top of page

צעקות - פרק 119 - צעקות בעיניים


תקציר: גיא אדלר הקומיקאי צועק על כל מה שמשגע אותו. והפעם: מני ממטרה, בר משמש ועוד ועוד רוצים להמשיך לצעוק? בואו לקהילת [צעקות מהמקלדת](https://www.facebook.com/groups/753977922605813https://www.facebook.com/groups/753977922605813)

 

ברוכים וברוכות לפודקאסט צעקות, הפודקאסט היחידי שמביא לכם את הצעקות של גיא אדלר בתוך האוזניים והאוזניים.

מה קורה, מה העניינים, איך הולך מה… מה אתם בסדר? איפה אני תופס אתכם גם הפעם?

אני רוצה… אני התכנסנו פה היום יום חמישי בבוקר יש מצב אני באיזה שלב אלך, אני בארגונים תקשיבו טוב אני בארגונים, אני בנסיעות, אני בדברים אני הולך תביא ת׳זה, דברי תינוקת כן?

טפי בלי עין הרע, טפי חמסה.

אההה, אז זה אז יש מצב שבאיזשהו שלב אני יוצא, אני אלך, אני אחזור, אני אעשה, חברה׳ אנחנו לו״ז אחר, אנחנו חיים חיים אחרים, הכל בסדר.

אני התחלתי להקדים ולהגיד… אני זה עוד לא פודקסט, זאת הקדמה. התחלתי להקדים ולהגיד… אההה איזה בלאק.

התכנסנו פה כדי להנעים, לאוורר קצת מחשבות.

בלי עין הרע, נכנס הרבה זבל בשבוע וחצי האחרונים אז אולי חלק יצא עליכם, אני מצטער אם כן.

מבחינת טריגרים סיפורי זוועות וזה כמובן לא נכנס לפרטים.

זה מסתובב בראש של כולם, אז מה אני יכול כאילו… מה אני יכול לעשות זה, זה רפרנס עכשיו.

היה לך… היה לך… רפרנס לאושביץ והיה לך ללא יודע מה לאיזה פיגועים באוטובוסים בתל אביב וזה ועכשיו זה עוד רפרנס.

לא יודע איך אתם קוראים לזה אבל כן זה עוד…הטבח, הזוועות, הטבח בעוטף, סתם להגיד שם של קיבוץ, כאילו זהו זה כבר עכשיו משהו שהוא… הוא מסמן עכשיו שאתה יכול פשוט, שתיכולה פשוט להוריד (to drop) וכולם כאילו יודעים ישר מה את מתכוונת על מה את מדברת.

(שלוק)

אני מרגיש כאילו לכעוס על הטוויטר, על ימנים עוזר לי (צוחק) לשנוא שרים שמצטלמים על רקע, היום ראיתי את שיקלי מצטלם באיזה קיבוץ באמת… ולשנוא אותו עוזר לי לעכל את הבאמת שואה הזאת. מתנצל בפני מי שבוער בו ״רגע זה לא…״ (בקול גבוה וצועק), בסדר, אני יודע שלא וזה לא אותם מספרים אוקיי? (צוחק) אנחנו יודעים חשבון אוקיי, יודעים גדול מ קטן מ אוקיי? עדיין, זה עוזר ל…פשוט הייט (hate).

פשוט כי נורא קל לקחת עצב עמוק ולהניח עליו ערמות של כעס. וזה אז אז אז מה ממקד אותך? לפעמים אתה מבין, לפעמים עצב כל כך גדול. אני בן אדם שאין לי בעיה להתמקד בכעס. מה זאת אומרת? כעס ואני זה טיל, אני בכעס כעס וגיא גיא וכעס זה אותו דבר אבל לפעמים העצב הוא כל כך גדול שהוא אפילו כבר מעפיל לך על הכעס, אז אתה אומר רגע צריך להתמקד בוא תן לי קצת תן לי קצת שיקלי מסתובב בקיבוץ, תן לי אברי גלעד… וואי ראיתי את זה אתמול, תן לי אברי גלעד שואל את רבקה מיכאלי אם היא התפקחה.

תגידו יא חבורה של מטומטמים… באמת יש ימנים שמאזינים ואני אוהב אותכם מכל הלב אבל באמת יא חבורה של מטומטמים אתם מבינים שאתם בש-ל-ט-ו-ן? אתם מבינים שהפקרתם את הגבול? אני… אוקיי.

התחלנו את הפרק בואו בואו… אוקיי רגע הטונים הם צרכים אוקיי?

אז מה ככה? מה נשמע? מה צ'נדלר מת הא? הזין הזה איזה שמן (צוחק). לא זה גם נורא. זה גם עצוב כל כך. איזה מסכן.

הוא לא… כי אני לא הצלחתי… אני לא הצלחתי לפענח את דמותו אני מאוד אשמח אם יהיה לנו עכשיו איזה דוקו טוב שיסגור לי פינה עליו כי… אלף אני די בטוח שהחברים מפרנדז (friends)... אני די בטוח שהחברים מפרנדז לא ממש היו שם בשבילו (צוחק).

לא, נראה שכאילו, אתם יודעים אני לא מבסס את זה על הרבה, קצת רעיונות וקצת הריוניון (reunion) הזה שהם עשו בזמן, שהם עשו איחוד בזמן הקורונה. כאילו בזמנים קשים עושים איחודים מה? ראיתם שצביקה הדר עשה איזה כמה פרקים הוא ובר מ״שמש״?

אני נורא… אני נורא… כאילו יש את האנשים האלה. אההה… שאתה אומר אני לא… אני לא רוצה תוכנית שלהם, אני רוצה שסתם תגישו את החדשות.

כאילו ת׳מבינים מה אני אומר? כאילו אנחנו עדים לעלייה של איזה פורמט בערוץ 12, 13, 11. כאילו נגיד ב11 אז פתאום גיא זוהר יושב, הוא כבר לא עושה את ה, אולי הוא ימשיך אני לא יודע, הוא כבר לא עושה את הצד השני הרגיל. הוא עושה, הוא מין יושב בפאנל ועושה את הגיא זוהר ומדבר קצת עם אנשים וזה כאילו לעשות… כאילו זה זה מין התכה של כל הפורמטים שניסו לעשות. ופשוט כאילו נגיד גם צביקה הדר, היה לו איזה תוכנית ובסוף אמרו יאללה יש מלחמה תשב ליד שולחן, תראיין ת׳זה, תביא ת׳הוא, תדבר עם ההיא ותראה לנו קטע מהטיק טוק.

וזה כאילו מין התכה, מין פיוז׳ן של כל הרעיונות ואז מתיכים את זה ביחד ואתה מסתכל על זה אה עוד חדשות, חדשות לייט, אוקיי זה פגוש את העיתונות, פשוט זה כל הטלוויזיה שאפשר לייצר. זה לא רק הטלוויזיה שאפשר לעשות בזמן מלחמה זה גם הטלוויזיה ש… כי כל פורמט אחר הוא קשההה, הוא פשוט קשה.

קיצור צ'נדלר הוא אההה... הוא חידה. כי זה עצוב מה שקרה לו אבל הוא כנראה… הוא שתה הרבה, והוא יצא… צרך הרבה סמים. ואז הוא הגיע למצב שהוא טובע בג'קוזי. שזה דבר כאילו זה מרגיש כמו בדיחה. זה מרגיש כמו בדיחה שהוא יספר על עצמו ״אייל בי דראונינג אין מיי און ג׳קוזי״ (i'll be drowning in my own jacuzzi). ״אין מיי און הוט טאב״ (in my own hot tub). כאילו ניסיתי ללכת על אנגלית שנייה. באמת מוקדם מדי בבוקר בשביל הרפתקאות כאלה אינטרנציונליות, אז לא יודע זה משונה שהוא…

זה ממש מוות כזה כמעט כמעט כתוב. סלב שיכור, שוואי וואי היה מדבר גם מוזר מכל הזה... הוא מת בין 54, 50 וקצת. מה זה? זה ממש מוקדם. היה לו עוד הרבה צ׳נדלרינג טו צ׳נדלר.

