם כזה צוחקים עליה ומקניטים אותה בערבית. והיא פשוט שמה על זה מלא סמיילים וצחוקים, כאילו זה דבר מצחיק לחטוף אישה בת איזה 80.

אושרה: מזעזעת. טוב, אז מי שחשף את כל הדבר הזה כי הכל נכתב בערבית וכו' וכו' הוא השחקן עופר שכטר שכמובן בטח עוקב אחריה כי בסדרה הם משחקים נאהבים. אגב, הסיפור בסדרה מאוד חופף למציאות. יותר מדי חופף למציאות. עלה משם הרבה, הרבה וידאוים שמראים כמה היא עוכרת ישראל גם בסדרה וגם במציאות.

דור: אה גם בסדרה? לא ראיתי את הסדרה הזו.

אושרה: כן, כן. אז עופר שכטר כתב והביע את טראומותיו, הוא הזדעזע. מי שעוד הגיבו, היו רומי גיור, נופר מור, מייקל לואיס, שירי מימון, נדיר אליהו ועוד הרבה, הרבה, הרבה. מטעם חברת "הוט" נמסר שהסדרה הוסרה לצפייה ומגנים בתוקף את דבריה. מבטיחים שהיא לא תשתתף בשום הפקה מטעמה.

דור: טוב מאוד.

אושרה: ונראה לי שהם גם ביקשו מאחרים לא להעסיק אותה.

דור: נכון. הם אמרו שהם מצפים גם מגופים אחרים לעשות כך. ואז! הסיפור המשיך כי הדברים של עופר שכטר ונוספים גם פנו למשטרה על הסתה. מאיסה נקראה לחקירה, היא הגיעה לחקירה. לאחריה היא גם שהתה במעצר כמה ימים, שלושה ימים במשטרה. ואז היא הגיעה לבית המשפט שהיה אמור להאריך את מעצרה עוד והשופט החליט לא להאריך את מעצרה כי לדעתו ולדבריו, הדברים שהיא אומרת לא בדיוק חופפים את הרף הפלילי. אני לא יודעת איך זה יכול להיות כי זה ממש תמיכה בחמאס. אבל כמו שאושרה אמרה, יש כל מיני דקויות בחוק.

אושרה: תראי, אני אנסה להסביר את זה כאילו כי אנשים לא רוצים להתעכב. תמיד כשרואים דבר כזה, רוצים פשוט לשלוח אותה לבית כלא ושתירקב שם ואני מבינה את הרגשות האלה. אבל לא סתם יש בית משפט בישראל. כשבן אדם מעלה פוסט עם טרקטורים רומסים את הגדר והוא אומר “let's go Berlin style" הוא יכול להגיד כאילו שמבחינה משפטית היא מעודדת את שחרור פלסטין, שהיא מאמינה כאילו. כמו שאם אנחנו מדברים על חומת ברלין שנפלה, היא חוויה חיובית מבחינה היסטורית.

דור: כן.

אושרה: כי חומת ברלין נפלה ונגמר כאילו המה שנקרא, השלטון הקומוניסטי במזרח ברלין.

דור: נכון.

אושרה: אז כאילו מבחינה משפטית, היא לא אומרת 'הי חמאס, תהרגו יהודים' שזה אסור לפי החוק בצורה פלילית. וגם העובדה שהיא שמה אייקונים מחייכים על החטופה שעשתה וי, זה גם לא נאמר משהו בצורה מפורשת כמו 'תהרגו אותה, תחסלו אותה' שזה באמת פלילי. מבחינת בית המשפט חייב שיהיה כאילו הרשעה מעבר לכל ספק, למרות שכולנו יודעים ומרגישים את הרגשות האמיתיים של מאיסה עבד אל חאדי. בית המשפט חייב ללכת לפי החוק היבש ובחוק היבש חייב הוכחות מעל לכל ספק. ולצערנו, היא לא סיפקה אותם, אבל מה שאנחנו כן יכולים להתנחם בו זה שהיא הייתה כלואה במשך שלושה ימים ואני מקווה שהיא סבלה שם בכל רגע.

דור: ברמות.

אושרה: היא גועל נפש של בן אדם.

