top of page

אלטר אגו - ג'וני טארוט: שבוע ראשון של ינואר 2024

יהונתן בוגנים (ג׳וני טארוט) ידוע כאיש הרוח המפורסם בישראל תודות לתחזיותיו המדויקות. ג׳וני מנחה את התחזית בלייב אשר מהר מאוד הפך לשידור המדובר ביותר במדינה בקרב הרווקים, שבורי הלב והנשואים.

 

תאריך עליית הפרק לאוויר: 05/01/2024.

[מוזיקה ברקע]

אתם רואים את התלתל שלי עף? (צחוק)

שימו לב חברים! שימו לב! שימו לב!

המפתח אל הלב, כמה ביקשתם, כמה רציתם, אז זה הזמן שלנו לפתוח גם בהם, משמע הולך להיות היום היסטריה כפולה, וזה מה שעומד לקרות. בואו נראה.

[שר]

בא לי להשאיר ככה את השיר בַלייב.

טוב, אנחנו נדליק לכם את הנרות, כי הפעם, למען האמת, לא הדלקתי מבעוד מועד, ואני רוצה שתזכירו לי… טוב, וואו, אנחנו על 1700 צופים ועוד לא התחלתי חברים! ! אאאיייי! (צחוק)

טוב, בואו נראה. ניכר שחיכיתם, אל דאגה.

השיער שלי עף היום. באמת כמו מריה קארי. (צחוק)

טוב, בואו נראה, אני מעלה לכם אנרגיות, ואנחנו מתחילים.

[מוזיקה]

(פונה לצופים): רגע, רוני בנימיני, איזה מזל את? שנייה, כבר תגידי לי איזה מזל את. רוני בן ישי? רוני בנימיני? איך קראו לה? טוב, שקט.

טוב, אז היום אנחנו עומדים לראות מה הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם כרגע? מה בעצם קורה ביניכם עכשיו? כבר אני משתיק את מריה קארי, אני מבטיח.

[שר]

יאללה מריה, thank you for being with us, it's time for you to leave, נגמר הכריסמס, את יכולה לחזור לבית שלך. איפה הרקע הכוכבים שלי? יפה.

טוב חברים, אז ככה, מה שאנחנו עומדים להיות היום… התחזית עומדת להיות בחלקים, אוקיי? קודם כל אני מוציא לכם מסר, במסר הזה אנחנו באמת נסתכל ונראה, מה קורה, אוקיי? מה בעצם המסר שלכם מהיקום בשביל הבן אדם הזה מהחפיסה שלי. אתם כבר תראו ותבינו איך בעצם הדבר הזה פועל. לאחר מכן אנחנו פותחים ורואים, איך אתם רואים את הבן אדם שלכם, אוקיי? מה הפרספקטיבה שלכם, איך אתם תופסים אותם? זה בעצם מה שאנחנו עומדים לראות. מה הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם כרגע, ולאחר מכן אנחנו עומדים להסתכל על איזה פעולות הם בעצם עומדים לנקוט בשבוע הקרוב כלפיכם, אוקיי? אני מקווה שאתם רואים את זה בסדר, היום היו טכנאים, הייתה לי בעיית תשתית באולפן, אבל כרגע הכל בסדר כפי שאתם רואים.

מצוין חברים, אז אנחנו מתחילים, בואו נראה מה קורה. אני רק רוצה להגיד, שאני שם פה איזה שהוא, כזה, כדי שאני ידע שזה מזל שור. כי מזל שור פשוט נשמט פה מהקערת הגרלות, מה שנקרא, אבל כרגע הוא איתנו, בלבבות שלנו. אז מזל שור, גם אתם תקבלו היום תחזית, אם אתם שמתם לב הוא היה שבוע שעבר האחרון, נטו מחוסר אחריות שלי, לא בדקתי את כל המזלות לפני, אבל אני בדקתי עכשיו ומזל שור קיים.

מהצופים: "ג'וני אתה תעלה לפייסבוק? "

ג'וני: כן. מישהו יכול להגיד לי איזה מזל רוני בן ישי? רוני איזה מזל את? אנחנו מתחילים עם המזל שלך, ניחשת את השיר של מריה קארי, מגיע לך להיות מקום ראשון.

מה זה הירחים האלה? רגע, רגע, רגע, רגע, זה לא מה שרציתי, אבל זה יפה, נכון? אה אוקיי, נשאיר את זה.

רוני, איזה מזל היא? רוני אם לא תעני, אני מתחיל ועושה הגרלה.

מהצופים: "היא רשמה שור"

ג'וני: היא רשמה שור? רוני בן ישי מזל שור. אין בעיה חברים, אנחנו מתחילים במזל שור, בואו נראה. אני קצת עם שפעת, אז אני מתנצל מראש אם אתם שומעים אותי משתעל, מת, באמצע הלייב, אלף סליחות, זה לא באשמתי, אני עם שפעת.

טוב חברים, בואו נראה מזל שור, אנחנו מתחילים איתכם, בואו נראה מזל שור מה קורה אצלכם.

[מערבב חפיסת קלפים]

1800 צופים. חברים, מי שעדיין לא עקב זה הזמן שלכם, מי שלא, ברוכים הבאים למשפחה.

טוב, בואו נראה חברים.

מהצופים: "טלה".

ג'וני: (מגחך) היא לא טלה, אתם שקרנים, היא מזל שור, טוב, בואו נראה… מזל שור. מזל שור, בואו נראה מה קורה אצלכם.

אוקיי, מזל… וואו, וואו, מזל שור, איזו התחלה מהממת, רגע, אני אשתיק פה את השיר מאחוריי כי מריה עדיין מתנגנת.

"אהבת אמת" - "זהו רומן מיוחד במינו", מזל שור, זה משהו שבהחלט אפשר לראות כאן, אהבת אמת. זה משהו שנראה שבהחלט יש כאן, וקורה כאן, אוקיי? עכשיו תקשיבו מזל שור.

"סליחה ומחילה" - "עליך לסלוח לעצמך ולאחרים, בדגש על עצמך, שימו לב, בכדי שתוכל להמשיך הלאה. זכור, כי כל מעשה אשר ממטיר עליך חושך, בסופו של דבר, יביא אור". אני מזכיר חברים, המסר הזה מדבר גם לגבר, גם לאישה, אפילו שזה כתוב בלשון גבר.

"מידע חדש" - "צד אחד יודע מה קורה עם הצד השני באופן תמידי". אוקיי? צד אחד יודע, מה קורה בצד השני, עם צד השני באופן תמידי.

"חזיונות וסימנים" – "עליכם להקשיב לסימנים שהיקום שולח לכם, בעיקר בלילה". טוב, חברים, בואו נראה, מה קורה ביניכם בעצם, איך אתם רואים את הבן אדם שלכם? בואו נסתכל…

[מערבב חפיסת קלפים]

בואו נראה חברים, מה קורה? איך הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם? אוקיי, מזל שור, אז איך אתם רואים את הבן אדם שלכם?

"Two of Swords" "Ace of Cups"- אתם מאוהבים בהם בלית ברירה מזל שור. אתם מאוהבים בהם בלית ברירה מזל שור. אפשר בהחלט לראות את זה כאן, אוקיי? קודם כל אני רוצה להגיד לכם, מזל שור, שאני רואה שבאמת מבחינת אהבה, מבחינת רגש, הרומן בניכם כבר התחיל, אוקיי? אתם רואים את הרומן הזה, בניכם כמשהו שכבר התחיל, אתם רואים אותו כמשהו, שאתם יודעים, אתם כבר מתמודדים כרגע עם הבן אדם שלכם, הבן אדם שלכם הוא לא סוד בשבילכם, לא סוד כמוס, הבן אדם שלכם… כל הקשר גלוי וידוע, נקרא לזה ככה, אוקיי? אני כן בהחלט יכול לראות מזל שור שאתם קצת פגועים, אתם פגועים ושבורי לב, ובהחלט אפשר לראות שמה שקורה כאן, הוא…

מהצופים: "היא מזל טלה".

ג'וני: לא משנה חברים, כבר התחלתי עם מזל שור, אני ראיתי שהיא כתבה שור, אני לא יודע מה אחרים ראו, אבל בכל מקרה כבר התחלנו עם שור, רוני, אלף סליחות אם את מזל טלה.

טוב, אז מה שאפשר לראות כאן, זה שבאמת באמת אתם שבורי לב מאותו בן אדם, מזל שור, מרגיש לי שגם אתם רואים אותם קצת כשוברי לבבות כזה, יכול מאוד להיות שאתם אפילו לא רואים את הבן אדם הזה כאחד שבאמת רוצה להתחייב. יכול מאוד להיות מזל שור שאתם רואים באיזשהו מקום ש… אתם יודעים שהבן אדם הזה בעצמו, יש לו בסופו של דבר גם איזושהי מטרה לשבור לכם את הלב, אוקיי? זאת אומרת אתם לא מבינים מה תכלית שהקשר הזה התחיל מלכתחילה, זה מרגיש לי, מזל שור, שהקשר הזה מאוד מייאש אתכם.

"Ten of Wands" - הקשר הזה מאוד מאוד מייאש אתכם, ואתם לא יודעים כיצד להמשיך כרגע, אני חייב להגיד. אבל כן בהחלט אפשר לראות שאתם מיואשים עקב ועצם העובדה…

תודה רבה הדר על כל המתנות. אני מזכיר לכם חברים שכל הכסף מהמתנות שאתם שולחים לי, נתרם למטה החטופים של המשפחות. אני מפרסם לכם גם קבלות באינסטגרם כמובן.

אבל אני כן עדיין רואה שאתם אוהבים אותם, מזל שור, אתם עדיין אוהבים אותם, אבל מרגיש לי שאתם מאוהבים בהם בלית ברירה. זאת אומרת, חלק מכם אפילו הייתי אומר, והייתי לוקח את זה קצת… מרחיק לכת אפילו, אם היה לכם עכשיו כפתור שאתם יכולים ללחוץ עליו, ולא הייתם מתאהבים בהם יותר, והרגש שזה היה נלקח מכם, יכול מאוד להיות שאתם הייתם עושים את זה.

אבל בואו נראה מזל שור איך הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם, זה איך שאתם רואים אותם. אוקיי, בואו נראה איך הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם כרגע, מזל שור.

[מערבב חפיסת קלפים]

1900 צופים חברים, מי שעדיין לא עקב זה הזמן שלכם. זה הזמן שלכם להצטרף למשפחה גם כאן וגם באינסטגרם.

בואו נראה. (משתעל) סליחה.

טוב. אוקיי, איך הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם כרגע זה "King of Sword", "Hermit".

וואו. "Queen of Wands", "Two of Pentacles" ו"Six of Pentacles" - הבן אדם הזה יודע שאתם עושים יותר מדי בשבילו. מזל שור, הבן אדם שלכם לא פראייר, אתם לא מתמודדים עם מישהו שהוא פראייר, להפך, אני חושב שהבן אדם שלכם נהנה מזה שאתם נותנים לו תשומת לב, הבן אדם שלכם נהנה מזה שאתם אוהבים אותו, הבן אדם שלכם נהנה מזה שאתם מראים לו עניין, מזל שור, הם מאוד מאוד נהנים מזה שאתם מראים להם עניין. אבל גם אם להגיד לכם את האמת הם כן נמשכים אליכם. זאת אומרת, זה יהיה מאוד מרושע מצידי להגיד שאין מהצד שלהם שום דבר כי בהחלט יש. אוקיי? בהחלט יש כאן. אפשר לראות גם "Queen of Wands", הבן אדם שלכם מאוד נמשך אליכם, יכול מאוד להיות שאתם מתמודדים עם מזל טלה, קשת או אריה, אנרגיה מאוד חזקה של מזלות האש. גם מזלות האוויר יש כאן; מאזניים, דלי ותאומים. אבל אני גם רואה שהבן אדם שלכם כרגע עושה איזשהו חשבון נפש לגבי כל מה שקורה ביניכם. אפילו גם קצת עצוב, זאת אומרת מרגיש לי שהם כן היו רוצים לקחת את הקשר הזה קדימה אבל כרגע הם יותר נהנים מזה שאתם רוצים אותם. אני גם אפילו רואה שהם יכולים אפילו לדבר עם חברים שלהם, להוציא את זה החוצה, להגיד כזה: "אה, כן, מזל שור רוצה אותי", "אה, כן, הוא שלח לי הודעה אתמול", אה כן, הוא שלח לי הודעה אתמול". זאת אומרת, הבן אדם רואה, אוקיי? סביר מאוד להניח שאצל חלק מכם כבר היו יחסי מין, בגלל ה -"Queen of Wands" אבל הבן אדם שלכם גם רואה אתכם כבן אדם מאוד מאוד חזק, ואני גם יכול להגיד שהם נמשכים אליכם מאוד. אז זה כן משהו שהוא חיובי, אבל אנחנו פחות אוהבים את עצם העובדה שהם פשוט יותר מתרברבים בזה שאתם מראים להם עניין. אוקיי?