קוד יו בי אנימור (could you be any more) צעיר מדי בשביל למות?

אההה. קיצור מצער. מצער מאוד אבל רואים פרנדס שוב שזה נחמד, זה עושה זה… אז כל פעם שאתה רואה אותו אתה כזה וואו אחי איזה באסה. איזה זה רגע מה זה? (זז בכיסא)

(נאנח)

אז מה איתכם? איך אתם מעבירים את הזמן? אתם, באתם בתוך זה אתם לא בתוך זה?

אתם עובדים? אתם לא עובדים? אתם תקועים בבית? אתם בוכים? כמה פעמים ביום בוכים?

אני בוכה, וואלה אני נותן בכי. אני גם לא… אני חושב שמה שמאוד קשה זה שאני לא בטוח על מה…

אלף כל, כן תראה כל החטופים גומר אותי, גומר אותי. ואז ברגע שרגישים מתווסף לו איזה שהוא צד פוליטי כי אתה בא ואתה גם אומר, בואנה. אני לא...

אני מפחד שהם לא יחזרו כי לא… כי הם כמעט בראש סדר העדיפויות, אבל הם לא בראש סדר העדיפויות. ופתאום נכנס לזה כאילו כל מיני מחשבות ציניות של כאלה, שגורמות לך לחשוב שבואנה, שיש אנשים שלא אכפת להם. ואז אתה כאילו פאקקק (fuck). ואז זה עוד יותר עצוב.

עכשיו שוב, זה מהלך מחשבתי אצלי, אני לא באמת יודע אולי, אולי לאנשים שצועקים בואו נחזור לגוש קטיף כן אכפת, אולי לאנשים שאומרים מי שאשם במתקפה זה הסרבנים, אולי כן אכפת להם, לא יודע כל אחד וה… כל אחד ואיך שהוא רואה את העולם.

אני חושב שיש הרבה אנשים שלא לא באמת, די לא לא לא אגיד שמזיז להם את הביצה, אבל מבחינתם עוד איזה שהוא, עוד איזה שהוא טיעון בשק הטיעונים שאפשר לשלוף כששואלים אותך, רגע אבל למה בעצם צריכים, לא יודע מה, להיות… בסוף זה ימנים (צוחק).

בסוף תמיד חוזר לימנים. אין לי מה… אני מצטער אני סורי חברה׳. אתם בשלטון טריליון שנה פשוט כאילו, הייתם הופכים את זה להרבה יותר קל אם הייתם פשוט סותמים את הפה כל החודש האחרון, אבל לא הצלחתם לעשות את זה נכון? אז יאללה אז די.

עלאק ימין ושמאל עלאק ביחד ננצח, פאקינג בני זונות, אנשים מרביצים לאו מפגינים או הורים של של חטופים או סתם אנשים שצועקים עליך אל תוריד את השלט הזה שכתוב עליו ״לך״. כאילו באמת עלאק ביחד ננצח.

איזה פאקינג בני זונות.

גיא אדלר הפודקאסט היחיד שמזכיר לכם: אין אחדות בעם המזדיין שלכם, אוקיי? הוא אחלה, כולנו אוהבים אחד את השני אבל השקר הזה… אין אחדות!

אנחנו… לך תדע מה יהיה אחרי… אוי ואבוי אמאלה׳, איזה פחד.

איזה פחד מה יהיה אחרי, כשהשמאלנים שבטוחים שתקופת ביבי הסתיימה, אה אה ישאלו אוקיי מתי כבר תקופת ביבי הסתיימה? בוא נתחיל להתקדם לזה.

והימנים שמבחינתם תקופת ביבי לא תסתיים לעולם, ויש כאלה… מה יקרה כשזה יתנגש? זה יהיה זין גדול. אבל בינתיים בואו נהנה ביחד באורגיית מלחמות של בכי וחטופים וסיפורים על הרוגים וגבורה והתנדבויות (נאנח). פאקינג חרא מסריח של מקום מזדיין.

אההה אניי… ההוא של התפוחי אדמה הוא נרצח נכון? אתם יודעים על מה אני מדבר?

על תפוחי אדמה דוד משה, והוא נרצח. כאילו כאילו מין קראתי את זה איפשהו וזה הייתי כזה גמור מזה ואז ראיתי מין פרסומת לזה והפרסומת לא דיברה על זה שהוא מת. היא דיברה על זה שהיה שריפה והוא המשיך לעשות חקלאות והייתי כזה וואט דה פאק (what the fuck)? מה קורה פה? על מה? לא ואני מבין למה הם לא יעשו עכשיו פרסומת, הוא נרצח תקנו. הם צודקים.

אבל גם כאילו היה זה מין… אולי לא ראיתי את הדברים הנכונים, אבל ראיתי איזה פעמיים פרסומת שכאילו לדבר אבל לא מסבירה מה קורה. ויש איזה מין תחושה כזו של רגע, על מה מותר, מה מותר להגיד? מה מה אסור להגיד? מה מותר לדבר?

ובחסות מה מותר לדבר ומה אסור להגיד מלא דברים שפעם אסור להגיד פתאום מותר להגיד! אין ערך. מני ממטרה שר פאקינג ש״ישרף לכם הכפר״ באולם חתונות לחרדים?? מה זה באיזה למה למה אתם (מגמגם) למה אתם מעורבים בזה חרדים?

מה? מה ה… מה אתם צריכים את הסכסוך על הראש שלכם? באמת אני שואל.

נגיד את החרדי, כבר אמרת ׳שמעו אני לא הולך לצבא׳ ואני גם לא… אני גם הולך לגור במרכז, במרכז הארץ לא להתערבב יותר מדי מה זה. כאילו אולי צריך להיות איזה מן הסכם שאומרים חרדים- סבבה אל תעשו צבא, אל תגרו בגבולות, אל תזה, קחו קצבאות, קחו זה אבל גם אל שלא תהיה לכם דעה על הסכסוך.

מה אתם אומרים? (צוחק) נראה לי, בעיניי, ממש באמת סבבה. לא? אני חושב שזה לגמרי, כאילו יאללה.

אם אתם רוצים להיות בחוץ אז תהיו בחוץ. אז אני זורם על זה ופאקינג מני ממטרה, מאיפה החרא הזה הגיע? זה מדהים איך כל פעם מחדש מגלים… גם יובל המבולבל הוא לא לא חושב שהוא נחשף באיזה גזענות איומה, אבל הוא כן כזה בהנחת תפילין ובכל זה. הוא גם כן לגמרי בן אדם באורות וכאילו כל השירים שלו זה דברים שהם… לא שירים… לא כל השירים שלו… אבל הוא כן יש בו מין הברסלביות שהוא כזה מאמין בעצמי.

(מזמזם) איך הולך השיר….? אני לא זוכר את השיר. לא משנה.

מי שיודע לשיר ת׳שיר תשירו אותו עכשיו לעצמכם. ואת, אגב שיר יפייפה. וכמובן רוי בוי שהוא והבדואים (צוחק)… איזה היסטוריה עגומה. מה מה מה זה מתי? איפה? למה כל כוכבי הילדים כאלה… מצד שני זה כוכבי הילדים. למה מה ציפית? מה ציפית? לטיעון אינטלקטואלי מורכב? מה חשבת שיקרה?

הוא קוראים לו מני ממטרה פור קאינג אאוט לאוד (for crying out loud). קוראים לו מני ממטרה והוא חי במדינת ישראל.