דור: אני גם באמת מצפה מהמחוקק בדברים כאלה אולי כשמביעים תמיכה במעשים כאלה שקשורים למה שקורה עכשיו, זה לא זמן רגיל, כן לאפשר גם לשפוט את זה ברף הפלילי כי זה ממש תמיכה בארגון טרור. זה דרבון טרור, זה הסתה. אבל אני מבינה מה את אומרת.

אושרה: העניין הוא שזה מדרון מאוד, מאוד, מאוד חלקלק. למה? כי אז נגיד אם יהודים יעשו את זה מבחינה הפוכה, נגיד לא יודע מה, מישהו הלך ושרף את הכפר של דוואבשה, זוכר? משפחת דוואבשה.

דור: בטח. כן.

אושרה: שרפו שם את המשפחה.

דור: בטח.

אושרה: ומישהו העלה נגיד פוסט ושם על זה אייקון של לב או לא יודע מה או אייקון צוחק,

דור: כן,

אושרה: אז לפי מה שאת אומרת, לפי החוק, גם אותו שיהיה וצריך וחייב לאסור בבית מעצר.

דור: כן.

אושרה: אז כאילו מבחינת החוק, המדרון הזה מאוד, מאוד חלקלק. בטח כשזה מגיע לעניין של חופש הביטוי.

דור: כן.

אושרה: אני לא אומרת שאני בעד, אני חושבת שהיא צריכה להיות מאחורי סורג ובריח כי היא גייס חמישי בארצנו. היא בן אדם ששונא את מדינת ישראל שנאת מוות והיא מזעזעת וצריך כאילו באמת לשים אותה מאחורי סורג ובריח!

דור: להוקיע.

אושרה: להוקיע ולהקיא ממנה. היא באמת כל הדברים האלה. אבל אם אנחנו מסתכלים על זה מבחינה משפטית בדקויות של בית משפט, באמת הדברים שלה הם פשוט על הגבול של הספק הפלילי והיא הייתה מאוד חכמה באיך שהיא פרסמה את מה שהיא פרסמה.

דור: אני מקווה ש…

אושרה: גועל נפש!

דור: עזבי את הפלילי, הלוואי,

אושרה: רוחי לעזה! רוחי לעזה! מגעיילה!

דור: וגם אני מקווה שבמישור האישי, שהחברה פשוט באמת תוקיע אותה. שלא תשחק בסדרות, שלא תשחק בסרטים, שתמצא אולי תפקידים בעולם הערבי, באמת.

אושרה: היא גמורה בישראל. היא גמורה, היא גמורה בישראל.

דור: גועל נפש! איכסססססססססס, גועל נפש!

אושרה: יאללה.

דור: טוב נקסט. יש לנו, הנשיא ביידן יידרש לקרוא שני מכתבים שכתבו לו כל הגוורדיה של הוליווד, אנשים שונים.

אושרה: זה נכון.

דור: אז יש לנו בעצם מכתב אחד, בעצם המכתב הראשון שתומך בישראל בהובלת הדוגמנית והאהובה והמצליחה, גל גדות.

אושרה: היא לא רק דוגמנית, היא גם שחקנית. לפני שהיא דוגמנית, היא שחקנית. הוונדרוומן הישראלית!

דור: למרות שפייר בכרונולוגית, היא קודם הייתה דוגמנית.

אושרה: בכרונולוגית היא קודם כל הייתה מלכת יופי.

דור: נכון, דוגמנית. אממ… אז גל ג-דות היא פרסמה, יזמה מכתב לנשיא ביידן שקורא בעצם להחזרת השבויים. עליו היו חתומים כוכבים רבים בהוליווד.

אושרה: ענקיים!

דור: ענקיים! מי למשל, אושרה?

אושרה: ענקיים! אה קייטי פרי, מדונה, איימי שומר, כריס רוק, בראדלי קופר, קורטני קוקס, לנה דל ריי ועוד ועוד ועוד.

דור: אתם מאמינים? לנה דל ריי? אני שמחה!

אושרה: לנה דל ריי? מדונה! זה די גדול!

דור: לא, מדונה אני יודעת שהיא כאילו,

אושרה: בראדלי קופר!

דור: אבל לנה דל ריי לא הייתה איתנו בעבר.

אושרה: בסדר, אבל כל הכבוד לה.