[מערבב חפיסת קלפים]

בואו נראה, חברים, מזל שור, איזה צעד הבן אדם שלכם עומד לעשות בשבוע הקרוב?

מהצופים: "ג'ונה, תקשיב אין מילים אתה מטורף".

ג'וני: תודה רבה, דניאל. תודה לכולם.

טוב, בואו נראה איזה צעד הבן אדם שלכם עומד לעשות, מזל שור?

"Chariot" card, "Four of Pentacles" - הם לא משחררים מכם.

"Knight of Coins", "Two of Cups", מה קורה כאן, מזל שור?

"Page of Swords" - זה יכול מאוד להיות שתהיה תקשורת, מזל שור, "Page of Swords" זה יכול מאוד להיות שתהיה תקשורת. או שאני אגיד לכם מה, הבן אדם שלכם יגרום לכם לשלוח להם הודעה, יגרום לכם לעשות סוג של איזה שהיא תקשורת, עם משהו שהם יפרסמו בסושיאל מדיה, אוקיי?

"Page of Swords" יחד עם "Chariot" - הם רוצים שאתם תעשו את זה, אבל אם אתם תמשיכו בכתף קרה ואתם לא תשלחו, בסופו של דבר הם יעשו צעד, אתם מבינים? זאת אומרת, אם אתם לא תראו ולא תעשו את הצעד הזה, בסופו של דבר הם יעשו, אתם מבינים? אני כן רואה שהם ינסו למשוך לכם את תשומת הלב, ואם אתם לא תפלו לתשומת הלב, בסופו של דבר הבן אדם שלכם יעשה את זה בעצמו. בכל מקרה, זה כאן ולכאן, "Two of Cups" - יש ביניכם המון אהבה. כפי שראינו, עם אהבת אמת, מזל שור, אהבת אמת זה בהחלט "Two of Cups". אהבת אמת - "Two of Cups". אוקיי?

בואו נראה, חברים, אנחנו ממשיכים למזל הבא, מזל שור, תודה שהייתם איתנו, אתם יכולים מוזמנים להמשיך ולראות גם את מקומי הירח, אופק וונוס שלכם.

חברים, כל קריאה שלי היא אופק, ונוס, ירח ושמש, אז אם אתם צפיתם במזל השמש שלכם, שימו לב שאתם צופים גם במזלות אחרים וכמובן המזל של הבן אדם שלכם.

טוב, בואו נראה לאן אנחנו ממשיכים, אני רק שנייה מקנח, אלף סליחות, ערימה של סליחות, גשם של סליחות, רגע. (מקנח את האף). אתם יודעים, גם הטכנאי שהיה אצלי היום, גם הוא בא עם שפעת, אז או שאני הדבקתי אותו או שבתכלס לפי היקום אני כבר הייתי אמור להחלים, והוא בא להדביק אותי עוד, החולי לא משחרר ממני, הוא לא מניח לי. (צוחק).

טוב, בואו נראה. יופי. בואו נסתכל, חברים, המזל הבא שלנו הוא… זה הולך להיות קשת. מזל קשת אנחנו איתכם, בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל קשת. מזל קשת, בואו נראה מה קורה אצלכם. בואו נוציא לכם כלפי מסרים, נראה מה קורה אצלכם.

מהצופים: "תרגיש טוב".

ג'וני: תודה רבה לירון.

מהצופים: "העגיל לא אמיתי? "

ג'וני: לא, זאת הונאה, שיקרתי לכולכם. (ביחס לעגילים שעליו) זה אמיתי, זה אמיתי, זה לא אמיתי, זה כן אמיתי אבל אני לא שם אותו כרגע.

טוב, בואו נראה מזל קשת מה קורה אצלכם.

[מערבב חפיסת קלפים]

מזל קשת. אוקיי... מזל קשת, יש לכם פה שני קשרים במקביל. אוקיי?

הקשר הראשון זה קשר עבר שממשיך להציק לכם. "שחרר את העבר". תחילת שנה, מזל קשת, אולי באמת כדאי להתקדם מהעבר. אולי באמת כדאי. "הגיע הזמן להתקדם הלאה. עליך לשחרר קשרים שלא משרתים אותך יותר, בכדי שתוכל לבנות עתיד טוב יותר".

"אמונה" - "הקשר הזה קורא לכם להאמין בו. זכור כי כל דבר קורה לטובה והכל תורם למסלול הנשמה שלך. אל תמהר להספיד את הקשר".

(ביחס לקלפים) זה הקשר הנוכחי, זה קשר העבר. אוקיי? שימו לב שני קשרים אצלכם, מזל קשת, שני קשרים.

"מנוחה" - "המצב הזה קורא לך לקחת פסק זמן ולהתרכז בעצמך", מזל קשת, מאוד מעניין. בואו נראה מה קורה. בואו נראה איך אתם רואים את הבן אדם שלכם. איך אתם רואים את הבן אדם שלכם, קשת? איך אתם תופסים את הבן אדם שלכם? בואו נראה מה קורה אצלכם. מזל קשת, אנחנו איתכם.

חברים, לייקים, אנחנו על מאה אלף לייקים, בואו נקפיץ ונגיע ל-200, 000. ולאחר מכן, 300-400 מיליון. בואו נעשה את זה!

טוב, קשתים, בואו נראה מה קורה אצלכם, איך אתם רואים את הבן אדם שלכם כרגע?

[מערבב חפיסת קלפים]

אוקיי, חכו. אוקיי, קשת. בואו נראה מה קורה אצלכם.

המסר שלכם די מעניין למען אמת. בואו נראה למה אנחנו רואים פה שני אנשים?

"King of Pentacles", " The Sun" card, "Wheel Of Fortune" - אוקיי, אתם מצליחים לשנות את זה, זה כבר יפה.

"The Empress" card, “World” card - אתם נפרדים מהעבר, מזל קשת. אתם נפרדים מהעבר, אני אעשה לכם ספוילר, עדיין לא הגענו למה עומד לקרות ככל הנראה בקרוב, אבל אתם בהחלט בהחלט נפרדים מהעבר. שנייה לפני שנגיע לזה, מזל קשת, אני רוצה להגיד, אתם מבחינתי כרגע רואים את הבן אדם שאתם מתמודדים איתו, יכול מאוד להיות אגב שהבן אדם שלכם צעיר מכם, יכול מאוד להיות שהבן אדם שלכם לא ברמה שלכם - אינטלקטואלית, יכול מאוד להיות שהם לא חכמים מספיק כמוכם, יכול מאוד להיות שאלף ואחת דברים, אוקיי? אבל כן מדובר בבן אדם שהוא קצת צעיר, או שאתם צעירים, פער גילאים מודגש בכל מקרה, אוקיי? וזה לא פער גילאים של שנה שנתיים, זה יותר. לא חייב להיות לכולם, ככל הנראה קיים לחלק מכם. מה שאני רוצה כרגע להגיד, מזל קשת, קודם כל בהחלט אפשר לראות כאן שאתם רואים את הבן אדם הזה כפנטזיה, אוקיי? מרגיש, לי שמדובר כאן בבן אדם חדש, אני לא רואה שזה כרגע איזושהי אנרגיה שהיא ישנה. אני כן רואה שאתם כרגע בסוג של איזשהו צומת דרכים, מזל קשת, אוקיי? זאת אומרת אתם מאוד רוצים את הבן אדם שלכם אבל אתם לא יודעים כיצד להתמודד איתם, אתם לא יודעים איך לקחת את הקשר הזה קדימה, ואתם אפילו גם קצת מפחדים שהם ישברו לכם את הלב, למרות שאתם יודעים שאתם עם היד על העליונה, מזל קשת, בדיוק כמו בקשר הקודם גם עכשיו. אני רואה שאתם לא מפחדים, אוקיי? אתם מבחינתכם כרגע יד על העליונה, אתם לא מפחדים, אתם יודעים שיש לכם את הכוח לשנות בקשר הזה ולקח, את כל הדברים האלה ולעשות אותם לטובתכם. אתם כן חושבים שהבן אדם שלכם קצת הפכפך, אוקיי? זאת אומרת יום אחד הם מראים לכם שהם רוצים, יום אחד אולי קצת פחות, הבן אדם שלכם נותן לכם מסרים כפולים עם Wheel Of Fortune הזו, אוקיי? אבל אתם בהחלט יכולים לראות את העתיד שלכם איתם. יכול מאוד להיות שאתם מתמודדים עם שור, אריה או עקרב. אריה מאוד חזק, הנה, יש לי פה גם מזל בתולה, תכף נדבר על כל המזלות שעולים.

מבחינת איך הבן אדם שלכם רואה אתכם כרגע?

אני רואה שהבן אדם שלכם בהחלט מוכן להקריב בשבילכם, "Empress" וה "Hanged Man", מזל קשת, הבן אדם שלכם בהחלט בהחלט מוכן להקריב.

– וואו וואו, אנשים פה בהתמוטטות בתגובות! כיף לראות חברים, שמח לראות אתכם, וואי ממש התגעגעתי ללייב.

נראה שהבן אדם שלכם מאוד מאוד נמשך אליכם, מזל קשת, אוקיי? ואפילו הוא גם מוכן להקריב מעצמו עבורכם, "Nine of Swords", אתם לא יוצאים להם מהראש. אתם לא יוצאים להם מהפאקינג ראש! אתם נמצאים שם כל היום, מזל קשת, אתם נמצאים שם כל היום, כל הזמן, הבן אדם שלכם חושב עליכם כשהוא הולך לישון, כשהוא עושה פעולות, כשהוא מדבר עם אנשים אחרים, כשהוא בעבודה, כשהוא סוגר עסקאות, לא משנה מה הבן אדם הזה עושה; אוכל, שותה, ישן, כל דבר שהוא עושה, הם חושבים עליכם, אתם נמצאים שם, אתם בראש שלהם. "Nine of Swords", הבן אדם, וואו, אתם חיים שם. ברמה של להוציא קבלה על שכירות, להוציא חשבונית על שכירות, אני אפילו לא צוחק.

"The Empress " - הבן אדם שלכם רואה אתכם לעתיד, "Empress" ו Sun" card" ו"אמונה". מרגיש לי מזל קשת, אני אגיד לכם משהו, כל הדברים שאני אומר פה עכשיו, יכול מאוד להיות שחלק מכם אתם מרגישים אותם, אבל אתם לא בהכרח רואים אותם קורים בפועל. זאת אומרת, אתם אומרים לעצמכם, "אוקיי, ג'וני צודק, אבל אני לא רואה את זה קורה בפועל, אז קשה לי להאמין לזה", וזה בסדר. למה? כי שימו לב לקלף הזה שיצא לכם, אוקיי? שזה הקלף שאני חיברתי, קוראים לו אמונה. "הקשר הזה קורא לכם להאמין בו, זכור, כי כל דבר קורה לטובה והכל תורם למסלול הנשמה שלך. אל תמהר להספיד את הקשר", מזל קשת, אל תמהרו להספיד את הקשר, זה עדיין לא הזמן, אוקיי? זה לא הזמן עדיין, עדיין לא.

בשבוע הקרוב, מזל קשת, אנחנו בהחלט יכולים לראות כאן, לא יודע אם בהכרח הייתי אומר דיבור, מרגיש לי שהפוקוס הוא יותר על העבר. אתם מרגישים את העבר, אתם חולמים על העבר, העבר לא משחרר מכם, ומרגיש לי שבאמת יש איזשהו צורך לסגור מעגל, אז גם אם זה ברמת הלדבר, או לא באמת משנה מה אתם עושים עם העבר, נראה שיש פה צורך לסיים את הקשר הזה בעבר. אוקיי? בין אם זה אנרגטית, רגשית, אולי סתם סגירת מעגל, מזל קשת, זה משהו שאתם תצטרכו לעשות בשביל להמשיך הלאה. ואני כן יכול לראות אתכם בהחלט עושים את זה. Judgement" card" , יכול מאוד להיות שאתם תשמעו מבן אדם מהעבר לפני שאתם ממשיכים הלאה, אני חייב להגיד. אוקיי?

אנחנו ממשיכים למזל הבא, זה היה בשבילכם, מזל קשת. תודה שהייתם איתנו, אתם מוזמנים להמשיך. ולצפות במזל של הבן אדם שלכם, ובמיקום הונוס, ונוס ירח.

מהצופים: "אמא'לה הדיוק".

ג'וני: הדיוק, הדיוק!

טוב, חברים, מישהי מגיבה לנו…

מהצופים: "חברים יש לציין ולפרגן שג'וני תורם את ההכנסות שלו מהלייב".