של (צוחק) של אלפיים עשרים ושלוש, ברור! שהוא ישיר שישרף לכם הכפר. ואני חייב להגיד… (שתיקה ארוכה) השיר הזה הוא אחרי השביעי באוקטובר הוא מקבל הקשר אחר. הוא הוא אתה יודע. אתה מסתכל, אתה שומע את זה ונשמות, נשרף לנו הכפר, מה מה דעתכם נסתום את הפה עם השיר המזדיין הזה?

נשרף לנו הכפר, שרפו לנו הרבה כפרים!

אולי זדיינו? (נאנח ושתיקה ארוכה)

אנשים חוגגים, באמת! אנשים חוגגים את התקופה הזו ואני מצטער, זה… זה גועל נפש. באמת זה גועל נפש! איזה איזה רווח עושים על הדברים האלה? על הטרגדיה הזו זה כאילו ריקוד על אדם בצורה הקיצונית ביותר שלו.

אבל בסדר מה אני אגיד לכם? זה ה… אני כאילו מזדעזע מהדברים ואז אומר לעצמי ׳גיא אתה לא יכול לשבת בשקט׳ אז מה אני יכול לעשות את זה? דיברתי על זה עם הפסיכולוגית שלי ׳אני מרגיש שדברים קורים וצריך צריך להילחם׳ וזה והיא כזה אוקיי ומה אתה עושה? ואני לא עושה כלום ואני הולך לישון כועס.

והיא כזה ׳אז זה אוקיי, אז מה אתה רוצה מעצמך׳? (צוחק)

מה אתה רוצה מעצמך?!?

יאללה די. כאילו ׳תשחרר. ׳סדר.

נאצים. נאצים. מכל עבר. נאצים מכאן ונאצים מפה.

מה ׳תעשה? (נאנח) אתה לאאא. אין לך את הכוונה או את הכוחות. אהה… אולי את היכולת יש, לכולנו יש את היכולת, מאמין בעצמי (צוחק). אבל כבר בחרת לא לעשות דברים. אתה כבר יודע את זה. אז מה אתה עכשיו? יאללה שב.

כמו שאמרתי מה ש, מה שיפה בלגור במדינת ישראל זה… אה… וככל שהזמן עובר אני יותר ויותר מבין שאני… אני רוצה לגור פה, כאילו עם הכל. נברח, גם אם נברח נחזור, זה לא משנה אבל עדיין המקום הוא…אה… אי אפשר, זה לא בסדר, זה כבר לא בסדר ללכת, כבר השקעתי פה יותר מדי, כבר יותר מדי אנשים, כבר זה. להיות עכשיו מהגר של מקום אחר… לא יודע, לא לא יודע.

דרכון אירופאי בטח! כן? (צוחק) שיהיה אפשר לישון בלילה כן? אבל… לקום וללכת? מה אני אעשה? עכשיו אה… כאילו אחד הפילים של המדינה המפחידה הזו זה שזה… זה כמו, זה כמו לחיות במקום שנגזר עליו להסתיים (צוחק). ואתה מסתכל ואז אתה בוהה מסביב… שלל תופעות של חולי נפש שאתה אפילו לא מאשים אותם כי הם… אתה יודע…

הם במים נאחזים בכל דברי (debris) שהם יכולים לאחז, אתה לא יכול לכעוס על מני ממטרה. יודע מה נסגר איתו? הם השתמשו הרי גם בשירים שלו בשביל לטרלל אה… מחבלים (צוחק) מחבלים של החמאס, עצירים.

הוא יודע, הוא כאילו, הוא מסתכל, כאילו יש מצב באמת שהוא מסתכל על זה ואומר טוב, אז לא יודע אז כנראה שאני צריך ללכת על הקו הימני? (צוחק) אני לא יודע כאילו, אוקיי אז שישרף לרכב הכפר. או שהוא תמיד היה ככה לא יודע? אבל כאילו…

אתה חיי במציאות מוזרה, אתה מתנהג מוזר והכל מוזר ואז אתה מסתכל על זה מהצד ואתה אומר וואט דה פאק (what the fuck)?! (צוחק). איזה משונה! איזה דבר משונה! אתם מבינים שהצל, הצל! מסבלימינל והצל! (צוחק) המטומטם, הוא הבן אדם שפתח את הסכר לשנאת שמאלנים אמיתית באינטרנט שיוצאת מהאינטרנט, שמתכנסת באינטרנט ויוצאת מהאינטרנט אל העולם האמיתי!

הוא עשה את זה ב2014 ועכשיו הוא הוא מפקד (צוחק). הוא לא מפקד, אני מגזים. אבל עכשיו הוא בכיתת הכוננות של תל אביב? אתם מבינים איזה מטורלל? אתם מבינים, אה שרבין מת לא מזמן, כאילו לפי התאריך ומי השר לביטחון לאומי? ההוא. שלקח לו… כאילו אתה מסתכל על הדברים מהצד, אתה כאילו, כאילו זה מפחיד ברמות אבל זה גם וואו!!! מה זה??

מי צריך לקרוא? מי צריך לראות סדרות? באמת, אתה מסתכל ואתה כאילו זה משוגע לגמרי.

זה משוגע לגמרי! (צוחק)

זה לא דבר רגיוני.

אבל אה אה אה… בא לי שאתה יודע… בא לי שאת יודעת… שנמצא משהו, שנמצא איזה טוב… אני יודע… לא יודע מה הוא. להמשיך, השיגרה. החיים. החיים מוצאים דרך. יש לי את הדברים האלה, אני אני יש לי יש לי את היצר הזה, יצר עוד קיים, של של של… כאילו אני אני כבר חושב שיש משהו מגניב בלהגיד כן, חייתי בישראל בתקופת הביביזם, הפשיסטי, ה… מפחיד.

אההה… צפיתי… טוב זה אני עוד לא יודע אם מסתיים, אבל כאילו, יש מצב שאנחנו עוד לפני גל של עליית כהניזם… אה…

יהיה סיפורים, יהיה סיפורים לנכדים.

יהיה מבט של ׳וואו איך עברתם את זה?׳ ואנחנו נהיה כזה ׳אין לנו מושגגג׳.

פשוט כאילו הורדנו ראש והלכנו לעבודה וניסינו לא יודע, שיהיה כסף לשלם על דברים. ומתי שהיה רגוע כמה ימים אז עשינו צחוקים, אנחנו לא יודעים.

(שתיקה ארוכה)

אני רואה עכשיו low key שמתכנס לכדי סוף עונה שנייה. אההה. אני אוהב את הסדרה כי אני אוהב את הסטינג ואני אוהב את האסתטיקה ואני אני אוהב את השחקן. והוא בנה לעצמו איזה חבורה של חברים שאני שזה קצת סביבם גם העונה הזו, אז כאילו אני קצת נחמד לי אבל…

אין את הקסם של העונה הראשונה, זה משמעותית פחות אה פחות גאוני. אגב בעונה הראשונה,

זה מה שאני חושב עליו מדי פעם… ש… בעונה הראשונה יש התעסקות באיך מקומות נראים לפני סוף העולם (צוחק). יש את ההתעסקות הזאת, שזה, שהם כאילו נוסעים קדימה ואחורה בזמן ומתעסקים במה קורה כשאתה נוסע אחורה בזמן ומשנה משהו. אם אתה נוסע אחורה בזמן ומשנה משהו אז יש איזה… איזה גוף איזה ממסד על זמני, שמזהה את השינוי שעשית והולך ומבטל את השינוי שעשית.