דור: כל הכבוד לה. אה ו…

אושרה: גם זה מאוד קשה להוציא מאנשים אמריקאים טפלונים עמדה פרו-ישראלית. גל מאוד לוקחת את העניין הזה של השבויים ושמה אותו בקדימה. היא כל הזמן מציפה את זה, היא לא מדברת על פלסטין והיא לא מדברת על כלום. היא רק מציפה כל הזמן את עניין השבויים כי מבחינה הומניטרית זה כאילו הקלף הכי גדול שיש.

דור: הקלף.

אושרה: מבחינה הסברתית.

דור: כן, נכון. גם היא צודקת. זה באמת דבר מאוד, מאוד דרמטי.

אושרה: יש את המכתב השני שהוא נשלח לנשיא שבו הכוכבים שחתומים עליו ביקשו הפסקת אש מיידית. זו עמדה קצת יותר אנטי-ישראלית. אבל כמובן אמריקאית ומנומסת כי הם אומרים "I stand with humanity". מי שחתומים עליו, בין החתומים עליו זה דואה ליפה העוכרת,

דור: איכס!

אושרה: מארק רופאלו שעליו דיברנו שבוע שעבר. קייט בלנשט, אריקה ריברה, מי שמכיר אותה מ"בטי המכוערת הגרסה האמריקאית". רוזי אודונל, אליסה מילאנו, קריסטין סטיוארט, חואקין פיניקס זוכה האוסקר בתפקיד הג'וקר, אנדרו גארפילד שהוא ספיידרמן, צ'נינג טייטום שהוא פשוט חתיך,

[צוחקות]

ששיחק בכל ה… נו, אה, נו שהוא חשפן כזה חתיך.

דור: כן.

אושרה: אבל גם כל אלה הם בעצם עוכרי ישראל. מי שיצאה נגדם היא גל גדות! והיא אמרה כאילו באיזה עולם הם מבקשים הפסקת אש כשיש יותר מ-200 אנשים חטופים בתוך עזה? כאילו בואו! בואו נפסיק את האש מיידית ונשאיר את החטופים שמה.

דור: כן, אני ממש מדמיין את ארה"ב שעכשיו היו מגיעים איזו חבורת וואטאבר אינדיאנים ועושים טבח באיזה עיר וחוטפים אנשים ועכשיו כולם היו אומרים 'כן תעשו איתם הפסקת אש כי הם מסכנים הם אינדיאנים'. ממש, בסדר, בטח.

אושרה: ממש.

דור: ברור.

אושרה: פאלשים.

דור: מטומטמים.

אושרה: יאללה יאללה יא עוכרי ישראל, יא אנטישמים, יא מסריחים! שישרפו את כולכם! נמאס לי כבר מאנשים עם העמדות האלה.

דור: ממש.

אושרה: אוחחח.

דור: אני רוצה לציין לטובה את אושרה שבאמת מכירה כל כך הרבה מפורסמים מהניכר. זה מדהים! היא ממש יודעת להגות את השמות שלהם. לי זה היה ג'יבריש. [מצחקק]

אושרה: את חייבת לקרוא את הרשימה הזאת בדרך שלך.

דור: בדרך שלי, ממש. לא איזה דברים. יש שם שמות שאני, קודם כל בחיים לא נתקלתי בהם. מה זה היה הדבר הזה? רגע אני אמצא אותו.

אושרה: את אמרת מארק רפולו במקום מארק ראפלו. את אמרת קייט Blansht במקום קייט Blanshet.

דור: אני אגיד לכם את האמת, אני אישה שמה שמעניין אותי זה בעיקר בידור ורכילות ישראלית. אני לא כל כך מתעניינת בניכר אישית.

אושרה: [צוחק]

דור: רק דברים נורא ספציפיים.

אושרה: לא יודעת כלום.

דור: לא יודעת כלום.

אושרה: ואיך אמרת חואקין פיניקס? איך אמרת חואקין פיניקס? זה היה הכי מצחיק.

דור: וואי לא ידעתי אפילו איך לקרוא את זה. אמרתי לה מה כתוב פה? חואקין פיי, מה? מה? מה זה? מה זה הדבר הזה?!

אושרה: [צוחקת]

דור: תהיו נגדנו, אני אפילו לא יודעת לקרוא את השם שלכם. איתנו יש את מדונה, אנשים שאני יודעת את השם שלהם. [מצחקק] איימי שומר!

אושרה: כן, איימי שומר! איימי בישבש.

דור: ממש.

אושרה: כן. אנחנו רוצים להגיד גם שדיווחנו בשבוע שעבר על מותה המצער, הירצחה של אחותה של מעיין אדם, מפל אדם.