ג'וני: אין צורך לפרגן, חברים, הכל בסדר, מבחינתי זה פעולה הגיונית, אבל כן, כפי שאמרתי, כל מתנה שאתם שולחים, טיפ, ורד, משקפיים, כובע, אוזני פיל, אני כבר לא יודע מה הטיקטוק עושה, נתרם. אוקיי? אתם מוזמנים לעקוב אחריי באינסטגרם, אתם מוזמנים לראות את הקבלות שאני מפרסם. כן אני אגיד שלטיקטוק יש איזשהו תִקרה של הכסף שאפשר למשוך ביום, אבל כפי שאמרתי, 100% מהכנסות של הלייבים האלה הולכים לתרומה למען המלחמה, אז ככה כולנו נהיה שותפים בתרומה ואני בטוח שגם אתם תהנו את זה.

– טוב חברים, אנחנו ממשיכים הלאה, תודה רבה שובל, הדר, תודה רבה ג'סיקה, תודה רבה לכולם.

בואו נראה חברים, אנחנו ממשיכים הלאה, בואו נראה מה… מזל גדי אנחנו איתכם.

בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל גדי. מזל גדי, בואו נראה מה קורה אצלכם. בואו נראה מה קורה אצלכם, גדי.

– תודה רבה דפי, תודה רבה סתיו נעים, תודה רבה בתאל, תודה רבה רעות, תודה רבה לכולם, לכולם, לכולם, לכל המתנות שאתם שולחים, אני מעריך את זה מאוד, הכל הולך לתרומה.

בואו נראה, אבל אולי נגיע ב"רייזינג סטאר". (צוחק). טוב, בואו נראה חברים, מזל גדי, מה קורה אצלכם, מזל החודש אגב. מזל החודש. טוב…

מהצופים: "תקוע".

ג'וני: לא תקוע. היום היה אצלי, טכנאי, לא תקוע. לא תקוע. לא תקוע, אולי תזמיני טכנאי אלייך גם.

טוב, בואו נראה חברים, מזל קשת, לא סליחה, מזל גדי, גדי, בואו נראה מה קורה אצלכם. בואו נוציא לכם מסר.

צופים: "לא, הכל בסדר".

ג'וני: כן, אני יודע שהכל בסדר. תודה בכל מקרה. טוב, מי שתקוע לו יכול להיכנס לצאת, לא יודע מה.

[מערבב חפיסת קלפים]

גדי, מזל גדי, בואו נראה מה קורה אצלכם. אוקיי.

"התעוררות" - "רומן שחשבתם שנגמר, מתעורר בחזרה".

"חשבון נפש" - "עליך להסתכל פנימה, לתכנן את הדרך הטובה ביותר ולהחליט מה טוב ונכון עבורך". זאת אומרת, היקום די אומר לכם תעשו חשבון נפש וחושבים לגבי הקשר מהעבר, אולי זה לא הקשר הכי טוב ונכון בשבילכם, אבל אולי רק אולי. אוקיי? אולי רק אולי. עוד לא פתחתי בטארוט, אנחנו כבר נסתכל.

"רגשות עזים" - "הרגש שלכם הוא אמיתי ושְווה ניסיון". די ברור שיש פה בן אדם שאתם לא מצליחים לשחרר ממנו.

ו"מחווה רומנטית" - יכול מאוד להיות שמישהו מהעבר פתאום יופיע לכם בדלת עם פרחים, פתאום ידבר איתכם, פתאום ישלח הודעה, פתאום תראו אותו בבר. אולי ראיתם אותם בערב השנה החדשה, אולי… וואטאבר, משהו שקרה מזל גדי. אוקיי? אבל… יש כאן התעוררות. אוקיי? יש כאן התעוררות. אז קחו את זה בחשבון.

טוב, מזל גדי, בואו נראה מה קורה אצלכם. אוקיי? בואו נראה מה אתם, איך אתם רואים את הבן אדם שלכם? איך הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם כרגע? ולאן הקשר הזה הולך?

מזל גדי, אנחנו איתכם. בואו נראה מה קורה אצלכם. גדי.

צופים: "מדויק אני אומר לכם".

ג'וני: עוד לא התחלתי כבר 'מדויק'. (צוחק).

טוב, בואו נראה. מזל גדי, בואו נראה מה קורה אצלכם. בואו נראה.

[מערבב חפיסת קלפים]

אני מזכיר לכם חברים, אנחנו פה על 2100 צופים וזה מספיק כדי להגיד, אני בטוח שכולם יודעים ואני בטוח שגם לכולם יש את התחזית השנתית הקודמת, אבל תחזית השנתית עומדת להגיע והיא עומדת להיות בבום מטורף. אז אני אומר לכם, זאת עומדת להיות התחזית הכי הכי הכי מטורפת שהייתה פה אי פעם, בהיסטוריה של כל הזמנים, ה - פרויקט, פרויקט הדגל שלי…

צופים: "די עם החארטות".

ג'וני: אז תעוף לי מהלייב.

אוקיי? אז קחו את זה בחשבון ואל דאגה, זה עומד להיות… זה לא עומד לאכזב. אוקיי? אתם כבר יודעים (צוחק), ככל הנראה רכשתם את התחזיות בעבר, ככל הנראה ראיתם גם את התחזית השנתית, אבל זה עומד להיות מטורף. זה משהו שעוד לא היה כאן. אוקיי? אז כן התחזיות האלה הן רק לשבוע בסופו של דבר, אבל פשוט תחכו ותראו מה באמת עומד לקרות.

טוב, בואו נראה, מזל גדי, זה בשבילכם. אז ככה, מזל גדי, קודם… וואו.

הבן אדם שלכם לא עושה שום דבר כלפיכם כרגע, מזל גדי. הבן אדם שלכם לא עושה שום דבר, אתם רואים אותם כעצלנים, ואתם ממשיכים להמתין. אתם ממשיכים להמתין, מזל גדי, אתם ממשיכים להמתין. מרגיש לי שכרגע… אני חייב להגיד רגע, מזל גדי, אוקיי? מרגיש לי שכרגע בהחלט אתם כן אוהבים את הבן אדם שלכם כמובן, זה הבן אדם שלכם. אוקיי? אבל אני גם כן רואה שהקשר הזה קצת מתחיל לשעמם אתכם, אם אני אמיתי. הקשר הזה ממש מתחיל לשעמם אתכם, אפילו הייתי אומר, אוקיי? כי הבן אדם שלכם לא עושה, לא יוזם. אתם מרגישים חוסר תקשורת מהצד השני, אתם מרגישים חוסר מעורבות. באיזשהו מקום הייתי אומר שבהחלט, בהחלט, בהחלט, הבן אדם שלכם לא עושה שום דבר כלפיכם כרגע. אוקיי? אתם מרגישים שהידיים שלהם מוטות וקשורות מאחורי הגב, ואני לא רואה את הבן אדם שלכם משקיע כלפיכם כרגע למען האמת, ככה אתם רואים. אוקיי? זה לא רק אני רואה, זה אתם רואים. אני רואה שאתם רואים, הבן אדם שלכם כרגע לא עושה כלפיכם שום דבר, ואתם מרגישים שעד עכשיו אתם פשוט נותנים ונותנים ונותנים, אבל לא באמת מענה אמיתי, זאת אומרת, חלק מכם אפילו מסורבים עם ה "Six of Pentacles", חלק מכם אפילו מסורבים, אבל אתם בעיקר "מניפסטִינג" את הבן אדם שלכם עכשיו. הם חיים לכם בראש, אבל לא בהכרח עושים משהו כדי להתקדם עם הקשר הזה, מזל גדי. אוקיי? בכלל אני לא רואה שהם עושים משהו, שום דבר. אני רואה שאתם מרגישים שהבן אדם שלכם עצלן, ואני לא רואה שאתם מרגישים שהם עושים משהו כלפיכם. אוקיי?

מבחינת הבן אדם שלכם כרגע, אני חושב שהמקור לזה שהבן אדם שלכם לא עושה שום דבר, זה בגלל שהם כועסים. אוקיי? הבן אדם שלכם ממתין להתנצלות, אחד הצדדים פה, יכול מאוד להיות שזה גם אתם, אבל מישהו כאן ממתין להתנצלות, מישהו כאן ממתין לסליחה, ואפשר לראות שהבן אדם שלכם כועס, מזל גדי. אוקיי? הבן אדם שלכם כועס, מישהו כאן כועס, מישהו כאן לא 100% לגבי כל הקשר. אוקיי? מישהו כאן רוצה שוויון, אני כן רוצה לזקוף לזכותם ולהגיד שהבן אדם שלכם כן מרגיש, אוקיי? , שהקשר ביניכם יכול להגיע למצב של איזון, אני כן אגיד שהבן אדם שלכם לגמרי חושב שהכל יכול להסתדר ביניכם, וכזה, "בוא תדבר איתי". "בוא תדבר איתי, מזל גדי, מפריע לך? בוא תגיד לי מה אתה חושב". אוקיי? הבן אדם שלכם לא עומד לעשות את זה, כי הם מבחינתם אם אתם לא נלחמים עליהם, הם כנראה לא מספיק חשובים בשבילכם. אבל יכול מאוד להיות שאתם תצטרכו כן להראות את המינימום של המינימום, כדי שהבן אדם שלכם בסופו של דבר יסלח, או כדי שיגיע למצב של שוויון ביניכם. וגם אם אתם משוכנעים שהבן אדם שלכם לא מצליח, ולא סולח, אוקיי? ואולי לא כל כך מגיע לו היצירת קשר הזו, עדיין אני רואה שזה משהו שאתם תצטרכו לעשות כדי שהקשר ביניכם יגיע למצב טוב. כי הבן אדם שלכם לגמרי יהיה מוכן לשים יד ברגע שתראו לו, אוקיי? מרגיש לי שכרגע יש ביניכם הרבה חומות, מזל גדי, וברגע שאתם תיתנו להם את היד, הבן אדם שלכם ייתן לכם יד חזרה, אתם מבינים? כי כרגע הם מרגישים שאתם רק מניפים מולם חרב, וברגע שהם יושיטו יד, אתם חותכים להם את היד. ואתם יודעים, מזל גדי, באמת, על פניו, יכול להיות מאוד קשה, אז קחו את זה בחשבון, אבל יחד עם ה"רגשות עזים", "מחווה רומנטית", "התעוררות", אני כן חושב שיהיה כאן משהו. אוקיי? "Knight of Pentacles" - אתם מתכננים.

בכל מקרה, "Ace of Swords", "King of Cups" - זה לא באמת משנה מה אני אגיד, זה לא באמת משנה מה נראה כרגע, אתם עומדים לדבר, אוקיי? אתם עומדים לדבר, עומד להיות כאן שיח, הבן אדם שלכם עומד להקשיב לכם, אתם עומדים להקשיב להם, הבן אדם שלכם בהחלט מאוהב בכם, מזל גדי."King of Cups", "Ace of Swords", מישהו מכם גם עומד להגיד את זה לצד השני, אוקיי? מישהו פה עומד להגיד מה קורה, מישהו כאן עומד להגיד מה הוא מרגיש, יש כאן אהבה הדדית מאוד גדולה, גדיים

קלף ה-"Devil" - אובססיה, הבן אדם הזה חי לכם בראש, חי לכם בראש, הוא גר לכם בראש, אוקיי? מרגיש לי שהם גם מפריעים לכם קצת לתפקוד, אבל אניווייז, זה כאן או לכאן, אפילו אחרי תקופה מאוד מאוד ארוכה שאתם יודעים מה אתם שווים ובוחרים שלא ליצור קשר בכלל, יש כאן יצירת קשר שבהחלט קורית, יש פה דיבור, וההתאהבות הזו גם מובעת, מזל גדי, ההתאהבות הזו בהחלט בהחלט מובעת. בהחלט היא מובעת, אוקיי?

אז זה מה שיש לי בשבילכם, גדיים, תישארו איתנו גם למזל של הבן אדם שלכם, ולמיקומי ונוס ירח ואופק שלכם.

חברים, אנחנו על 2, 300 צופים, מטורף! בואו נראה כמה אנחנו עד עכשיו. וואו, כבר 10, 000 צופים, אנחנו רק במזל השלישי. וווּ! חיכיתם לי, וזה ניכר. טוב, יפה, חברים, בואו נמשיך הלאה. בואו נראה מה המזל הבא שלנו. חברים, מי שעדיין לא עקב, זה הזמן שלכם לעקוב אחריי. גם כאן וגם באינסטגרם, ברוכים הבאים למשפחת "ג'וני טארוט", הלייב הכי חזק ומצליח ברשת. התחזית שנתית בקרוב מאוד עומדת להגיע. קרוב, חכו, תמתינו לה, תמתינו.

טוב, בואו נראה, חברים. המזל הבא שלנו הוא… בואו נראה.