מתוך ה… עד פה נשמע כמו סייפי (sci-fi), מסע בזמן שהוא קצת אחד מעבר … כי מסע בזמן אני אוהב. ובסדרה הזאת הם כן הגיעו לאיזה שהיא, הם כן הגיעו לאיזשהי הנחה שאם יש אסון, כלל אסוני שכולם מתים בו סטייל פומפי או סטייל ראגנארוק באסגרד וכל מיני כאלה אז באים ואומרים, שם אתה יכול לעשות שינויים. שם אתה יכול לחזור לזמן הזה ולעשות שינויים בדבר הזה, כי זה לא משנה כי גם ככה הכל נהרס.

אז אתה יכול, אז אתה יכול זה. אז, אז יוצא שהם מסתובבים הרבה במקומות שהם סוף, סוף העולם… במלא קהילות שהם רגע לפני מחיקה מוחלטת ובגלל אסון כן? אנחנו לא מדברים על שואה. כן מדברים על איזה פיצוץ, איזה מטאור, איזה אסטרויד, כל מיני דברים כאלה.

אז מסתובבים במקומות האלה ואז אתה רואה כל מיני טרללת של סוף העולם שהיא… שהיא תמיד מגניבה, ואני ואני ואני לפעמים להסתובב בישראל מרגיש ככה (צוחק). טרללת של סוף העולם מין כזה… מנסים לשמור על החוקים, אבל אהה לא בכל מחיר, כי אתה חייב להאמין שהמוסד… כאילו בשביל לשמור על החוקים אתה לא רק צריך עכשיו משטרה ובתי משפט, אתה צריך להאמין שבעוד שנתיים גם יהיו את החוקים האלה ולא כולנו בטוחים לגבי זה שהחוקים יהיו (צוחק) גם עוד שנתיים… אז זה ,אז זה הכל נהיה מטורלל וזה.

אניווי (anyway) (נאנח), אני מחכה לפרק האחרון של העונה השנייה של low key, לא יהיה מדהים אבל בסדר… אני רואה rick and morty (צוחק), לא יודע מה הולך?! הכל כל כך מפוזר בפרק האחרון, ספוילרים…

קחו את הזמן לעצור מישהו שעוד רוצה לראות את פרק 4 בעונה השביעית. או שאולי 3…

הם מין אוכלים ספגטי. וזה מהנשים ואתה מסתכל ואתה כאילו, תקשיבו אני… אני לא בתקופה… אני לא יודע אם אתם יודעים מה אנחנו עוברים פה בישראל? אנחנו לא בתקופה לראות עכשיו בני אדם אוכלים בני אדם אחרים, אנחנו הכל נורא. הכל נורא מזוויע, הכל נורא קשה עכשיו! אני רגיש! אני רגיש בטירוף, אני לא יכול סתם… (נאנח) אני לא יכול סתם לצרוך את הקומדיה ה ה ה הברוטלית! שהאמריקאים המצוירים מייצרים.

אני גם לא… נגיד יש עכשיו את ה… את הסדרת בת של the boys. אני מת מפחד לראות את זה! כולם שם דוקרים אחד, לא לא דוקרים שם… יורים לייזר אחד לשני לפרצוף. אני לא, אני לא במצב הנפשי לצרוך את הטלוויזיה הזו! אני חייב משהו, אני חייב, אני גם לא… אבל כן, בצד, מה יש בצד השני של הספקטרום? צביקה הדר ובר משמש מראיינים, מראיינים עובד זבל שמצא כלבלב מהעוטף… לא יודע, כאילו משהו חייב להיות באמצע! אנחנו רגישים, אבל לא מפגרים (צוחק).

אני לא מצליח! (לוקח נשימה גדולה).

אמא שלי אמרה לי שהיא הולכת לסרטים. הולכת להרבה סרטים. חברות, חברים, הולכת לסרטים. היא ראתה, אמרה לי בעשרה ימים היא ראתה חמישה-ארבעה סרטים. איזה דבר? חברה׳ תלמדו מאמא שלי! תחפשו איפה קרוב אליכם, כי עדיין יש אזעקות, אנחנו לא מפגרים. איפה קרוב אליכם יש מקום לראות סרט בקולנוע ותלכו לראות סרטים בקולנוע. תעשו קצת אה…

לא אנחנו פשוט הרבה בבית. אגב לא סיפרתי, אני יושב כרגע בחדר ה… תינוקות. זה כבר לא החדר עבודה, זה כבר ממש יש פה שידת החתלה ויש פה כזה שטרמפולינה, ששמים בה תינוק. כאילו קוראים לזה טרמפולינה, אבל זה סתם נראה כמו כאילו מין מתקן לתינוק. זה לא טרמפולינה בכלל, אנחנו מביאים לכם טרמפולינה לתינוק ואני כזה ישששש! קפוץ! נקפוץ עם התינוק! ולא כמובן, לא מפגר, אני יודע מה זה (צוחק). אני יודע שזה לא אותו דבר, אני ממש תקין אוקיי?

וכל מיני דברים, מתחיל להיות פה וייב של כאילו… מתחיל להיות פה וייב של הכל מגבות והכל שמיכות והכל טטרות והכל כאילו עוד אין טטרה, אבל כאילו מתחיל להיות וייב של… של בדים.

הלכנו לסיור בית חולים. לפני כמה זמן. זה היה… כאילו הולכים לסיור בבית חולים שאתה רוצה ללדת בו, הלכנו באיכילוב כי זה נראה לנו הכי סבבה… וסתובבנו שם בית חולים. והראו לנו פה יש חדר לידות, פה יש חדר יולדות, פה יש זה פה יש זה, שזה אגב לא לא אותו דבר, אני לא ידעתי את זה. יש חדר לידה ויש חדר יולדות. זה בזמן וזה אחרי.

ו… (נאנח) זה היה, היה נחמד אני יודע? כאילו זה עדיין בית חולים (צוחק). זה כאילו עדיין, זה כאילו קסום והכל וכולם… היינו סיור של איזה 30 אנשים. 30 זוגות! כולם בהיריון בטירוף. בהיריון על החיים שלהם! וכל הגברים כזה ליד, מנסים גם לשחק אותם מעורבים, אבל גם לשחק אותה קולים, לא מבינים, לא מבינים על מה זה.

(נאנח חזק)

והיה כל כך כיף, וראיתי כל כך הרבה ריבים של זוגות שהם לא אנחנ!ו אני מתתי על זה. אני כזה,

אני ומיקה כזה מחכים למעלית ללכת וזה ואז מגיע זוג, והם כזה ׳אבל אבל אם אתה באווירה כזו אז אני לא יודעת מה להגיד לך!׳ ו ׳אבל בסדר, מה אני לא יודע… מה זה, אבל אני לא מבין אבל׳. אני כאילו רואה את זה מהצד, אוווו זה ריבים של זוגות אחרים וואי זה, איזה כיף זה, איזה כיף לראות את זה מהצד… יש בזה משהו נחמד לא? כאילו גם גם גם קצת לא נעים… כי אתה כזה וואי וואי וואי… לאן זה הולך? אבל זה גם כיף כשיוצא.

אני אוהב לראות אנשים בקשיים שהם לא אני. אין לי מה להגיד.

(שתיקה)

אני כל הזמן צריך… כי אני מפחד שיש איזה זמזום שלא מבין מה הוא.

וזהו מתחילים להתכנס פה, אני אני כאילו חושב שאנחנו מכניסים לעצמנו לראש אחת ליומיים… שעוד מעט יש כאן תינוקת. כאילו אנחנו ממש כאילו אומרים ׳את מבינה שתכף, תכף מסתובבת פה תינוקת׳ והיא כזה כן לגמרי… פאק (fuck) כאילו מה מה יקרה? סתם כאילו יהיה עוד בן אדם בתוך הבית הזה? אני לא כזה טוב בלחלוק, לא אשקר לכם.