דור: נכון.

אושרה: וכמובן שאנחנו גם ראינו שמעיין פרסמה סטורי שבו היא מבקשת מכל מי שידו משגת לבדוק האם הוא מוצא את הטבעת של אחותה,

דור: טבעת אחים.

אושרה: טבעת אחים שיש בהם שלושה יהלומים, שניים קטנים ואחת גדולה.

דור: כי הם כאילו שלושה אחים.

אושרה: יהלום גדול. שלושה יהלומים.

דור: קטנים.

אושרה: ואנחנו פה כדי להגיד לכם שברוך השם, הטבעת נמצאה. קצין צה"ל יצר קשר עם מעיין שהוא זה שאחראי בעצם על כל הרכוש של האנשים שנפלו בקרבות ונמצאו בשטח. והטבעת נמצאה והושבה למעיין אדם.

דור: כן. זה לפחות קצת נחמה בסיפור נוראי וכאוטי. וזה באמת מאוד שימח אותי כאילו לראות את זה. ואמרתי לפחות יש לה את הנחמה הקטנה הזו של משהו שהיא ביקשה ואשכרה קרה. זה קצת מחזיר שליטה לחיים שלנו אחרי דבר כל כך, אובדן שליטה כזה גדול. ואני מקווה שאיפשהו זה כן מנחם את המשפחה בדרך כזו או אחרת.

אושרה: נכון.

דור: אממ טוב, יש לנו עוד כמה חדשות משמחות כי עכשיו אנחנו קצת בוייב של חדשות יותר טובות ומשמחות. ויש לנו כמה עוללים חדשים! לאחל להם מזל טוב ולספר לכם על הולדתם. אז קודם כל, יש לנו את ביתם החדשה של רן דנקר ואיתי וייזר שנולדה ממש השבוע והם קראו לה אור.

אושרה: מזל טוב לרן דנקר!

דור: שם יפה.

אושרה: ואיתי וייזר! כן ירבו משפחות גאות בישראל!

דור: אמן! ועוד משפחה גאה!

אושרה: נכון! הרקדן של "רוקדים עם כוכבים". הוא גם היה פרטנר של עדי אשכנזי ב"רוקדים עם כוכבים".

דור: נכון.

אושרה: חיים פרשטיין ובן זוגו, אלירן, הם חובקים בן.

דור: תינוקי. תמונה מעלפת. איזה יפים הם כולם.

אושרה: תמונה מעלפת. בעיניי כאילו יכולת לשים חולצה ממי.

דור: כן נכון, אבל כאילו לא יודע, זה היה נורא חמוד כאילו שראו שהם עם הילד.

אושרה: הומואים מחפשים תמיד תירוץ להיות בלי חולצה.

דור: זה נכון.

אושרה: אז יאללה.

דור: ולא כזה חם.

אושרה: האמת שאומרים כאילו שבד"כ שמים את התינוק על עור של בן אדם כי אז הוא מרגיש יותר שייכות.

דור: נכון.

אושרה: והזדהות עם ההורה. יכול להיות שבגלל זה הוא בלי חולצה. אבל עדיין כאילו, יכולת לעשות את התמונה הזאת אחרי שלבשת חולצה.

דור: נכון. וחדשות טובות לעולם אך מצערות בעבור הפוד, הזמר האהוב עלינו, מאלומה, החתיך כל כך, פירסם בחשבון האינסטגרם תמונה בה הוא מנשק את הבטן של אשתו ובה הם מבשרים שהיא בהריון ראשון. הוא מצפה להיות אבא.

אושרה: הו, הו, הו [בכי תמרורים]

דור: אל תיקחו לנו את מאלומה! [מצחקק]

אושרה: [מגז'דר גיז'דורים] וואו! זה עצוב בטירוף!

דור: כן זה נורא! זו החדשה הכי עצובה שלנו היום! סתם, סתם, לא באמת.

אושרה: סתם, סתם. אבל כן, מזל טוב למאלומה שכן.

דור: איזה ילד יפה יהיה לו. אלוהים ישמור.