– תודה רבה, ג'סיקה, על כל המתנות. תודה רבה לירון, תודה רבה כל מי ששולח מתנות. הכל עובר לתרומה למען המלחמה.

טוב, בכנות, ראיתי את מזל סרטן ראשון, אז אנחנו עם מזל סרטן. בואו נראה מה קורה אצלכם סרטן. בואו נראה מה קורה למזל סרטן. בואו נראה.

צופים: "לא אמרת את המזלות".

ג'וני: צודקת, אלף סליחות.

"King of Cups", כמובן, מזל סרטן. יכול מאוד להיות שאתם מתמודדים עם מזל סרטן. בואו נראה איפה הקלפים ששמתי… מעולה. "Knight of Coins" זה earth energy, זאת אומרת, מזל שור, מזל בתולה, מזל גדי. יכול מאוד להיות שאתם מתמודדים עם עוד מזל גדי, כמובן. "Hanged Man" - אנרגיה של pisces, ושוב גדי דלי. יש לנו פה גם את ה "Fixed signs", ויכול מאוד להיות שאתם מתמודדים עם עוד גדי, ומזל דגים גם מאוד חזק כאן. אוקיי?

טוב, תזכרו לי גם להגיד את המזלות בסוף מזל סרטן בסדר? וגם בסוף כל מזל, כי לפעמים אני שוכח.

צופים: "לא אמרת את המזלות של מזל קשת".

ג'וני: אמרתי.

טוב, בואו נראה. מזל סרטן, אנחנו איתכם, בואו נראה. מזל סרטן מסר בשבילכם.

[מערבב חפיסת קלפים]

אוקיי, "שחרר את העבר", מזל סרטן, בבקשה תשחררו את העבר, בבקשה מכם. "הגיע הזמן להתקדם הלאה, עליך לשחרר קשרים שלא משרתים אותך יותר". בדיוק! לא יכולתי להגיד את זה טוב יותר, כמו שאמרתי, זה בחפיסה הזו. כי מי מכם שלא יודע, ב-2, 200 צופים, אנשים שצופים בנו עכשיו, אני הרכבתי את החפיסה הזו, אוקיי? אז כן, בהחלט הקשר הזה לא משרת אתכם יותר.

"בגידה". מזל סרטן, יכול מאוד להיות שחלק מכם כרגע נמצאים במצב של בגידה. "צד אחד חובש מסכה שקרית בקשר הזה, ומוליך את הצד השני שולל", מזל סרטן. יכול מאוד להיות שכרגע אנחנו לא מדברים רק על בגידה פיזית, אלא מדברים גם על, אתם יודעים, בגידה באמון, שקרים, אוקיי? יכול מאוד להיות.

"שיחת נפש". אני כן רואה באמת שאתם מדברים אחד עם השני, אבל בואו נראה מה קורה. אוקיי? בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל סרטן. בואו נראה איך אתם רואים, איך אתם תופסים את האדם הזה? איך הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם כרגע? ומה הם עומדים לעשות? מה הצעד הבא שלהם? מה הצעד הבא שלכם? בואו נראה. טוב, מזל סרטן, אנחנו איתכם.

– תודה רבה, אור על כל המתנות. תודה רבה רבה.

[מערבב חפיסת קלפים]

אוקיי, סרטן, בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל סרטן, CANCER אנרג'י.

"Knight of Coins", "Queen of Swords" - וואו. אתם רוצים לחתוך אותם, מזל סרטן, אתם בהחלט רוצים לחתוך את הבן אדם הזה, אבל אתם מרגישים שהבן אדם שלכם לא מראה לכם עניין בכלל, יכול להיות, מזל דלי ככל הנראה, או מזל, יש לנו פה גם את מזל מאזניים, מזל תאומים, הבן אדם שלכם לא מראה לכם עניין, מזל סרטן לא מראה לכם עניין בכלל. בכלל, בכלל, בכלל. זה מה שאתם רואים אותם. וואו, "Death" Card, יכול מאוד להיות שאתם מתמודדים עם מזל עקרב. וואו, מה קרה כאן, מזל סרטן? ! נראה פה ממש כמו סוג של איזשהו סיום. פרידה חזקה, מישהו פה הולך, יש כאן קשר שנגמר, זה לא קשר שקיים כרגע, מזל סרטן לא, "Queen of Swords" ו-Death" Card", או לפחות ככה אתם רואים את זה, או לפחות ככה אתם רואים את זה, מזל סרטן, או לפחות ככה אתם רואים את זה.

איך הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם?

"The Moon" card, "Eight of Cups" - חד משמעית. מזל סרטן שלא היה להם פרידה, תחזית הזו לא בשבילכם, אוקיי? התחזית הזו לא בשבילכם, תבדקו את מזל הירח שלכם. קלף ה"Strength" ו-"Tower" - שחררו את העבר, מזל סרטן, שחררו את העבר, זה הזמן שלכם.

צופים: "נפרדנו השבוע."

ג'וני: אני מבין, אני רואה, אני רואה.

טוב, מזל סרטן, אני רוצה להגיד לכם משהו כזה, קודם כל אני באמת רואה שהבן אדם שלכם כרגע, עדיין, אתם בראש שלהם, אוקיי? הבן אדם שלכם כרגע עדיין ממשיך לחשוב עליכם, אני לא רואה שהבן אדם שלכם משחרר מכם באיזשהו אופן כזה או אחר, אוקיי? אני רואה שהם חושבים עליכם גם כל הזמן, מזל סרטן, הבן אדם שלכם עושה חשבון נפש לגבי כל מה שקורה, מה שקרה בעבר, עושים חשבון נפש לגבי מה שקרה, עושים חשבון נפש לגבי מה שהם עשו, הם לא באמת מצליחים לשחרר מכם, אוקיי? אצל חלק מכם הם אפילו חולמים, חולמים עליכם, ואפשר מאוד לראות שהם לא באמת התקדמו מהפרידה הזו, אוקיי? , מה שאני כן רוצה להגיד, מזל סרטן, זה שהבן אדם שלכם לגמרי לגמרי לגמרי רוצה ליצור קשר, הם מאוד מאוד מאוד רוצים לדבר איתכם, מאוד רוצים להראות לכם כמה הם באמת רוצים אתכם, אבל מרגיש לי שהם מרגישים שזה חסר טעם, כי מזל סרטן, באיזשהו מקום כשאתם נפגעים, אתם קצת מוחקים, אוקיי? יש לכם נטייה גם למחוק אנשים, ומרגיש לי שזה המצב, אוקיי? זה מה שקורה כאן. אתם מחקתם את הבן אדם שלכם, אתם אפילו לא מוכנים בכלל לשמוע, לדבר, לעשות "Queen of Swords" "Death Card", אתם יודעים שהבן אדם לא מראה לכם עניין, אוקיי? וגם אתם לא מעוניינים, אם הבן אדם שלכם לא מראה לכם עניין, למה שאתם תראו? אוקיי? אתם מאוד חכמים, ואתם יודעים שגם הבן אדם שלכם חכם, אבל מרגיש לי שהבן אדם שלכם הפעיל עליכם בעבר מניפולציות, שאתם רק כרגע מתוודעים עליהם, אוקיי? אתם יודעים שהבן אדם שלכם מניפולטיבי, אתם יודעים שהם מפעילים עליכם מניפולציות, אתם יודעים שהבן אדם שלכם אולי גם שיקר לכם בעבר, זה גם למה אנחנו רואים פה בגידה, מזל סרטן, שימו לב, בגידה "Queen of Swords", אתם עליתם על זה, אוקיי? עליתם על הדבר הזה, אתם יודעים את זה עכשיו, אחרי שהדבר הזה קרה, ואתם יודעים שהבן אדם הזה הוא לא כל כך…

– וואו! אנשים פה מתמוטטים בתגובות, איזה כיף! (צוהל).

בכל מקרה זה מה שנראה כרגע, מזל סרטן. בכל מקרה, זה לכאן או לכאן, האם הבן אדם שלכם באמת עושה משהו כלפיכם? לא כרגע, אוקיי? "Eight of Pentacles", אין לכם כרגע מה לצפות, אני כן רואה שהבן אדם שלכם די מנסה ומשתדל להתקדם הלאה ללא הצלחה, הבן אדם שלכם עדיין חושב עליכם ללא הרף, אוקיי? נקרא לזה ככה.

"Tower Card" "Strength", אני לא רואה פה יצירת קשר, לצערי הרב. לכאן או לכאן, מזל סרטן, מרגיש לי שזה קשר שאתם צריכים לשחרר ואתם תצטרכו להמשיך הלאה, אוקיי? כי אני כן רואה שהרבה הרבה הרבה טוב מגיע אליכם, הרבה טוב שהוא בין היתר לא הבן אדם הזה. אתם מודעים טוב מאוד מה הבן אדם הזה עשה, אתם יודעים מה קורה כאן, אוקיי? מזל סרטן, אתם יודעים, אתם יודעים מה קורה פה, אתם יודעים, מזל סרטן, הגיע הזמן לשחרר

צופים: "הפעם אין שום דבר לשתות? "

ג'וני: לא. אני אגיד לך גם למה. המוחיטו עשה לי פיפי, המוחיטו הוא עשה אותי קצת שיכור, ואני מעדיף להתרכז מאשר להשתכר, אם אתם רוצים להשתכר בכיף, אנחנו נשב, נעשה מסיבה, אני אעשה לכם ואכין לכם מוחיטו, אבל בלייב… (צוחק) זה הופך להיות קצת קשה. אני אגיד לכם משהו, אני בן אדם שמשתכר רגע מהר, אוקיי? אם אתם יודעים, אתם אמנם לא חברים, אתם חברים, אתם משפחה שלי, אבל אתם לא יודעים איך בפועל אני עושה…

בכל מקרה, מזל סרטן, סיימנו איתכם.

אבל תמיד גם יש עליי בדיחות שאני שותה, כאילו, אני יכול לסיים כוס ואני גמור, שחוט, סמרטוט רצפה של ניקול כזה, אוקיי? אני מריח את האלכוהול… אתם יודעים מה אני מריח? אני קונה את האלכוהול - אני משתכר. קניתי עוד לא שתיתי אותו, קניתי אותו, השתכרתי. אני חלש, אני חלש. באלכוהול אני חלש. זה משהו שאתם צריכים לדעת עליי. אבל אני אוהב לשתות, אני אוהב. כשיוצא, אני אוהב.

טוב, בואו נראה, אנחנו ממשיכים הלאה. בואו נראה מה המזל הבא…

צופים: "איזה מזלות אמרת לסרטן? "

ג'וני: יפה שהזכרתם.

כמו שאמרתי לכם קודם כל דלי, כל מזלות האוויר Pieces מאוד חזק, מזל דגים יש לנו כאן, מזל עקרב מאוד חזק, בתולה, גדי, יש לי פה אריה, Strength" card" אריה, גדי, בתולה. ו"Knight of Wands" זה כל מזלות האש, שזה טלה, אריה וקשת. כמובן יכול להיות כל מזל, אוקיי? יכול מאוד להיות כל מזל, כל מזל, כל מזל, כל מזל. טוב, בואו נראה חברים. מה המזל…

ג'וני: אלין שלמה, אהובתי, איי לוב יו, אני שולח לך לב בחזרה. אתם יודעים מי זו אלין שלמה? המתקשרת בין החזקות בארץ, בהיסטוריה של הארץ. תנו לה כבוד, חברים, תנו לה כבוד!

טוב, אנחנו ממשיכים למזל הבא שלנו. בואו נראה מה המזל הבא. מזל הבא, בואו נראה מה המזל הבא שלנו, 2400 צופים חברים! כמה זמן לא היה לנו? ! בואו נצלם. מה זה בעצם "כמה זמן לא היה לנו"? היה לנו, אני ממציא. חברים, אנחנו 250, 000 לייקים, בואו נקפיץ יותר 247, 800, בואו נגיע ל-500, 000 לייקים היום. אני מאמין שנגיע לשם, ואנחנו ממשיכים למזל הבא, בואו נראה. והמזל הבא הוא… מזל בתולה, אנחנו איתכם, בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל בתולה, בואו נראה מה קורה איתכם בתולות. בואו נראה מה קורה אצלכם, בואו נראה מה המסר בשבילכם…

ג'וני: תודה רבה ג'סיקה על כל המתנות! חברים, כל המתנות נתרמות למטרת הלחימה, כל המתנות!