לא אני מניח שיהיה בסדר כן? כי זה חמוד אז אתה אוהב אבל… טוב נראה איך זה יסתדר. אתם תשמעו אני מניח.

פאקינג (fucking) אמרו לי שיגיע לפה טרמפולינה ומשהו שנראה כמו עגלה בלי בלי גלגלים בכלל.

(לוקח שלוק גדול)

בוא נראה מה שלחתם לי, אולי יש איזה משהו טוב שככה יסייע לי.

(משתעל)

הקלטה של בחורה: כאילו עד לפני חודש, פלוס יומיים

גיא: נו

הקלטה של בחורה: הכותרות שהיו הכי גומרות אותי זה כזה; נער בן 14 מחברון נהרג על ידי אש צה"ל, בלה בלה, מין כזה אוי לא כאילו שוב הרגנו להם ילד וכזה אוי לא… ועכשיו כאילו עשרת אלפים הרוגים בעזה, מעל שלושת אלפים ילדים אני כזה טוב… אה פחות מחבלים פוטנציאלים…

גיא: (נאנח) וואו

הקלטה של בחורה: כאילו איך איך איך לא נעשה את הקפיצה הזאת מלא לתרום לבצלם ל…לשנוא אותם שימותו בעינויים של השב"כ איך איך כאילו נתאפס על עצמנו השמאלנים אוהבי אדם אבל לא מטורללים כמו אמריקאים?מה נעשה?״

גיא: אהההה פאק (צוחק). הייתי כזה יאללה תינוקות ויאללה נשמע קצת מה לחברה׳ יש להגיד ׳למה הם לא כולם מתים׳?

אההה תקשיבי, אני לא יודע מה להגיד לך. אני לא, אני לא, אני לא מזדהה עם זה, אני לא מסתכל כאילו עשרת אלפים מתים בעזה וחושב לעצמי יופי הם לא יהיו מחבלים.

אני אני אני כאילו… אני אני חושב שהם המשפחות שלהם יהיו מחבלים כאילו זה לא… זה לא, זה לא המסקנה שאני מסיק… אני כן, אני כן תופס איזה שהיא עמדה כזאתי של אמממ… אני כן תופס איזה שהיא עמדה כזאתי של אני אני אני מבין, לראשונה מאז 2006, אני מבין למה צריך עכשיו מבצע צבאי שבתוכו גם מתים מלא אנשים.

אמממ… זה ה…. זה ה… הלא שמאלנות שאני שאני חווה, אבל כאילו…לא יודע? את באמת חושבת שזה שמתים עכשיו מלא מלא עזתים אומר שיהיה לנו פחות מחבלים להתמודד איתם? אני אני אני לא מצליח להרגיש את זה.

אני כן, אני כן כאילו חושב שגם הדבר המרכזי שאני מרגיש שהוא לא… הקפיצה היא לא… אוי פעם דאגתי לערבים ועכשיו אני לא דואג להם. הקפיצה היא וואט דא פאק (what the fuck) למה כאילו, זה לא קפיצה, זה פשוט הפער שאני מרגיש שהוא… וואט דא פאק למה אין אף אחד על הגבול? זה זה המהלך השמאלני שאני שאני עושה, לא אומר אוי בעצם היה צריך, לא בעצם היה צריך להרוג את הילד הבן 14 הזה בחברון… אני אומר לעצמי איך אני במצב שאומרים לי שיש גבול ושהוא שמור ומוגן וש… הוא מוגן כל כך טוב שהגענו למצב שהדבר היחידי שהחמאסניקים יכולים לעשות זה לזרוק עלינו בלוני תבערה, שזה אני חייב להגיד היה… אני לא יודע אם זה היה מתוכנן, אבל זה כנראה ההונאה הכי גאונית שראינו.

כאילו הגענו למצב שאמרנו לעצמנו (בקול צווחני) ׳תראה אותם, הם כבר זורקים בלוני תבערה, אין להם יותר מה לעשות נגדנו׳. ואני משער שזה חלק מהדברים שהביאו אותנו למקום שבו אין אין ת׳שמירה על הגבול.

עכשיו תבואי תגידי אחי יש שמירה או אין שמירה הם שונאים אותך, כן… אני אני אני לא מעולם לא חשבתי שלא שונאים אותי, אבל אני עדיין מאמין שיש אנשים שלא שונאים אותי (צוחק), לא אני לא יודע אם הם הרוב, כנראה לא הרוב ואני מעדיף לנסות להסתדר עם אלה שלא שונאים אותי. אבל כן אני מבין שזה יהיה בתוך התהליך עכשיו, מלא מלא אנשים מתים יותר להם, אבל אני מבין איך האמפתיה נעלמת כשיש לנו בראש תמונות זוועה וסיפורים על אנשים שפשוט יושבים אצלם.

קשה להיות, קשה להיות אמפתי לאוכלוסייה שיש בקרבה עכשיו 240 איש ביניהם תינוקות וילדים (נאנח). קשה אני אני אני אני רק רוצה להציע לכל מי שאו עובר התפכחות או פוגש מישהו שעובר התפכחות, אל תשנאו אחד את השני. כאילו אני אני נתקל בהרבה ״מתפכחים״ שמסתכלים על שמאלנים עכשיו באיזה מין מבט מתנשא כזה כשזה לפני רגע הייתם אתם.

אז סתמו. כאילו אני מבין שאנשים עוברים פה איזה משהו אל מול האימה והמוות המזעזע שנתקלנו בו, אבל נתקלנו בה, אבל אתם לא יכולים לבוז לשמאלנים שלפני רגע אתם הייתם אלה שבזים להם. זה כמו זה כמו סמוקרס (smokers) שמפסיקים לעשן, זה בדיחת סטנדאפ ידועה של, לא שלי, מעשן שמפסיק לעשן ואז הוא מסתכל על מעשנים במבט כזה של ״מה אתם עדיין מעשנים״?? וגם בצד השני יש כל מיני מתפכחים שאני אוהב באמת ל ל … אה… כאילו לעקוץ ולהקניט, אני אני אני לא חושב שצריך לעשות להם חיים קשים אני מבין איך זה.

מצד שני אל תסמכי על זה שמתים עשרת אלפים איש, הם לא עשרת אלפים מחבלים. אני אני אני יודע את זה בעצמות שלי שהם לא עשרת אלפים מחבלים. וגם לא שלושת אלפים, בטח לא עם שלושת אלפים מתוכם ילדים.

אההה הספירת גופות הזאתי היא היא… היא מה שהיא, היא ספירת גופות היא לא שום דבר מעבר. היא לא כן ביטחון, ולא לא ביטחון, היא פשוט ספירת גופות.


(נשימה עמוקה ושתיקה)

אההה… שנייה הצעת עבודה רגע. (מתכתב ארוכות בפלאפון)

מתפרנסים מה קרה? פרנסים, מי יפרנס אותי?

אההה… רגע רגע רגע ראיתי פה עוד הקלטות. אה…

כן שלחו לי פה את מני ממטרה שר שישרף לכם הכפר (משמיע את הווידאו).

זה נשמע כמו היום יומולדת. זה נשמע, זה זה זה זה זה נשמע כמו היום יומולדת, זה מטריף אותי זה לא נורמלי. תנה נה נה נה (מזמזם את היום יומולדת).

נו, מה אתה הבאת לי? (מחפש עוד הקלטות)

הקלטה של בחור: יופי יופי. אהה גיא אדלר מה קורה? מה נשמע אחי?

גיא: טוב מה הולך״

הקלטה של בחור: יופי יופי, כאילו סתם יושב עליי משהו, כאילו מה גיאורה חמיצר הוא ראה לוסט (lost) ב2004 ואמר כאילו ניקח את זה לערוץ הילדים כאילו?