אושרה: אמאלה, אמאלה. היה לנו אפילו איזשהו חבר פוד שאמר משהו ממש מצחיק. כי כולנו הרי תקווה שמאלומה הוא גיי, כן? אין שום סימוכין לדבר הזה. אבל מישהו כתב לנו כזה בהומור, מישהו רשם את זה לפי דעתי קוראים לו דייב, שהוא חמוד גם. דייב רשם לנו "וואו זה הכי הרבה שראיתי שהומו מנסה להסתיר את היותו הומו".

דור: כן. הלוואי שהוא הומו. הלוואי שהוא הומו ושיבוא לפוד.

אושרה: אנחנו ממשיכים עם עולם ההריונות.

דור: נכון! עם עולם ההריונות והלידה! כאשר זוכת "האח הגדול" שי מיקה ובן זוגה, מאור ויצמן, חובקים בן ראשון! אין לו בינתיים שם.

אושרה: כן, מזל טוב לשי מיקה, בראבו וכל הכבוד. היא ומאור חובקים בן ראשון. בטח תקופה מאוד, מאוד מאתגרת ללדת בה כאילו ילדים. אני לא יכול לדמיין לעצמי להיות עם עולל ואז לשמוע אזעקה. זה כנראה היה מכניס אותי להתקף חרדה.

דור: כן, יש לי חבר שזה בדיוק מה שקרה לו. נולד לו ילד גם לבד והוא איתו לבד ועכשיו הוא כאילו יש לו בית בלי ממד והוא כבר חודש נודד בין בתים. כי אי אפשר להיות עם תינוק בלי ממד. זה סיוט.

אושרה: אז כן, עד כאן. פינתנו של החדשות הטובות.

דור: עד כאן מחלקת יולדות איכילוב! [צוחק]

אושרה: מחלקת יולדות איכילוב. היו עוד כמה חדשות טובות. דיברנו עליהם כמו שערן זהבי הכדורגלן חוזר לנבחרת ישראל. זה לא כזה מעניין אותנו כמו צו 8 של השעה.

דור: לא כזה חתיך פשוט. אם הוא היה חתיך יותר זה היה מעניין אותנו יותר. [מצחקקת]

אושרה: כן, זה לא ניימר, זה לא מסי, זה לא רונאלדו, יאללה ביי. אז כן.

דור: את רוצה שנסגור את פינתנו? נסגור.

אושרה: יאללה סגרי אותנו!

["מתקסקסות!"]

דור: פו-פו-פום.

אושרה: טוט!

דור: איזה כיף,

אושרה: זו הייתה פינת, כן?

דור: זו הייתה פינת מתקסקסות! רציתי להגיד איזה כיף שיש לנו אופציה היום, עוד חדשות מאוד מעניינות לפינה נוספת. אז אני שמחה שאנחנו לא מנצלות ומסיימות כאן. כי הרי אני רוצה להזמין את פינת…

קריין: דו, דו די דו דו דו! דו דו ! אינטרבל קליק! [צהלת סוס]

דור: אינטרבל קליק.

אושרה: אינטרבל קליק, כן. אז אנחנו בפינת האירוויזיון. מי שלא יודע, האירוויזיון הבא מתקיים בעיר מאלמו אשר בשוודיה בחודש מאי. ויש לנו הרבה חדשות אירוויזיוניות.

דור: נכון. מתחילים באמת להתקרב, אז הכל כאילו מתחיל לקרות.

אושרה: יאללה.

דור: יאללה אני אתחיל. החדשה הראשונה היא של העיתונאי ערן בוקר, שהעלה,

אושרה: ערן בוקר הוא כזה ספק רכילאי, ספק תרבות. הוא כאילו עיתונאי של "ידיעות אחרונות".

דור: כן, נכון. תרבות רכילות חצי-חצי כזה. אז הוא מספר שבשם Ynet הוא פנה שלוש פעמים לאיגוד השידור האירופאי שבעצם האירוויזיון משודר תחתיו וביקש מהם או להביע צער על רצח הישראלים החפים מפשע שנרצחו או להביע איזושהי סולידריות עם ישראל ולמרות שנעשו שלוש פניות כאלה ועברו כבר ארבעה ימים מאז שהוא ביקש מהם את זה לראשונה, הם פשוט לא הסכימו להביע שום דבר כזה ואמרו שזה לא תחום התחרות. אבל אני לא זוכר שזה מה שהם עשו כשאוקראינה הופצצה.