טוב, בואו נראה, רק שנייה, מזל בתולה, בואו נראה מה קורה אצלכם…

[מערבב חפיסת קלפים]

אוקיי, "קארמה". מזל בתולה, קארמה, "תכנן את צעדיך בתבונה במצב זה בכדי שיעזרו לך במצב. היקום בצד שלך", מזל בתולה, נראה שהזמן של היקום להחזיר על משהו שהבן אדם הזה עשה, אוקיי? או ככל הנראה זה הזמן שלכם לקבל, אוקיי? אתם שתלתם פירות, זה הזמן שלכם לקטוף אותם ולאכול אותם, אוקיי? תקלפו את הקלמנטינות, תקלפו את הפירות, תתענגו עליהם אפילו. "מידע חדש", "בגידה", "מחווה רומנטית" - "צד אחד יודע מה קורה עם הצד השני באופן עקבי". הבן אדם שלכם יודע מה קורה איתכם, מזל בתולה, הם שומעים עליכם, רואים אתכם ברשתות החברתיות, אם הם לא עוקבים אתכם, ככל הנראה משתמש בדוי, מה שזה לא יהיה, אבל זה קורה, אוקיי? "מחווה רומנטית", יכול מאוד להיות שיש כאן פנייה, "בגידה", אבל בגידה, בגידה, בגידה, אני לא אוהב בגידה, אחד הקלפים היפים, אגב.

[מערבב חפיסת קלפים]

בואו נראה מזל בתולה מה קורה לכם בפועל, בואו נראה מה קורה לכם בפועל, מזל בתולה, חברים, מי שעדיין לא עקב זה הזמן שלכם, 2200 צופים כאן, מטורף! טוב, בואו נראה, מזל בתולה, אנחנו איתכם. בואו נראה מה קורה איתכם בתולות. אוקיי, בתולות, בואו נראה מה קורה אצלכם. אוקיי בתולות! בואו נראה ו…

בום!

Judgment" card" - בן אדם מהעבר. קשר הלא נגמר שלכם מזל בתולה. האם אנחנו מופתעים? אנחנו לא! אוקיי? אני לא יכול להגיד שאנחנו מופתעים. אנחנו לא מופתעים, ב bottom of the deck יש לנו את ה "Hanged Man", מזל בתולה, נראה שאתם עדיין רוצים להקריב ומוכנים אפילו להקריב בשביל בן אדם מסוים, אפשר בהחלט לראות שאתם גם עדיין אובססיביים אליהם, אוקיי? אבל בהחלט בהחלט יש כאן אובססיה שלא משחררת, אוקיי? אבל בהחלט בהחלט יש כאן אובססיה שלא משחררת, מזל בתולה, מרגיש לי שגם אתם, הבן אדם שלכם, שניכם מאוד מאוד אובססיביים אחד לשנייה, שניכם לא מצליחים להשתחרר אחד מהשנייה, אוקיי? "Hanged Man", אתם עדיין מוכנים לעשות בשביל הבן אדם שלכם משום מה, אוקיי, משום מה אתם עדיין מוכנים לעשות בשבילם, אתם עדיין מוכנים לתת מעצמכם, אתם עדיין מוכנים להשקיע, אבל אני גם רואה שיש כאן המון המון המון אובססיה, מזל בתולה, יכול מאוד להיות שבן אדם שלכם מתעסק גם בסמים אלכוהול, הימורים, דברים כאלה ואחרים. "Devil" card, אני לא אוהב את האנרגיה הזו, זו אנרגיה אפלה, אבל אוקיי, בואו נראה מה קורה כאן. מזל בתולה, אנחנו צריכים להכיר גם באנרגיה הזו בכל מקרה, אוקיי? איך שאתם רואים את הבן אדם שלכם כרגע, אני כן יכול לראות שאתם רואים את הבן אדם שלכם כבן אדם ש… אתם יודעים, אולי קצת, אתם כן מודעים לאהבה שלהם, אתם כן מודעים לרגש שלהם, אבל אתם חושבים שהבן אדם שלכם קצת עצלן ולא עושה, אוקיי? וכפי שאמרתי בעבר, בשבוע שעבר, ואני אומר את זה גם כרגע, הבן אדם שלכם במידה שהם רוצים אתכם הם צריכים לע ש ו ת! אתם יודעים את זה, אתם לא עומדים לעשות שום דבר עד שהבן אדם שלכם לא עושה, מזל בתולה, אוקיי? אני כן רואה שהם אוהבים אתכם אבל אתם מוכנים, אתם מוכנים לזה שהבן אדם שלכם יחזור, אוקיי? אתם מוכנים לזה שהבן אדם שלכם יחזור ואתם יודעים שזה גם, בלב שלכם, שהדבר הזה ככל הנראה עומד לקרות, אנחנו כבר נראה באמת מה עומד לקרות בפועל, אבל ככל הנראה מזל בתולה, מה שאנחנו רואים כרגע זה שאם הבן אדם שלכם רוצה אתכם כרגע הוא צריך להילחם. אתם רואים את הבן אדם שלכם כרגע כטיפוס אולי קצת עצלן, אתם רואים את הבן אדם שלכם כטיפוס שהוא קצת אפילו גם הייתי אומר… לא מעריך, "Seven of Pentacles", סליחה. אתם מאוכזבים מזה, אוקיי? אתם מחכים שהם יבואו לקטוף את הפירות, אתם מבחינתכם מחכים עם העץ: "בוא תקטוף, נראה אותך", אתם מבינים? "בוא נראה אותך אומר", "בוא נראה אותך מדבר", אתם בסטייט אוף מיינד הזה, אוקיי? אתם בסטייט אוף מיינד הזה, "בוא נראה אתכם מדברים", מזל בתולה, ככה אתם רואים את זה, אוקיי? "בוא נראה אתכם", "בוא, בוא, תבוא". אוקיי? "תבוא, דבר איתי, תגיד לי מה אתה רוצה", "תגידי", כמובן זה מדבר על כל המינים, כל המגדרים, אבל זה בהחלט משהו שאנחנו רואים.

בואו נראה איך הבן אדם שלכם מרגיש אתכם כרגע, מזל בתולה.

"Six of Cups", בום! "Six of Cups", ויצא לנו במסר: "קארמה". "Six of Cups", "קארמה" "Sun" card, "Queen of Swords" בום! נחשו מי חוזר בחזרה. נחשו מי חוזר בקשר הבלתי… never ever ending, הקשר הזה הוא כמו סרט של טיטאניק, הוא לא מסתיים, הוא כמו סדרה של היפים והאמיצים, היפים והאמיצים זה הסדרה שממשיכה 50 שנה? לדעתי 60, 70, 80 שנה, אוקיי? הקשר הזה לא מסתיים, מזל בתולה, הקשר הזה לא מסתיים, הבן אדם שלכם חוזר בחזרה לגמר, והם באים להגיד לכם, "אני כל כך אוהב אתכם, מזל בתולה, למה? למה? אבל אני לא התכוונתי ואני לא עשיתי, אבל בסך הכל, אתה לא הבנת אותי נכון, אתה לא הבנת אותי נכון, אני בכלל רציתי… לאהוב אותך, אבל אתה אמרת לי ככה וככה וככה". טוּטוּטוּטוּ, כמו שהם עושים תמיד, אוקיי? המעגל חוזר, ומרגיש לי מזל… מזל בתולה, שאתם באיזשהו מקום לא כל כך קונים את הבולשיט הזה, אוקיי? אני כן רוצה להגיד, מזל בתולה, שבהחלט אפשר לראות שהבן אדם שלכם חוזר בחזרה. אני גם רוצה להגיד לכם; בכוונות שלהם, אני רואה שהם באמת אוהבים, אוקיי? כי אתם מודעים, אתם יודעים שהבן אדם שלכם אוהב, ואני גם כן רואה שהם רוצים מאוד מאוד מאוד לחזור בחזרה, אבל אני גם רואה שהבן אדם שלכם אולי קצת שרלטן להגיד את האמת, אתם מבחינתכם יודעים ומכירים את כל הלוֹקשים האלה, ואני חושב שאתם לא תתנו לדבר הזה ללכת ולחזור שוב פעם, אוקיי? זה משהו שאני חייב להגיד.

בואו נראה מה ככל הנראה קורה בשבוע הקרוב

"Ace of coins" - כן, הבן אדם הזה עומד להציע לכם משהו. הבן אדם הזה עומד…"בוא נצא", "בוא נלך". יכול מאוד להיות… יש כאן איזשהו עניין עם עבודה, אולי אתם רואים אותם בעבודה שלכם, אולי יש כאן איזה משהו שקשור בעבודה שלכם, השאלה אם אתם רואים את הבן אדם הזה כרגע כי הוא בפוקוס על עצמו, גם אתם בפוקוס כרגע על עצמכם. אולי הם יהיו בעבודה שלכם פתאום, אולי זה משהו שקשור לכסף שמצריך מכם תקשורת. כל מיני דברים, אוקיי? יכול מאוד להיות שאתם תפגשו אותם במקום, זה כן כרגע משדר לי משהו פיזי אבל אתם בהחלט עומדים לדבר. אתם תהיו קצת מותשים, אוקיי? אתם תהיו קצת מותשים לגמרי, זאת אומרת, "עוד פעם הם חוזרים ואומרים לי את אותו דבר? ", אבל כן, אוקיי? זה משהו שצריך לקרות, אין מה לעשות, ויכול מאוד להיות שיהיה כאן גם ריב מסוים, אוקיי?

המזלות שאתם ככל הנראה מתמודדים איתם "Queen of Pentacles", מזל שור, יש לי פה גם מזל דלי, יש לי פה כאן את כל מזלות האש, בעיקר בעיקר, בעיקר מזל אריה, יכול מאוד להיות שאתם מתמודדים עם אריה. Judgement" card", אנרגיה מאוד חזקה של מזל עקרב. כל מזל, זה יכול להיות כל מזל כמובן, "Hanged Man" זה Pisces, מזל דגים. ו-Capricorn, מזל גדי. אוקיי? זה יכול להיות כל מזל.

צופים: "אתה לא מבין, אימא'לה! ".

ג'וני אני מבין, אני מבין כי אני ג'וני טארוט. את מבינה? האם את מבינה? (צוחק).

טוב חברים, אנחנו על 2, 400 צופים, מעלף. מי שעדיין לא עקב זה הזמן שלכם לעקוב. בואו נתקדם הלאה חברים. זה היה בשבילכם מזל בתולה, תישארו איתנו גם למקומי הירח, אופק, שמש שלכם… שמש שלכם אתם כבר נשארתם אבל מיקומי הירח, אופק, והמזל של הבן אדם שלכם, ונוס כמובן, אוקיי?

בואו נראה, אנחנו ממשיכים למזל הבא, בואו נראה מה המזל הבא שלנו היום חברים. והמזל הבא הוא... מזל עקרב! ! Scorpions. בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל עקרב. טוב…

– תודה רבה זוהר, תודה רבה כנרת. תודה רבה לכל מי ששולח מתנות, כל המתנות, כולל כולם, הולכות לתרומה. אנחנו פה 1200 צופים. מי שעדיין לא הכיר אותי, לא מכיר, לא נחשף, כן נחשף, קפצתי לו ב "for you" ככה פתאום, ברוכים הבאים למשפחה, שמחים שאתם כאן, מוזמנים בכיף באהבה לעקוב גם כאן וגם באינסטגרם, ומה שאתם רואים עכשיו זה רק ההתחלה, כי התחזית השנתית עומדת לפרק אתכם לגמרי ולשבור לכם את הברכיים, בקטע טוב כמובן, בקטע טוב. (צוחק), והיא תצא בקרוב מאוד, אז תהיו מעודכנים גם באינסטגרם שלי.

טוב, חברים, בואו נראה מה קורה אצלכם, אנחנו במזל עקרב, scorpions, בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל עקרב, והנה הדרמה מתחילה, מזל עקרב, אנחנו איתכם, scorpions, מה יש ליקום להגיד לכם? כל מילה, אגב, שאני אומר באנגלית, אני מתרגם אותה. (צוחק). טוב, בואו נראה, מזל עקרב.

מזל עקרב, מאוד מעניין… '"סודות! ". מה אתם מסתירים, מזל עקרב? מה אתם מסתירים? "עליך להיות ערני יותר, המון דברים נשגבים מבינתך והתרחשויות קורות מאחורי גבך". מזל סרטן, אתם או הבן אדם שלכם מסתירים משהו, סוד מאוד גדול. אוקיי? אתם לא נחשפים לבן אדם שלכם, הבן אדם שלכם לא נחשף אליכם. יש פה המון דברים, המון רגשות שלא מדוברים, שלא מדוּסקסים נקרא לזה ככה, אוקיי?

צופים: "אתה בכלל לא עונה".

ג'וני: אני כרגע בלייב, אני לא יכול לענות, אני אענה לך כשאני אוכל. או המנהל שלי, כמובן, מי שיכול לפנות בוואטסאפ.

"אש התשוקה" - "הכימיה המינית ביניכם היא מיוחדת במינה, הרומן הזה זקוק למעט רגש בכדי להתייצב, עד אז אל תפחדו להתנסות".