גיא: (צוחק) איזה חלאה

הקלטה של בחור: חשב שאנחנו מפגרים אחי? דבר על זה בפודקאסט.

גיא: יש לי משהו להגיד לך על זה אחו שרמוטה משהו להגיד לך על זה, זה משהו שיצא לי לדבר עליו עם עוד מחבריי מעולם הכותבות. אההה… המקום היחידי בישראל שבו ישימו עליך כסף על סדרת סייפי (sci-fi), ילדים ונוער. פשוט ילדים ונוער. זה הסייפי היחידי שיודעים לאכול בישראל. ראיתי לא מזמן, לפני איזה, איזה סדרה על מישהי שמתה, על ש… יש מישהי רואה משחקי הכס, היא מתה על משחקי הכס, הגיבור של משחקי הכס איך שהוא יוצא מהטלוויזיה ומגיע אליה לעולם האמיתי, תל אביב 2015.

ואתה כאילו מסתכל ואתה כזה, מה זה? זה חמוד ממש למה, זה חרא כמובן כי זה לנוער, אז זה אף אחד לא משקיע בשום דבר וכאילו אתה יודע מצלמים כמו סרט רץ, זה לא איזה זה, סרט נע לא יודע, אבל אבל אבל זה, זה המקום היחידי שבו אפשר לעשות את זה ולגנוב אחי, גניבה של פורמטים מחול זה מבורך זה דבר שאני אוהב ואני מעריך ואני חושב שאין לך, אין לך ברירה אלא לעשות את הדבר הזה כי אתה אתה לא חי במציאות כאילו ישראלית, כאילו מבחינה טלוויזיונית תרבותית וזה וזה, אתה חי במציאות אמריקאית.

אתה, אנשים אנחנו פריפריה של הדבר הזה, מסתכלים על הדבר הזה, רוצים את זה, אוהבים את זה, ואז אתה מביא להם תרגום של זה לעברית! איזה בומבה איזה חגיגה, כל הכבוד לך מצרני אולי אצפה אולי, אצפה בדבר הזה, כמובן שלא, ואולי אני אצפה בדבר הזה, תודה.

תודה על התובנה הזו.

מכונת קפה של מרוויל קפטן אמריקה 200 שקל תודה רבה. הולי שיט. לא לא זה עצוב מאוד, אני כאילו (נאנח).

אני אני אני כאילו אני יודע שנורא צחקנו על הקטע הזה של לבוא לחתונות שאף אחד לא בא. ואני יודע שהמדינה המגעילה הזו, מאוד אוהבת לבוא להלוויות שאף אחד לא בא כשוואלה היה צריך אתכם לפני ההלוויה, אבל בסדר. אני לא מוצא את את הכוח בלבבי ללעוג לזה כרגע. כי זה איטס הארש (harsh). קשה.

אההה… (שר) אל מלא רחמים שוכן במרומים…

עם ישראל תפתחו מבערים, ביחד ננצח גריל מאסטר. אמר ולא יסף. וואו איזה פרסומת, להקיא.

אההה… פשוט תחזרו לעשות פרסומות רגילות חברה׳ פשוט תחזרו.

הפרסומאים שאני מדבר איתם, בחייכם פשוט תחזרו לעשות פרסומות רגילות, פשוט תחזרו.

שר: ״כך פסק זמן״, זה או שתעשו תעשו פרסומות נוסטלגיות.

בואנה! תחזרו לפרסומות מפעם אוקיי? יש מסורת של פרסומות בישראל, אתם רוצים למצוא איך לפרסם, במדינת ישראל גם לא יודעים לייצר עכשיו דברים חדשים, רק חוזרים אחורה לצביקה אדר ובר משמש ועברי ותחזרו לפרסומות עבר. ומי שיש לו דוגמאות לפרסומות עבר שהוא היה שמח לראות עכשיו כדי להיזכר בימים פשוטים יותר כדי לבכות, מוזמן לשלוח לי.

(רעש)

זה לא היה בכי זה היה גראפס ורוק שרציתי לבלוע שלא מצא את מקומו.

נתחיל מקח פסק זמן, רגע מתוק של עלית וכמובן קרב המילקי הגדול בין סנדי בר ואקי אבני, בעבר הפאוור קאפל (power couple) הכי מגעיל שראינו פה.

אה… (שתיקה ארוכה)

אתם עוד פעם מציעים לי דברים של נטפליקס מעצבנים?!? (צועק)

בלו איי סמוראי (blue eye samurai)? עוד פעם אני אשב לראות? עוד פעם אני אשב לראות דברים שמשעממים אותי?

רגע. רק בשבילכם? בשביל להגיד אחרי זה חרא.

נו.

(מזמזם)

הקלטה של בחור: טוב, אה זה סיפור שהוא סיפור ששמעתי לאחרונה

גיא: נו, פליז לא זוועות

הקלטה של בחור: על מישהו שהוא פחות או יותר בגיל שלי כזה 24/25 משהו באזור הזה סבבה? זה חשוב. זה קריטי לסיפור.

גיא: אוקיי 25 כמוך

הקלטה של בחור: חבר של חבר, אוקיי זה סיפור שקרה לו.

גיא: נו ג׳יזס אוקיי זה אתה זה אתה, הבנו

הקלטה של בחור: סבבה הוא יש לו חבר (צוחק) וחברה שלו ארגנה לו

גיא: עוד חברה

הקלטה של בחור: מסיבה להפתעה. שזה לכשעצמו דבר מוזר לעשות. סבבה? אני אני לא יודע אם אתה איתי בזה.

גיא: אל תעשה detour, אנחנו עוד בחבר של החבר שיש לו חברה

הקלטה של בחור: אבל לא מארגנים כבר מסיבות הפתעה. נראה לי שזה קטע שחוזר כשאתה בן 40, כשאתה עושה את זה לאשתך וזה נחמד אבל כבן אדם צעיר אתה לא מארגן מסיבת הפתעה

גיא: אנחנו כבר לא יודעים כמה חברים מדובר. כוסאמק. אוקיי. אח שלנו מספר סיפור על עצמו. לו יש חבר, הוא קורא לעצמו חבר של חבר, לו יש חבר לחבר הזה יש חברה, היא ארגנה לו מסיבה תפתעה. הוא לא אוהב מסיבות הפתעה. הדובר! הדובר לא אוהב מסיבות הפתעה, 4 דרגות של חברים אחרי זה אנחנו לא יודעים מה קרה, אבל הדובר הוא לא אוהב מסיבות הפתעה. הוא אגב צודק אבל זה לא הנושא, אני רוצה להבין מה הסיפור, בוא נמשיך.

הקלטה של בחור: קיצור המשך של ההקלטה. אז היא ארגנה, חברה של חבר של חבר של חבר.

גיא: החיים שלי נגמרים

הקלטה של בחור: היא אירגנה מסיבה עם קונספט. (שניהם צוחקים)

גיא: איזה גדול

הקלטה של בחור: שזה עוד יותר מוזר

גיא: מה הקונספט?

הקלטה של בחור: מסיבת הפתעה עם קונספט שהקונספט הוא (צוחקים) יום הולדת בובספוג. כי הוא ממש אוהב בובספוג מסתבר.

גיא: די איזה חמוד. איזה חמוד.

הקלטה של בחור: עכשיו (צוחקים), פה מגיע החלק שאני מאוד אוהב. חבר של החבר הוא הגיע ליום הולדת של חבר שלו ליום הולדת בובספוג.

גיא: אני מת. כמות החברים היא לא הגיונית. נו.

הקלטה של בחור: וביום הולדת בובספוג הוא גילה שכל הכסף, אתה יודע יש קציצות סרטן ולא יודע אם ראית בובספוג זה כבר לא…

גיא: אני מכיר את הרפרנסים.