אושרה: תראו, באופן כללי, באמת האירוויזיון מאוד, מאוד, מאוד מקשה על להביע עמדות פוליטיות כאלה ואחרות. ואוקראינה ורוסיה זה היה פעם ראשונה שזה קרה לדעתי בהיסטוריה. אז כן. אירוויזיון והנהלת האירוויזיון לא הסכימו לנקוט צעד ולהביע באיזושהי הודעה צער על מה שקורה.

דור: מצער.

אושרה: כן. מצער מאוד, אבל האם אנחנו מופתעים? ההנהלה הרי של האירוויזיון היא שוודית ושוודיה הרי ידועה ממש בתור היותה האנטי-ישראל.

דור: נכון. ואם אנחנו איכשהו ננצח שזה קשור כבר לאייטם הבא, זה יהיה פשוט זריקת אצבע לעין הכי טובה שעשינו להם אי פעם ואני אשמח ברמות קשות, קשות. זה מוביל אותנו ישירות לאייטם הבא שלנו שמספר על זה שאנחנו…שיש הרבה אתרי הימורים שעוסקים בנושא של האירוויזיון וישראל מתחילה להתמקם בראש טבלת ההימורים בהרבה מהאתרים האלה בגלל המצב. כתוצאה ישירה והזדהות עם מה שקורה פה.

אושרה: כן, אז אתרי ההימורים בעצם מגיבים כל הזמן למה שקורה במפה הגיאופוליטית וכמובן בשירים ובנבחרים לייצג את המדינות שלהם בתחרות. כרגע בגלל שלא הרבה נציגים נבחרו, אז רוב ההימורים מתבססים על כל מיני התרחשויות פוליטיות בזירה העולמית.

דור: נכון.

אושרה: או האירופאית נקרא לזה. ובגלל שישראל מאוד, מאוד, מאוד גדולה ו[מצחקק] ומככבת בכל מהדורות החדשות. השם ישראל מופיע בכל מהדורות החדשות ברחבי אירופה, אז כך גם השם של המדינה עולה באתרי הימורים. גם אם הדעות חלוקות בנוגע לישראל, עדיין עצם העובדה שלא יודע מה, אפילו נגיד שליש מהאנשים הם מזדהים עם הנרטיב הישראלי או פחות, זה עדיין שליש שעלולים להצביע למדינת ישראל. כי הרי פלסטין היא לא מדינה שייכת לאירוויזיון או מדינה בכלל.

דור: נכון.

אושרה: וכן, זה מה שיכול לגרום למצב לאנשים שמזדהים עם הנרטיב הישראלי להצביע לישראל בדיוק כמו שקרה עם אוקראינה.

דור: נכון. ואני חושב שדווקא בגלל זה ובגלל שיש לנו פה איזשהו מומנטום, אנחנו צריכים לחשוב טוב, טוב על המשלחת ועל מי מייצג אותנו הפעם וזה הפעם אפילו לא חייבת להיות ממש דיוות פופ. זה יכול להיות משהו יותר כמו מי שזוכר את אוקראינה אבל בתקופת האי קרים. שזכתה ג'מילה, ג'מאלה. ב-2014 נדמה לי. והביאה שיר שקוראים לו 1945 לדעתי או משהו כזה, לא זוכר את השם שלו. סליחה, איזושהי שנה. והוא מדבר על טבח רוסי שנעשה באוקראינה וכאילו מנסה להביא את הסיפור הזה ואת הנרטיב האוקראיני ובסוף היא באמת הצליחה לזכות אחרי שהיא הביאה אותו כאילו בצורה מרגשת והעולם הזדהה עם מה שקרה באי קרים. אז אם אנחנו נצליח, שוב, זה לא חלילה, לא בציניות אלא באמת, כאילו לנסות דרך התחרות להעביר את הסיפור שקרה לעולם. ואולי גם לשפר את דעת העולם על ישראל. אני באמת חושבת שאם יביאו מישהו רהוט שיודע לדבר אנגלית טוב ויודע לדבר את המצב טוב והשיר,

אושרה: וואי כפרה! חפרת! חפרת! מה לא צריך להתאמץ בכלל! שלחו את נסרין קדרי!

דור: אמן! יואו גם אני וגל אמרנו נסרין קדרי! איך זה!

אושרה: נסרין קדרי הולכת וזוכה. ביי!

דור: אמן! בואי נקדם את זה. אנחנו כפוד, מאזינות, קסקסניות יקרות, בואו נקדם שנסרין קדרי תלך! היא לוקחת את זה אם נסרין הולכת. נסרין ברכה קדרי!