"אהבה חדשה" - "אדם חדש נכנס אל חייך". who ever that person is, לא משנה מי הבן אדם הזה, מזל עקרב, אוקיי? ככל הנראה זה בן אדם חדש, מישהו חדש שהכרתם, לא מישהו שיש לכם היסטוריה איתו. יכול מאוד להיות שכן, אוקיי? אבל כן, יש כאן אנרגיה מאוד מאוד חדשה שנכנסת. יש כאן גם "שיחת נפש" ו"צדק", צדק עומד לקרות, אוקיי? אבל יש כאן אנרגיה של בן אדם חדש. בואו נראה מה יש לטארוט להגיד. בואו נראה מה יש לתחזית להגיד.

צופים: "אימא'לה אתה צודק! ".

ג'וני: אני תמיד צודק. אני תמיד צודק. (צוחק).

טוב, בואו נראה חברים, מזל עקרב, אנחנו איתכם. בואו נראה מה יש לטארוט להגיד, בואו נראה מה יש לתחזית. המסרים מאוד ברורים, מישהו כאן מסתיר משהו. טוב.

[מערבב חפיסת קלפים]

אוקיי, scorpions, בואו נראה מה קורה איתכם. מזל עקרב. איך אתם רואים את הבן אדם שלכם?

קודם כל, אתם מאוד נמשכים אליהם, מזל עקרב. אוקיי? אתם מאוד נמשכים אל הבן אדם שלכם, "Knight of Wands". אבל אתם מרגישים שהבן אדם שלכם הוא קצת שחקן. מרגיש לי שאתם לא כל כך מבינים מה התכלית של הבן אדם הזה בחיים שלכם. אוקיי? מזל עקרב, אתם לא מצליחים… אמרתי סרטן יכול להיות? התכוונתי עקרב. אתם לא כל כך מבינים מה התכלית שלהם, אתם לא יודעים אם הם רוצים אתכם או לא רוצים אתכם, הבן אדם הזה בא והולך ובא והולך, ויכול להיות מזל עקרב כרגע שאתם לא באמת מבינים מה הם רוצים מכם באמת. אוקיי? אתם לא מבינים. לא מצליחים להבין אם הבן אדם שלכם רוצה אתכם באמת. כרגע נראה שבאמת המצב ביניכם די קפוא. יכול מאוד להיות שאתם לא מדברים, יכול מאוד להיות שלא קורה ביניכם כל כך הרבה, זאת אומרת, כן יש לכם בן אדם מסוים בראש, אבל מרגיש לי שלא קורה בפועל משהו. אתם מבינים? זאת אומרת, זה לא משהו אמיתי, זה משהו שקורה די ברמת המחשבה, יכול מאוד להיות שזה גם אתם יודעים, נפגשים - עושים, אבל אני כן רואה כרגע שהבן אדם שלכם נמצא בראש שלכם, אבל עם ה "Four of Cups" וה "Four of Wands" אני לא חושב שיש כאן איזשהו משהו שממש קורה. אוקיי? או שאתם חלק מכם נשואים לבן אדם הזה בגלל ה "Four of Wands" אבל… אני חושב שזה לא המקרה אצל הרוב הגדול מכם. בכל מקרה אתם יודעים שאתם מקבלים יותר מהבן אדם הזה מאשר מה שאתם עושים. אוקיי? זאת אומרת, הבן אדם שלכם עושה, נותן בעבורכם, עושה בעבורכם, אבל אתם לא באמת יודעים להעריך את הדבר הזה, זאת אומרת, אתם לא עושים שום דבר כלפי הבן אדם שלכם. אוקיי? זה בעיקר הם והם והם.

בואו נראה איך הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם כרגע.

קלף ה "Strength", "Emperor", "World" - הבן אדם שלכם מאוד נמשך אליכם, וואו. מזל עקרב. הבן אדם שלכם מאוד מאוד מאוד נמשך אליכם. הם אפילו רואים אתכם בסופו של דבר איזושהי פנטזיה הייתי אומר. העניין הוא מזל עקרב, הבן אדם שלכם לא רואה אתכם כמישהו שעושה… שוב, כמו שאמרנו, אתם לא עושים מזל עקרב. אתם לא עושים. אוקיי? אתם לא עושים, אתם לא עושים. אתם גם אפילו סוגרים את הדלת בפניו של הבן אדם שלכם, אני חייב להגיד, אבל הבן אדם שלכם כרגע גם לא יהיה מוכן לעשות כל עוד אתם לא תראו להם אהבה, זוגיות, רגש, לא משנה מה. אני רגע מנמיך את המזגן ברשותכם. אוקיי? , אבל מה שאני רוצה להגיד מזל עקרב זה שאני לא רואה את הבן אדם שלכם עושה כרגע משהו. אני לא רואה אותם עושים משהו. יכול להיות שהם עשו ושמתם להם ברקס? הגיוני לגמרי, אוקיי?

כי קלף ה-"Strength", ה-"World" - (מהמהם בשלילה). הבן אדם שלכם לא עומד לעשות כלום. "Seven of Wands", לא. הם לא רוצים, הם מרגישים אווירה מאוד מאוד מאוד לא מעוניינת מכם. וזה לא בהכרח המצב, כי אתם כן נמשכים אליהם. אתם כן נמשכים אליהם, אבל אני לא יכול לראות אתכם בהכרח, את הבן אדם שלכם, בהכרח מרגיש את זה. זאת אומרת, גם אם אתם נמשכים אליהם, הבן אדם שלכם לא מבין, אתם לא נותנים להם דרך להבין את זה. אוקיי? אתם לא נותנים להם דרך להבין את זה. מזל… מזל עקרב. בכל מקרה, "King of Cups", יש כאן התאהבות. אוקיי? "King of Cups" , "Queen of Pentacles", יש כאן התאהבות. יכול מאוד להיות שאחד מכם מאוד מצליח. אתם ככל הנראה מתמודדים עם בן אדם מצליח, ככה אתם רואים אותם. אוקיי? "Ten of Cups", יש כאן אהבה גדולה. אוקיי? יש כאן אהבה גדולה. קשר מאוד מוזר למען האמת מזל עקרב, כי מרגיש לי שהקשר הזה קורה בעיקר במיינד, ולא בפועל, אבל כן בהחלט אפשר לראות כאן קשר מאוד מאוד מאוד חזק. "king of Cups", אנרגיה נשית מאוד חזקה, אז אולי אתם מוקפים, אולי מישהו מכם מאוד נשי.

מה שעומד לקרות, מה שהבן אדם שלכם עומד לעשות.

הבן אדם שלכם לא עומד לעשות. אם אתם לא תראו לבן אדם שלכם אהבה, לא תראו להם רגש, לא תראו להם עניין, הבן אדם שלכם יסתום את הפה שלו לנצח נצחים.

"Eight of Cups", "Four of Pentacles" - סורי, סורי. יש כאן המון פוטנציאל מזל עקרב, אני חושב שאתם צריכים לעשות כדי שהפוטנציאל הזה יעבוד. אוקיי? אני חושב שבאמת יש צורך מכם יותר להניע את הקשר הזה, יש כאן מישהו שצריך לעשות, ואני לא רואה שדבר הזה קורה בפועל. אני באמת באמת באמת לא רואה, אוקיי? וכל עוד אתם לא תעשו, הבן אדם שלכם ככל הנראה לא יפנה או לא יעשה, מזל עקרב, וזה מה שאתם צריכים להבין, אוקיי? זה מה שאתם צריכים להבין. כי הם מאוד נמשכים אליהם. "Emperor" קארד, "King of Cups", אנרגיה מאוד מאוד מאוד חזקה. חלק מכם אולי ברומן חד מיני, זאת אומרת גבר וגבר, אישה ואישה. יחד עם "Queen of Coins". בכל מקרה, מזלות שאתם ככל הנראה מתמודדים איתם: "Queen of Pentacles", מזל גדי. יש לנו פה מזל גדי. יש לנו פה "The Emperor", אנרגיה מאוד מאוד חזקה של מזל טלה. יש לנו פה מזל סרטן, יש לי פה מזל שור, יש פה כל ה"Fix signs", שזה יכול מאוד להיות שאתם מתמודדים עם עוד עקרב. יכול להיות דלי, יכול להיות שור, יכול מאוד להיות אריה. יש לנו פה מזל אריה שוב מאוד מאוד חזק, זה כמובן יכול להיות כל מזל. "Knight of Wands", גם טלה קשת ואריה. אריה מאוד חזק, דלי מאוד חזק, וגם עקרב - שזה אתם, מאוד חזק, אז יכול להיות שאתם מתמודדים עם מזל עקרב אחר. זה בכל המקרה התחזית שלכם מזל עקרב. תישארו איתנו גם למיקומי הירח ואופק שלכם.

בואו נראה ונמשיך, אנחנו ממשיכים הלאה. בואו נראה לאן אנחנו ממשיכים כרגע. חברים, מי שעדיין לא עקב, this is your time, זה הזמן שלכם. יפה, אנחנו כבר 16, 000 צופים, מטורף. מטורף!

צופים: "וואו, תודה תודה! ".

ג'וני: בכיף, שירה.

טוב, בואו נראה מה המזל הבא שלנו. אנחנו עם מזל טלה. בואו נראה מה קורה אצלכם, טלה. בואו נראה מה קורה אצל מזל טלה, חברים, 2, 200 צופים, מי שעדיין לא עקב, זה הזמן שלכם.

צופים: "אתה מטורף! ".

ג'וני: תודה רבה. תודה תודה, אלף תודות.

טוב, lets see, Aries, מה קורה אצלכם?

צופים: "מסר לעקרב".

ג'וני: כבר היה מסר לעקרב. אני פותח עם המסר.

מסר, למזל טלה, אנחנו עם מזל טלה עכשיו, חברים, מי שעדיין לא עוקב, זה הזמן שלכם. אנחנו על 350, 000 צופים. בואו נקפיץ! בואו נקפיץ, חברים. 350, 000 לייקים. וואו, סליחה, כמו שאמרתי לכם, אני עם שפעת. בואו נקפיץ לחצי מיליון, ואנחנו בהחלט יכולים להגיע לשם. התלתלים שלי היום, בואו רגע, נעשה להם דבר כזה. יופי, הם קופצניים ויפים. טוב…

צופים: "מאוד מדויק, תודה רבה".

ג'וני: בכיף, בייבי שארק, משתמש בדוי יקר שכמותך.

[מערבב חפיסת קלפים]

מזל טלה, אנחנו איתכם, בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל טלה. בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל טלה, מזל טלה, התחלנו! בואו נראה מה קורה אצלכם, טלה.

מזל טלה, וואו, המון מסרים יצאו כבר. קודם כל:

"אהבה חד-צדדית" - "אין מספיק רגש ותשוקה לגרום לקשר הזה להמשיך, יחד עם ייאוש, נראה כי המצב הנוכחי שואב ממך, כל כוח ואנרגיה. שים את עצמך במרכז". מזל טלה, אובייסלי, אתם לא מקבלים מספיק אהבה ברגש הזה. אתם לא מקבלים אהבה מספיק בקשר הזה, אתם לא מקבלים מספיק רגש בקשר הזה. אתם לא מקבלים מספיק. אוקיי? אתם פשוט, פשוט, פשוט לא מקבלים מספיק, מזל טלה.

רגע, התלתלים מתחילים להתפזר, אלף סליחות.

יש לנו פה גם "קבלת החלטות" ו"שברון לב". אני חושב, מזל טלה, שאתם כרגע נמצאים במצב שאתם לא מצליחים מספיק לקבל את הרגש שהייתם רוצים לקבל, והדבר הזה כן שובר לכם את הלב. אני גם אקריא לכם: "ליבך שבור וכואב, קשר מסוים הותיר אותך פגוע ועצוב, הרשה לעצמך להתפרק וזכור כי תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר. תקופה טובה יותר בפתח". מזל טלה. אוקיי? זה משהו שאתם צריכים לזכור ולהבין. בואו נראה מה התחזית שלכם אומרים, אבל בהחלט נראה פה כמו מישהו ששבר לכם את הלב. אפשר לראות כאן, באמת, איזשהו מקרה די קשה שאתם עוברים.

בואו נראה על מה היקום מדבר, בואו נראה מה היקום מדבר, מזל טלה. בואו נראה מה היקום מדבר, מה היקום רוצה, מזל טלה. בואו נראה מה היקום רוצה.

[מערבב חפיסת קלפים]

‫Aries, בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל טלה. ‫אוקיי, יפה. ‫איך אתם רואים את הבן אדם שלכם?

‫מזל טלה, אני אגיד לכם משהו. קודם כל, אתם יודעים שהבן אדם שלכם ‫לא כל כך משקיע, זה לא סוד. ‫אוקיי? זה לא סוד, מזל טלה, זה לא סוד. ‫אתם יודעים שהבן אדם שלכם ‫לא כל כך משקיע, אוקיי?

למה אני נשרט פה על התלתלים שעה?