הקלטה של בחור: כאילו אתה כבר גדול מדי

גיא: אני מכיר את המונחים. אני בוגר. אני בגודל המתאים.

הקלטה של בחור: אז יש כל מיני דברים של בובספוג והשיא

גיא: נו מנייאק, ימך שמך נווו…

הקלטה של בחור: השיא זה כשהחבר של החבר נכנס לתוך המסיבת הפתעה בתוך המסיבת הפתעה יש מאה ומשהו דגים מפוזרים בתוך אקווריומים.

גיא: מה? איככ.

הקלטה של בחור: (צוחק) בשביל לתת אווירה שלבובספוג וכל אחד מהמשתתפים המוזמנים ליום הולדת, היה צריך לקחת איתו הביתה כהפתעה, מסיבת הפתעה נותנים לך הפתעה הביתה כמו שאתה ילד, שאתה קטן נותנים לך שקית אתה יודע כל אחד לוקח איתו דג

גיא: אני מת. אני מת. זה מטורף. זה טירוף.

הקלטה של בחור: אז בעצם, המסיבה הזאתי אתה לא רק מגיע למסיבת הפתעה של יום הולדת אתה גם מתחייב ללקחת איתך דג ואקווריום הביתה.

גיא: אתה גם מקבל תיק דג. וישר לאסלה.

הקלטה של בחור: לוקח איתך דג ואקווריום הביתה. מטורף לחלוטין.

גיא: משוגע לגמרי, אתה צודק.

הקלטה של בחור: והשיא של השיאים זה שאף אחד לא רצה לקחת איתו דג באקווריום הביתה.

גיא: (צוחק חזק) הוא תקוע עם 100 דג

הקלטה של בחור: והבחורה שארגנה את כל הדבר הזה, בסוף נתקעה עם 100 (צוחקים) אקווריומים ודגים שאין לה מה לעשות איתם ועכשיו לפי הבנתי, ככה אני הבנתי שוב חבר של חבר של חבר חברה שלו היא בבית עכשיו יש לה 100 דגי זהב עם אקווריומים. (צוחקים) כי אף אחד לא רצה לקחת את זה הביתה.

גיא: אני לא מאמין. רגע נו.

הקלטה של בחור: זהו היה לי חשוב לספר את זה.

גיא: תקשיב, אתה מבין מה הבעיה?

הקלטה של בחור: הדגים המסריחים האלה גיא. בתקווה שזה יעלה חיוך

גיא: אמן אמן

הקלטה של בחור: לכמה מהחברים שלי ועל פניך אולי לעוד כמה מאזינים בבית.

גיא: כל הכבוד. עשית חסד

הקלטה של בחור: שתהיה מלחמה נעימה.

גיא: אני כן אגיד, הלוואי. אני כן אגיד שאני אני צופה שמי, שכאילו, אתה סיפרת סיפור מאוד חד פעמי, שאני מת, אני מת לגלות אם מישהו מהמאזינים הוא היה במסיבה הזאת. (צוחק) כאילו זה הדבר שאם זה יגיע… כאילו לא, ברור לי שאם לך אתה מספר וחברים שלך זה, אבל אם זה מגיע מעוד איזה זווית. אני כן אגיד שמאה דג, מאה אקווריום. וואו זה… דאטס אה לוט ( that's a lot). אני לא מבין למה אף אחד לא לקח דג, אני חייב להגיד לך, אני באמת לא מבין למה אף אחד לא פאקינג (fucking) לקח דג?!

מה נסגר אתכם? קחו דג' זרקו אותו לפח/ מה אכפת לכם? או יותר מזה' קחו דג' תגדלו אותו. מה אתה זה? כמה יעלה לך? 100 שקל אקווריום ואוכל דגים, מה אכפת לכם? איזה… קח דג. אני רוצה את הדג. אני לא יכול לגדל דג, החתולה תאכל אותו, אבל לו הייתי אדם ללא חתול, אני וואו אני והדגים של הזה… וואו. תמסור לאישה עם הדגים שכל הכבוד לה, זה מעוף מרגש ומדהים.

והיא לקחה הימור ענק, הפסידה, אבל עדיין לקחה הימור ענק שבאמת מראה עוצמות, אההה אבל בסדר.

(שתיקה)

הקלטה של בחור: מה קורה?

גיא: נו

הקלטה של בחור: הבנתי שאתה הולך להיות אבא בקרוב.

גיא: כן. תודה.

הקלטה של בחור: קודם כל מזל טוב

גיא: אמן! טפו. בלי עין הרע. לדפוק, כולם לדפוק.

הקלטה של בחור: דבר שלישי ככה, אני רציתי להכין אותך למשהו, אני הבת שלי בת שישה שבועות.

גיא: טפו, רק בריאות.

הקלטה של בחור: היה משהו שקרה איתה שאני אני לא ידעתי שזה יקרה.

גיא: אוקיי, אמאלה׳. אני מאוד מודה לך על זה.

הקלטה של בחור: לעדכן אותך בסוג של משהו שלא ידעתי שקיים בתינוקות. החלפתי לה חיתול. תמיד יש את הצחוקות האלה של הטוב בסדר פיפי, קצת קקי. מסתבר שקודם כל הקקי שלהם נוזלי כזה נראה כמו חרדל

גיא: כן מכיר, ראיתי.

הקלטה של בחור: מסתבר שהם יודעים פשוט לירות חרא מהתחת 20 קמ״ש משהו כזה זה יוצא 4, 5.

גיא: (צוחק) שיגרה עליך חרא?? עשתה לך 2-3 שגר? עשתה לך? איך כולם חרמנים על ה 2-3 שגר? יווו אתם, בואנה אתם צמאי דם באמאשלי. לא אני סליחה… תקשיב לי טוב השיגור חרא זה דבר מפתיע ברמות, אני לא ידעתי שזה ככה, רגע בוא נשמע את הסוף.

הקלטה של בחור: זה יוצא איזה 4 5 מטר ואין לך אין לך מה לעשות, אין לך מה לעשות. חוץ מלהתפלל.

גיא: אין לך מה לעשות, זה שם ברור

הקלטה של בחור: לי זה קרה פעם ראשונה פשוט הייתי בהלם, לא… קפאתי. לא הצלחתי לזוז, היה לי על כל העיניים, על החולצה. (גיא צוחק בטירוף) על הרצפה. פשוט הייתי בשוק לקחתי את עצמי איך שאני למקלחת. קפאתי. מכין אותך לזה. תמיד תשים מגבון, חיתול משהו.

גיא: איכססס. לא לאאאאא.

הקלטה של בחור: זהו, בהצלחה גבר.

גיא: (צוחק) חשבתי קיבלת חרא לחולצה, לא חשבתי קיבלת חרא לעין! זה ממש מסוכן, העיניים. מה זה הם החלון לנשמה אי אפשר למלא את זה בחרא (צוחק ונגעל). אוי ואבוי.

רגע אני אגיד… שאני אגיד כזה דבר. עשיתי, אני לא יודע אם סיפרתי את זה, אולי כבר סיפרתי את זה אבל אולי לא לכם…אמממ…

היה הכנה ללידה, היה שלושה שיעורים של הכנה ללידה ובגלל שלא יכולנו להיפגש בבית החולים לעשות את ההכנה ללידה עשו לנו אותה בזום. ואת השיעור השלישי של הכנה ללידה איך שהוא יצא שעשיתי אותו לבד (צוחק). מיקה היה לה עבודה, ישבתי לראות לבד את השיעור של ההכנה ללידה. והיא מספרת דברים ואני כותב, אני נשבע לכם אני היחיד שם שכותב כדי שאני גם אוכל להגיד אבל גם כדי שנזכור, כי אני יש לי בעיית ריכוז אם אני לא כותב. ואז באיזשהו שלב היא כאילו מתחילה לדבר דבר דבר ואני כזה טוב נראה לי אין פה איזה קטע מעניין, לא אכתוב. הכנתי לי זה איזה שניצל, היה לי כמה שניצלים במקרר, אז שמתי אותם מהר במיקרו הפשרתי איזה איזה לחמניה טובה אמרתי אני אשב אני אתקע את זה. נכניס לפה איזה משהו ככה בזמן שהיא מדברת על לידות ועל עלו ודוניה וחדרי לידה והנקה וזה אני אנשנש איזה משהו.