אושרה: בטח! בטח!

דור: איזו אישה נהדרת! הלוואי!!!!!!! לינט ונסרין!

אושרה: בדיוק! טוב בואי נדבר על קצת דברים שקשורים לקדמים ונציגים ברחבי אירופה. היום מתחיל הקדם המלטזי לאירוויזיון. יש בעצם חמישה משדרים שבסופם ייבחר נציג מלטה לאירוויזיון 2024 נכון?

דור: נכון. אני רוצה להמליץ לכם האמת על קדמים. אני רואה אותם וזה נורא כיף וזה מכניס אותך לחוויה וזה אסקפיזם טוב לימים כאלה. אם תרצו, יש קישור באינסטגרם שלנו ואני אעלה גם לקבוצת הפייסבוק. זה היום ב-22:00 ואני אזכיר גם כשיהיה את הקדמים הבאים. סתם זה משהו נחמד לראות. זה הרבה שירים גרועים, זה הרבה צחוקים, זה תפאורה זולה. כאילו זה כיף. זה צחוקים.

אושרה: נכון.

דור: טוב.

אושרה: טוב.

דור: הזמרת,

אושרה: קחי, קחי את זה ממי.

דור: אני לוקחת.

אושרה: דברי.

דור: יוון החליטו, סליחה, הבריטים, נתחיל עם הבריטים שכבר בחרו את הנציג או הנציגה לתחרות, אבל הכריזו שיחשפו אותו רק בהמשך ואני באמת לא מבינה את הבריטים. מה הטכניקה פה?

אושרה: הטכניקה שלהם זה להסתיר את המקום האחרון עד כמה שאפשר. חוץ מפעם אחת,

דור: [צוחקת]

אושרה: חוץ מפעם אחת, הבריטים אוהבים לככב בסוף הטבלה. אז בריטניה החליטו לשמור את הבושה שלהם לאחר כך.

דור: [נקרעת] זה טוב אושרה, זה נכון. ועוד מדינה שבחרה נציג היא יוון, שבחרה את הזמרת מרינה סוטי שנבחרה לייצג את יוון בתחרות. היא זמרת מוכרת שם, כבר הוצע לה מספר פעמים להצטרף והיא סירבה. אבל השנה זו שנה מיוחדת משום שיוון חוגגת 50 שנה באירוויזיון ובעקבות המעמד המרגש הזה, מרינה החליטה לקחת את זה. ועכשיו איגוד השידור מזמין את היוונים לשלוח שירים, עם אחד מהם תשתתף מרינה.

אושרה: כן. והאייטם האחרון להיום הוא בנושא ישראל! הכוכב הבא לאירוויזיון 2024, הם בעצם בוחנים בימים אלה להתחיל את הצילומים של העונה. שזה אומר, לפי דעתי כבר התחילו, כבר היו כמה ימים פתוחים של אודישנים,

דור: נכון.

אושרה: לדעתי בהאנגר. דיווחנו על זה בפוד. והם מוכנים להתחיל את הצילומים של האולפן, של העונה בזמן הלחימה. דבר שהוא מאוד, מאוד קשה מבחינה טכנית. לא ברור איך זה יתקדם. עכשיו, מה שקורה זה שאם הם לא יצליחו להתחיל בצילומים בקרוב, התאגיד בעצם יצטרך לכנס וועדה שתבחר, הוועדה תבחר באומן ידוע כמו שהיה עם נועה קירל בשנה שעברה. במקרה כזה יש לנו בעיה מסוימת כי לתאגיד אין כסף להשקיע במשלחת.

דור: נכון. בעצם לתאגיד יש בעיה תקציבית כי המשלחות האלה מאוד יקרות. צריך להשקיע. ובמקרה של נועה קירל הם השיתו חלק מהעלויות גם על רוברטו ועל הסוכנות של נועה קירל.

אושרה: לא, וגם מה זה, הם פשוט אפשרו. מה הקטע? בגלל שזה משלחת של משהו ממלכתי כמו התאגיד שהוא גוף ממשלתי, אז העניין של חסויות מאוד, מאוד מורכב. אבל לנועה קירל שהיא חתמה חוזה, היא כאילו סיכמה איתם שהיא מביאה חסויות מה שהיא רוצה וכמה שהיא רוצה. ואם אנחנו ראינו שם, "אל על" נתנו חסות לנועה קירל. ומה היה שם? גם איזה קולה לפי דעתי.