‫אתם יודעים שהבן אדם שלכם ‫לא כל כך משקיע, מזל טלה. אתם מבינים את זה, אתם יודעים את זה. ‫אוקיי? העניין הוא שאתם מאוד מאוד ‫מאוד נמשכים אליהם, מזל טלה. ‫אני אגיד לכם משהו, אני חושב ‫שבאמת מהצד של הבן אדם שלכם, ‫איך שאתם רואים אותם, ‫אתם כן רואים אותם, ‫עם ביטחון עצמי מאוד גדול, אתם רואים אותם ‫כבן אדם שבהחלט יש איתו פוטנציאל לקשר, ‫כי אני כן רואה שאתם מאוד נמשכים, ‫אבל גם מרגיש לי שאתם חושבים ‫שהבן אדם הזה קצת עושה פוזות. ‫אם אתם מבינים מה אני אומר, ‫אם זה בהחלט, אתם יודעים… if it make sense… ואני רואה שהבן אדם שלכם די שותק, ‫זאת אומרת, אתם יודעים ‫כמה הבן אדם שלכם הוא מושך, ‫אתם רואים את הבן אדם שלכם ‫כי הבן אדם מושך, אממה, מזל טלה? ‫אני כן רואה שאתם גם יודעים ‫שהבן אדם שלכם קצת עושה פוזות. ‫אוקיי? הבן אדם שלכם מלא בביטחון עצמי, ‫ככה אתם רואים אותם. ‫מלא בביטחון עצמי. יכול להיות שהם שותקים, יכול מאוד להיות ‫שהם מתעלמים מכם במקומות, ‫יכול להיות שהם מתעלמים מכם ביום-יום, ‫יכול להיות שהם לא מייחסים ‫איזשהו משהו לקיומכם. ‫הם מבחינתם, אתם לא קיימים, אוקיי? אבל אתם עדיין מוכנים להקריב, ‫ואתם יודעים כמה הבן אדם הזה… ‫עמוק בפנים אתם קוראים אותם ‫ואתם יודעים שהבן אדם שלכם רוצה אתכם. אוקיי?

Judgment" card” - הם לא שחררו. ‫בואו נראה עוד.

מזל טלה Star" card", ‫אתם אולי מתמודדים עם דלי, אריה, ‫יש לי כאן גם… ויש לי פה שוב אריה, מזל טלה, ‫תכף נדבר על מזלות. ‫בכל מקרה, איך הבן אדם שלכם רואה אתכם?

‫קודם כל, הבן אדם שלכם ‫גם רואה אתכם כפנטזיה. ‫מזל טלה, הבן אדם שלכם ‫רואה אתכם כפנטזיה בהחלט ‫ומרגיש לי שדווקא הם אומרים לעצמם, ‫הדרך שלהם היא פשוט קצת עקומה, ‫זאת אומרת, הם אומרים לעצמם: ‫"אוקיי, אני אוהב את מזל טלה, ‫אני אתן לו להתייחס אליי ‫בכך שאני אתעלם ממנו". ‫זו דרך מאוד מאוד מאוד מטופשת ‫להתמודד בקשר, ‫אבל ככה הבן אדם הזה עושה את זה. אוקיי? הבן אדם הזה יש ביטחון עצמי בשיא, ‫הבן אדם הזה יודע מה קורה ביניכם, ‫אוקיי, הבן אדם הזה מבין, ‫הבן אדם הזה רואה אתכם כפנטזיה, The star" card ו The sun" card".

– סליחה, נפל לי קלף.‫

אבל אני כן בהחלט רוצה להגיד לכם ‫את זה שהבן אדם שלכם ‫מאוד מאוד מאוד נמשך אליכם ‫והבן אדם שלכם באמת מאוד רוצה ‫לקחת את הקשר הזה ולייצב אותו. ‫אוקיי, מזל טלה? הבן אדם שלכם ‫לגמרי רוצה לייצב את הקשר הזה. ‫לגמרי לגמרי רוצה לייצב את הקשר הזה. ‫הם לא עושים עם זה שום דבר כרגע, …though, אממה? זה מה שהבן אדם שלכם עושה. ‫עכשיו אני גם אגיד לכם משהו. ‫עצם זה שאתם כרגע אולי פחות מתקשרים, ‫אולי לא באמת במצב שהייתם רוצים להיות, ‫הבן אדם שלכם גם חושב או עשוי לחשוב ‫שאתם בוגדים בו, אוקיי? ‫מישהו פה חושב שהבן אדם השני בוגד. ‫בואו נראה אם בהכרח יש בגידה.

‫רגע, אני גם רוצה לדבר על "Two of Cups".

"The Hermit" , "Six of Swords" - ‫לא חושב שיש כאן בגידה, לא חושב, לא חושב. אולי אתם גורמים להם לחשוב ‫שאתם בוגדים בהם (צוחק) . ‫זה מאוד מרושע מצדכם, אבל אני אוהב את זה, ‫כי זה מה שהבן אדם שלכם חושב. אם אתם רוצים שהבן אדם שלכם ‫יחשוב שאתם הולכים עם אחרים, ‫אין בעיה עם זה. ‫ו… בואו נראה מה הבן אדם שלכם ‫רוצה לעשות.

"Knight of Cups" ו"Page of Wands" - הם עומדים ליצור אתכם קשר, מזל טלה. הבן אדם שלכם, "המפלצת אגו" הזו ‫שטיפחתם, שעל פניו נראית ‫כמאוד מאוד מאוד חזקה, ‫יוצרת אתכם קשר.

‫"Knight of Coins", וואו, "Queen of cups". רגע, רגע, רגע. ‫"Knight of Pentacles" ו"Page of Wands". ‫ו"Knight of Cups" - הבן אדם שלכם ‫בהחלט יוצר אתכם קשר. והבן אדם שלכם גם אפילו הייתי אומר ‫מאוהב, ‫אני חושב שאתם מצליחים לשבור אותם. ‫אני חושב שאתם מצליחים ‫לשבור אותם, מזל טלה. ‫אני באמת חושב. אוקיי? ‫אני חושב שאתם מצליחים ‫לשבור את הבן אדם שלכם. ‫הם מאוהבים בכם, הבן אדם שלכם ‫יוצר אתכם קשר, ‫והבן אדם שלכם גם תכנן את זה ‫המון המון זמן. ‫אני אגיד לכם מה, אני חושב שבאמת ‫אתם פשוט מצליחים לתעתע בהם, ‫ועצם התעתוע הזה גורם להם ‫בסופו של דבר להחליט ‫לבוא ולעשות משהו.

Bottom of the deck - היה לנו "Two of Cups", ‫זאת אומרת שבהחלט יש כאן ‫אהבה הדדית ביניכם, זה לא רק ‫שאני אומר לכם הבן אדם שלכם ‫אוהב אתכם, ועכשיו מזל טלה ‫מתמלא באגו, ‫כי גם אתם אוהבים אותם, הרי. אוקיי? ‫אבל כן, זה בהחלט משהו שקורה.

‫בכל מקרה, מזל טלה, ‫מזלות שאתם מתמודדים איתם, ‫ככל הנראה: יש לי פה דלי, ‫יש לי פה אריה, יש לי כאן עקרב. ‫יש לי כאן את מזל קשת, ‫יש לי פה את מזל עקרב, ‫יש לי פה את מזל טלה. ‫מה עוד? ‫אריה יש לי כאן, אמרנו. ‫כן, אלה המזלות שיש לנו. ‫כמובן יכול להיות כל מזל, כל מזל. אוקיי? זה יכול להיות כל מזל.

צופים: ‫"מדויק ברמות".

ג'וני: תודה רבה רבה רבה רבה. ‫תודה רבה לכולם.

‫בואו, ממשיכים למזל הבא, חברים. מזל טלה, תישארו איתנו גם ‫למיקומי הירח, אופק ‫והמזל של הבן אדם שלכם. ‫טוב, בואו נראה, חברים, ‫המזל הבא שלנו הוא… ‫מזל דגים, pisces אנרג'י.

‫מזל דגים, בואו נראה מה קורה אצלכם. ‫מזל דגים.

צופים: "‫אין, תקשיב, אתה יותר מדויק ‫מכל בן אדם בעולם הזה".

ג'וני: תודה רבה, גברת פרינסס. ‫תודה.

טוב. ‫מזל דגים, בואו נראה מה קורה אצלכם. ‫בואו נראה מה קורה איתכם pisces . ‫מזל יקר, מזל יקר.

ג'וני: תגידו, מישהו יכול לעשות לי ‫סשן תגובות? זאת אומרת, אין לי זמן לצלם מסך, ‫אבל אם מישהו יכול לכתוב לי ‫"אתה מדויק, אתה מטורף, אתה טו טו טו", ‫אז אם אתם תוכלו לצלם ולשלוח לי, ‫אני מה זה אשמח, ‫כי אני לא מצליח לעקוב על הכל ‫ואני באמת רוצה לקרוא, אוקיי? ‫אז תודה רבה.

– נהוראי אוחנה, תודה רבה על הוְרָדִים האלה. שוב, אני אומר לכם, כל מתנה ‫שאתם שולחים לי עוברת לתרומה.

טוב, בואו נראה מזל דגים, ‫אנחנו איתכם. ‫בואו נראה מה קורה למזל דגים.

[מערבב חפיסת קלפים]

"סודות", ‫"אהבה חדשה", "אש התשוקה" - ‫"עליך להיות ערני יותר. ‫המון דברים נשגבים מבינתך ‫והתרחשויות קורות מאחורי גבך". מזל דגים, יכול מאוד להיות ‫שאתם מתמודדים עם מישהו ‫שמסתיר המון המון המון דברים. ‫המון דברים.

"אדם חדש נכנס אל חייך" - ‫תחזית מאוד דומה הייתה למזל עקרב, ‫מזל דגים. ‫יכול להיות שאתם מתמודדים עם עקרב. מאוד דומה מבחינת המסרים. אוקיי?

יש לנו פה גם "קארמה" - "תכנן את צעדיך בתבונה במצב זה בכדי שיעזרו לך בעתיד. היקום בצד שלך". אוקיי… מעניין. בואו נראה מה יש ל…

ו"היעזר בחבריך" גם יש לי פה, בגלל שזה קלף די נדיר אני פחות מקריא אותו - "היעזר בחבריך, קח את ידם ‫של אלו הקרובים אליך ‫המושיטים יד לשלום". מאוד מעניין מזל דגים.

‫בואו נראה מה יש לטארוט להגיד. ‫מזל דגים, ‫בואו נראה מה קורה אצלכם.

[מערבב חפיסת קלפים]

– חברים, מי שעדיין לא עקב זה ‫הזמן שלכם, ‫בואו נראה על כמה צופים אנחנו עומדים. ‫וואו, 18, 000 צופים, מטורף. ‫קדימה, קדימה, בואו נגדיל. ‫חברים, אנחנו על 1, 800. בואו נשתף את הלייב, בואו נעשה לייקים, ‫בואו נגביר, אנחנו על 400, 000 לייקים. קדימה, תפרגנו בלייקים, ‫בואו נגיע לחצי מיליון. אני מזכיר לכם, כל המתנות נתרמות. מי שעדיין לא עקב זה הזמן שלכם לעקוב ‫אנחנו פה על… וואו, ‫המון עוקבים חדשים, איזה כיף לנו. אבל קחו את זה בחשבון, אוקיי?

מזל דגים. בואו נראה מה היקום רוצה להגיד לכם, ‫אבל קדימה, חברים, ‫לשתף את הלייב, לעשות לייקים, ‫בואו נקפיץ, בואו נגיב, בואו נעשה. ‫קדימה, קדימה, קדימה. ‫להיחשף למי שעדיין לא נחשפנו.

‫מזל דגים. בואו נראה ‫מה כרגע היקום רוצה מכם.

צופים: "כולם רוצים דלי".

ג'וני: ‫גם אני רוצה דלי, יקירתי, אני גם מזל דלי, ‫בדיוק כמוך, אבל אני ממתין בסבלנות.

טוב, בואו נראה מזל דגים.

קיבלתי ויז'ן על… ‫וואי, מוזר, שנייה אחת, ‫אני אגיד לכם מה קיבלתי; טיול, בן אדם שמטייל, ‫משהו שקשור בטיול. ממש ראיתי מישהו… ‫שיער אולי קצת שטני, או לבן, ‫ובהר… טיול בטבע, ‫משהו שקשור בטיול בטבע. למה זה עלה? ‫טיול לחו"ל, אולי הכרתם ‫את הבן אדם בחו"ל? אולי מישהו טס לחו"ל? ‫מעניין. טוב…

צופים: "זה לא, זה כי אתה מסטול".

ג'וני: (צוחק) לא, אני לא מסטול.

צופים: "אימא! שלי עכשיו טס".