אני בזה, מכין מתיישב מול מול המחשב בזום איך שאני מכניס לתוך הפה ביס של שניצל… ההיא מראה שקף, כי זה הכל שקפים, ההיא מראה שקף- סוגי חרא של תינוקות בימים הראשונים. איזה דבר. עם הביס אני מקבל סוג חרא ראשון שחור צמיגי, סוג חרא שני ירוק בקבוק, וסוג חרא שלישי החרא שהוא מדבר עליו, החרדל.

תקשיב אני לא, אני לא, מגעיל גועל נפש אני רציתי למות. אני לאאאא… אני. אני לא בטוח אם כל התינוקות יורים חרא, אני כאילו אולי איך אתה יודע אם לתינוק שלך יש משהו שהוא פיצ'ר שלכולם יש או שפתאום גילית כוח על? (צוחק)

כאילו איך אתה יודע שהילדה לא, כמה תינוקות כאילו, כמה תינוקות החלפת להם? אתה מבין מה אני אומר? או ששאלת מישהו? כאילו איך אתה לא יודע אם היא לא כאילו, נבנה פה איזה כוח על של מישהי שיודעת כאילו לשגר. נגיד עכשיו שגר גושים נגד לא יודע, נגד מחבלים נגד פושעים ומיני דברים… אין איך לדעת אבל אמ… זה פינה מאוד נחמדה, אז אם יש לכם עוד דברים מזעזעים ודוחים לספר לי על התינוקות המגעילים שלכם כדי להכין אותי לתינוקת המגעילה שלי, אז שלחו הקלטות לפה, אל תתביישו, אני חושב שסיפורי תינוקות מאוד עוזרים לנו בימים האלה כי כולנו צריכים להמשיך להרגיש שהחיים האלה… ממשיכים ומתקדמים לאן שהוא.

זה מצחיק שאנחנו מקבלים נחמה מתינוקות ובגדול כזה אומייגאד (oh my god), עוד מעט הם יצטרכו להתמודד עם זה, איזה כיף איזה הקלה! איזה נחת איזה נחת הם יצטרכו להתמודד עם החרא הזה, איזה מזל.

אההה… (שתיקה ארוכה)

אהה טוב יש רק פה את זה עוד.

בוא ׳נשמע, יש מצב שאנחנו נצטרך לחזור פה אחורה בזמן עם הבן אדם, הוא שלח לי הקלטה כל שבוע ולא שמעתי אף אחת מהם.

אז בוא נראה.

הקלטה של בחור: גיא מה העניינים?

גיא: יא בן של זונה למה אתה לא שם אותי?

הקלטה של בחור:לפני כמה זמן אה עשית פרק

גיא: נו אוקיי

הקלטה של בחור: דיברת על פוקימון הרבה אמרת… נכנסת שם למוד כבר של מרצה לפוקימון כאילו מבין דבר וזה. אמרת שבעקבות ההצלחה של הסדרה יצא לזה אפילו משחק גמבוי.

גיא: (נאנח) אההה, תקשיבו, אתם צודקים

הקלטה של בחור: שלמעשה יצא משחק הגמבוי ובעקבות הצלחתו יצאה הסדרה.

גיא: מקבל את זה

הקלטה של בחור: אההה אני חושב שזה תיקון חשוב.

גיא: מקבל את זה

הקלטה של בחור: לא רק כדי להיצמד לעובדות בימים של פייק ניוז (fake news) אבל גם בשביל לתת הכבוד הראוי למשחק הגמבוי.

גיא: אתה צודק. אתה צודקֿ

הקלטה של בחור: זהו. אני אשאר אנונימי

גיא: (צוחק) בסדר. תישאר אנונימי אוקיי. מה הקלטת שבוע לפני? (עושה חיקוי) ׳אהלן קוראים לי זה וזה׳…

הקלטה של בחור: היי גיא (קול של בחור אחר)

גיא: אתה מישהו אחר…

הקלטה של בחור: שאלה, אני הולך להיכנס לטריטוריה טריטוריה אפלה מאוד.

גיא: נו

הקלטה של בחור: אני רוצה לדעת האם אתה מעורה עם הקונספט שנקרא מבוכים ודרקונים?

גיא: (צוחק) נו

הקלטה של בחור: האם יצא לך לשחק?

גיא: לא

הקלטה של בחור: אם כן מה שיחקת? זה דברים של של מגא חנונים אני יודע, אבל אבל השיט הזה טוב, מאוד מאוד עוזר.

גיא: זה כן, זה נראה לי כיף גדול, נראה לי אסקפיסטי ברמות וצחוקים וזה… פשוט קצת… יש לי ידיד. ידיד יקר שהוא מאוד בעולמות האלה והוא אמר לי תשמע, אתה…רק מלכתוב לעצמך את הדף דמות אתה תתעייף (צוחק). אני מכיר אותך יעצלן. כאילו אם הייתי יכול לבוא ופשוט כאילו רק פעולות, רק לעשות שיט, אז סבבה. אבל אתה לא יכול סתם לעשות פעולות, זה כמו להגיד כמו בן אדם. אם הייתי יכול להגיע לעולם ורק לעשות דברים, אתה לא יכול אתה צריך להכיר את עצמך להבין את היכולות שלך. אז אתה לא יכול כמו תרנגולת מרותה לטייל בזה.

(נאנח ושתיקה ארוכה)

מה הקטע עם כתום עכשיו? מישהי שלחה לי שמזרחי טפחות מעלים: הצטרפו לכתום נקודה ישראל ללקוחות כל הבנקים… אני לא מבין מה זה אומר. מה קורה עם הכתום? אנחנו חוזרים לכתום? (נאנח)

טוב בסדר.

חבר'ס.

אהה בהזדמנות זו אני אגיד קפצו לבקר בקבוצת הפייסבוק הקרויה ״צעקות מהמקלדת״. שם ניתן לקלל אותי במסודר, להעלות תהיות מהפרק ולהידיין עם חברי קהילת מאזיני הפודקאסט צעקות.

אני… אין לי כוח יותר.

אתם יכולים גם להעלות שם חרא מהמרקט פלייס או מיני פרסומות דוחות. וגרועות.

זהו אני אסיים את הפרק הזה כי אני התעייפתי.

רוצה להגיד לכם הרבה תודה רבה על ההזנה, אם לא אתם ואתן הדבר הזה לא היה קורה.


אני רוצה להגיד הרבה תודה רבה למתן גוברי על המוזיקה ולעומרי בר על העיצוב הגרפי של הפודקאסט ולאלכסי מורזוב על התמונה וזהו מאחל לכולנו ש… ישחררו את החטופים או יחלצו אותם או איזה מילה שדרושה בשביל שהאנשים האלה יפסיקו לקום בבוקר ולראות מסביבם את עזה.

ומאחל לכולם ש…שכולם יפסיקו למות… ושכל העסקים יחזרו ואנשים יוכלו לעבוד שוב ושאנשים ישובו לביתם,איפה שהם מגדירים אותו. וזהו אוהב אותכם תודה רבה עד הפעם הבאה אני הייתי גיא אדלר ואלו היו הצעקות!

(מוזיקה)

43 views0 comments

댓글


bottom of page