דור: נכון.

אושרה: וכל מיני אנשים נתנו חסויות לנועה קירל כדי לאפשר למשלחת שלה להגיע ולהיות מתוקצבת כראוי. זה קרה רק בעקבות משא ומתן של אנשיה של נועה קירל עם התאגיד.

דור: נכון.

אושרה: אבל לתאגיד עצמו אין כסף כדי להשקיע במשלחת כזאת שכן היא מאוד יקרה.

דור: אנחנו נעדכן ברגע שנדע מה מוחלט. אם תהיה החלטה לקיים את הצילומים אנחנו כמובן נעדכן על כך.

אושרה: וזו הייתה הפינה שלנו לאירוויזיוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן.

[שרות את ג'ינגל האירוויזיון, אינטרבל קליק] [צהלת סוס]

אושרה: אוח.

דור: וואו.

אושרה: זהו, אנחנו הגענו לסוף הפרק!

דור: אני נורא מקווה שבפעם הבאה אנחנו כבר נוכל להקליט לכן בצורה יותר נורמלית אחת עם השנייה.

אושרה: אנחנו ממש, ממש, ממש מתנצלים על האיכות, אבל ניסינו לפתור את זה בכמה וכמה דרכים ללא הצלחה. חלק מהדברים היו פתרונות שעלו לפי דעתי איזה 200 או 300 דולר, אז אלא אם כן מישהו מכם רוצה לתרום לנו ליכולת הזאת, החלטנו להישאר עם האיכות המעפנה. עד הפרק הבא שאנחנו מקווים שאני כבר אהיה בארץ שנוכל להקליט את זה ביחד.

דור: אמן, כן יהי רצון.

אושרה: אמן, אמן, אמן, אמן. זהו אז אני רוצה גם להזמין אתכם בבקשה למדיות שלנו. לחשבון האינסטגרם שלנו, lo_amiti_ שם אנחנו מפרסמים בסטורי מלא, מלא דברים שגם לא מדברים עליהם בפודקאסט. תבואו ותהיו איתנו, תזמינו חברים שלכם. ובקבוצת הפייסבוק שלנו "לא אמיתי!" בעברית, תבקשו להצטרף, אנחנו תמיד מאשרים, אלא אם כן אתם פלסטינים.

[צוחקים]

דור: אם אתם חמאס.

אושרה: וגם שם ממש ממש כיף. כמובן תדרגו אותנו בכל מיני פלטפורמות הפודקאסט האהובות שלכם. בספוטיפיי ובאפל מיוזיק תדרגו 5 כוכבים ותכתבו תגובה אם אפשר, אנחנו מאוד, מאוד מעריכים את זה. גם אל תשכחו ללכת ולהמליץ לחברים שלכם בעלי המוגבלות שמיעה לפודטקסט podtext.co.il האתר המקסים של המאזינה שלנו, מיכל כץ. אנחנו ממש, ממש, ממש נשמח אם תתמכו ביוזמה הזאת. וזהו. אני רוצה להגיד תודה רבה! לשותפי למיקרופון, האחת והיחידה שאין שניה לה שקו הלסת שלה יכול לחתוך גם את מה? את מה הוא יכול לחתוך הפעם?

דור: את החמאס! [צוחק]

אושרה: את החמאס בעזרת השם! יחתוך את החמאס ואת כל עוכרי ישראל באשר הם.

דור: אמן!

אושרה: דור סגל אלבוקרק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דור: באמת אין לי מילים כמה אני מתגעגעת אלייך, בא לי לבכות מרוב שאני מתגעגעת אלייך, אין לי כוח. תודה לאחת והיחידה שעושה לי טוב על הלב, שגורמת לי להרגיש נורמלי בתוך כל המלחמה הזאת ובכלל האהבה של כולנו, אין כמוך, אושרה! מושלמת שלנו!

אושרה: תודה, תודה. וזהו. אנחנו רוצים להגיד לכם תודה שהאזנתם לנו ותמשיכו להאזין לנו ואנחנו נתראה בקרוב. אז……. ביייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי!

דור: גו דמיט חמאס!

 

לעוד פרקים של הפודקאסט לחצו על שם הפודקאסט למטה

23 views0 comments

Comments


bottom of page