ג'וני: ‫אוקיי, "שלי עכשיו טס", זה ויז'ן, אוקיי? ‫זה מדבר רק לחלק מכם, לא לכולם. ‫אוקיי?

צופים: "‫שהחלטנו לצאת היום לטיול בטבע".

ג'וני: ‫מעולה. טוב, בכל מקרה אני ממשיך.

‫טוב, מזל דגים. ‫מזל דגים, מה ש...

וואו, "Queen of Swords". אתם רואים את הבן אדם שלכם ‫כמישהו שאתם כרגע יכול מאוד להיות פחות רוצים להתנהל איתו. ‫מזל טלה, בואו נגיד את זה כך. מזל דגים, סליחה.

‫אני אגיד לכם משהו, מזל דגים. אתם מאוד מאוד מאוד אוהבים את הבן אדם שלכם. אוקיי? אתם מזל מאוד אוהב, ‫אתם מזל של מערכות יחסים, בהחלט. ‫אני רואה שאתם מאוד אוהבים אותם, ‫אתם מאמינים גם בקשר הזה, מזל דגים. ‫יש כאן אהבה מאוד מאוד גדולה ‫שקורית משני הצדדים, ‫אתם מאמינים בקשר הזה, ‫אתם רואים את הקשר הזה, אוקיי? ‫ומרגיש לי, מזל דגים, שכרגע באמת ‫אתם מסתכלים על זה קדימה. אוקיי? זאת אומרת, אתם יודעים ‫שלקשר הזה עדיין יש פוטנציאל, ‫על אף שהבן אדם שלכם ‫קצת פחות מראה לכם את זה.

‫אתם רואים אותם כ-"Queen of Swords", ‫זאת אומרת, אתם רואים את הבן אדם שלכם ‫כטיפוס די חכם, אבל גם מרגיש לי ‫שאולי חלק מכם מחליטים לחתוך אותו. ‫אוקיי? אתם מוצגים פה… ‫אתם מציגים את הבן אדם שלכם ‫כ"Queen of Swords", יכול מאוד להיות ‫שהבן אדם הזה משחק קצת mind games, ‫יכול מאוד להיות שהבן אדם שלכם ‫לא כל כך ישיר אתכם לגבי מה שהוא מרגיש באמת, ‫זה משהו שבהחלט יכול להיות קיים כאן.

ו-‫"Ace of Swords". יכול מאוד להיות ‫שאתם אולי יצרתם קשר וקיבלתם ברקס, ‫"Ace of Swords" זה יצירת קשר, ‫"Queen of Swords" - ברקס, אוקיי? ‫אבל כן גם אפשר לראות פה תקשורת ‫שעדיין קורית, זה לא חוסר תקשורת, ‫אבל מישהו כאן יוצא מהתמונה. ‫יכול מאוד להיות שאתם מחליטים ‫לחתוך את הבן אדם שלכם ‫כי "א.ב.ג.ד.ה.ו.ז.ח." אוקיי? ‫גם זה אני רוצה שתיקחו בחשבון.

בואו נראה ‫איך הבן אדם שלכם מרגיש ‫כל אחריכם כרגע?

Star" card", ‫"Ace of Swords", "Three of Swords"' ‫וואו. ‫סליחה, "Ace of Wands" יש שם. פה, ‫פה יש לנו "Ace of Swords". הבן אדם שלכם שבור לב, ‫מזל דגים, למה?

תשמעו, קודם כול אנחנו, בבירור, יכולים לראות פה ‫שמישהו כאן קצת מנתק את הצד השני, אוקיי? ‫מישהו פה מנתק, מישהו פה לא כל כך ‫מתנהל עם הצד השני בכלל, אוקיי? ‫מישהו פה לא מתנהל עם הצד השני, ‫אבל אני כן רואה, מזל דגים, ‫אני כן רואה שהבן אדם שלכם שבור לב.

The star" card", יכול להיות שאתם ‫מתמודדים עם מזל דלי אפילו, אוקיי? מישהו פה לא כל כך רגיש, לא מראה ‫את הרגישות שלו, שנמצאת בפנים, ‫אבל הבן אדם שלכם שבור לב. הבן אדם שלכם שבור לב, מזל דגים. אוקיי?

"Eight of Swords", הם גם לא עושים ‫שום דבר, הם מרגישים שאתם לא עושים כלום. אוקיי? מישהו פה לא עושה שום דבר, ‫מישהו פה לא מצליח לעשות מספיק. יש כאן רצון מאוד גדול ליצירת קשר, ‫הבן אדם שלכם מת לדבר איתכם, אני בטוח בזה. הבן אדם שלכם מת שמשהו יתחיל ביניכם, ‫הם מתים שזה יקרה, אני בטוח. ‫"Ace of Wands" ו ""Ace of Swords"", הם כל כך רוצים ‫את זה, אין לכם מושג, אוקיי? אבל הם שבורי לב, מזל דגים. הבן אדם שלכם שבור לב משום מה, ‫מאיזשהי סיבה, הם שבורי… ‫רגע, רגע, שנייה, אני חייב לראות שמה...

[מערבב חפיסת קלפים]

"Queen of Wands" ברוורס. ‫אתם שמתם להם ברקס, ‫מישהו פה שם ברקס לצד שני, ‫שום דבר לא עומד לשכנע אותי, ‫"Queen of Wands" ברוורס, פיצוץ של אגו, ‫אולי מישהו ניסה ליצור משהו, ‫הציע אולי לטייל, ללכת לטיול, לדבר, ‫יצר קשר וקיבל ברקס וזה למה, אוקיי? אצל חלק מאוד קטן מכן יש כאן גם בגידה, אוקיי? ‫אבל מאוד מודגש שהדבר הזה קורה.

בואו נראה, מזל דגים, ‫איזה צעד בעצם הבן אדם שלכם עומד לעשות?

[מערבב חפיסת קלפים]

‫"Lovers", "Eight of Wands" - ‫הם עומדים ליצור קשר. ‫נקסט, נקסט, נקסט, ‫הם עומדים ליצור קשר. חד משמעית. ‫"Fool" card , וואו. "Lovers"- הבן אדם שלכם עומד להופיע, ‫ליצור קשר, לראות אתכם איפשהו. ‫יש כאן תקשורת שקורית, מזל דגים, אובייסלי. יש כאן תקשורת שקורית, מזל דגים.

– איך אני מתחיל לשיר פתאום? כמו אורן להב. ‫לא. ‫

מזל דגים, בהחלט יש כאן תקשורת. אוקיי "לוברס", הבן אדם שלכם נמשך אליכם מאוד, ‫שבור לב, אבל עומד ליצור איתכם קשר.

‫"King of Wands" ברוורס - הבן אדם שלכם קצת חסר אגו. ‫יכול מאוד להיות שהאגו שלכם… ‫שלהם קצת מתפרק, ‫ולכן אתם בעצם… יכול להיות שאתם סותמים ‫ולכן הם מחליטים ליצור קשר. ‫אוקיי? אבל זה בהחלט משהו שקורה ‫כאן, מזל דגים.

! congratulations, נראה שזה ממשיך ‫למקום טוב.

צופים: "ג'וני אתה מטורף, דייקת בהכל ממש".

ג'וני: תודה רבה, בר פלד.

‫חברים, אמרתי לכם מי שיכול לצלם לי מסך ‫את כל התגובות, אני מה זה אשמח. ‫התגובות הטובות כמובן.

‫טוב, חברים, אנחנו ממשיכים למזל הבא. בואו נראה מה המזל הבא שלנו. בואו נראה מה המזל הבא שלנו. מזל דגים, אגב, מזלות שיש כאן: קשת, יכול מאוד להיות שאתם ‫מתמודדים, מזל דלי, סופר חזק מזל דלי.‫ ""Queen of Wands"", יכול מאוד להיות ‫שאתם מתמודדים עם מזל אריה, ‫מזל טלה אפילו, ‫"King of Wands" - מזל טלה. ‫"The Fool" - אנרגית טלה, ‫אנרגית דלי - ‫מזל דלי, מזל אריה. ‫"Lovers" זה תאומים. סליחה, מזל טלה, מזל דלי, ‫וזה בגדול. שוב, יש לנו פה ‫את מזל דלי. ‫"Ace of Wands", מזלות האש. ‫טלה, אריה, אריה, בבקשה. ‫זה יכול להיות כל מזל, אוקיי? זה יכול להיות כל מזל.

‫טוב, בואו נראה. ‫אנחנו ממשיכים למזל הבא. ‫בואו נראה מה המזל הבא שלנו. ‫טוב, והמזל הבא הוא… תאומים, מזל תאומים. ‫בואו נראה מה קורה אצלכם מזל תאומים.

– מי שעדיין לא עקב זה הזמן שלכם, ‫חברים, 1900 צופים. ‫אם אתם עדיין לא עקבתם, ‫אתם לא תתעדכנו בתחזית השנתית ‫ואתם לא תדעו את שאר התוכן, ‫אז חבל, זה הזמן שלכם, אוקיי? אנחנו על מעל 20, 000 צופים (מחיאות כפיים). מ‫טורף, איזה כיף. חברים, בואו נקפיץ את הלייב, ‫בואו נגיע ל-25, 000 צופים ונשבור שיא. ‫קדימה, קדימה, קדימה! ‫מי שעדיין לא שיתף את הלייב, ‫תשתפו, תעשו לייקים, ‫אנחנו רוצים להגיע למלא מלא מלא לייקים. גם מזל דגים, תישארו איתנו ‫למזל הירח, אופק שלכם, וונוס שלכם, ‫ולמזל של הבן אדם שלכם, ‫מי שעדיין לא עקב שיעקוב, וזה בגדול. ‫אוקיי? חברים, אני רוצה לראות ‫שיתופים של הלייב, תשלחו לחברים, ‫תשלחו לעניינאז', הדבר הזה מקפיץ ועוזר, ‫אז תהיו על זה.

טוב, אנחנו על מזל תאומים, ‫בואו נראה מה קורה במזל תאומים. בואו נראה מה קורה במזל תאומים. טוב, אנחנו ממשיכים הלאה. מזל תאומים.

צופים: "ג'וני לייב הבא…".

ג'וני: מה? בואו נראה…

צופים: "‫תתחיל מאריה, כל פעם ה‫אריה בסוף".

ג'וני: האמת שבאמת אריה הרבה בסוף. ‫גם דלי הרבה בסוף, וזה המזל שלי, ‫אני חייב להגיד, ואני מה זה רוצה לשמוע את דלי.

[מערבב חפיסת קלפים]‫

טוב, בכל מקרה, בואו נראה ‫מה קורה למזל תאומים. תאומים, בואו נראה ‫מה קורה אצלכם.

רגע, בואו נתחיל עם המסרים, כמובן. טוב, בואו נראה.

"שברון לב", "איחוד! " - אוקיי… ‫"לבך שבור וכואב, קשר מסוים הותיר אותך פגוע ועצוב, ‫הרשה לעצמך להתפרק וזכור כי תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר. תקופה טובה יותר בפתח."

"‫איחוד" - "אדם מהעבר חוזר אליך". "Six of Cups" אנרג'י. יכול להיות שאתם מתמודדים עם סרטן… סליחה - סרטן, עקרב, דגים . מזל עקרב, סרטן או מזל דגים. "איחוד", אוקיי? "חשבון נפש וקבלת החלטות" - ‫יכול מאוד להיות שהיקום נותן לכם ‫סייקל נוסף עם בן אדם. ‫כדי להחליט מה טוב לכם ומה נכון לכם, ‫בן אדם מהעבר חוזר בחזרה, מזל תאומים.

בואו נראה מה יש לקלפים, להגיד. ‫בואו נראה מה יש להם להגיד מזל תאומים. בואו נראה. ‫אוקיי, בואו נראה, מזל תאומים. אוקיי, תאומים, בואו נראה ‫מה קורה אצלכם.

[מערבב חפיסת קלפים]

‫בום! ""Two of Cups"". ‫פַהפהאו!

"King of Cups", מה לעזאזל? מה קורה כאן?

"King of Cups", "Queen of cups", סליחה - "Queen of Coins", "Knight of Cups", ו-"Two of Cups". ‫כמה קאפס? ! מזל תאומים. אתם נמצאים ‫בקשר אוהב בטירוף ‫ואני חושב שיש לזה קשר לזה ‫שהבן אדם שלכם חוזר. מזל תאומים, אני חושב שיש לזה ‫קשר לזה שהבן אדם שלכם חוזר, מזל תאומים. יש לזה קשר, אוקיי? מזל תאומים, יש לזה קשר לזה ‫שהבן אדם שלכם חוזר בחזרה. מישהו כאן חוזר בחזרה, אובייסלי, אוקיי?

‫קודם כל אני רוצה להגיד, ‫אתם רואים את הבן אדם שלכם ‫קודם כל כטיפוס מאוד מאוד עדין, ‫יכול מאוד להיות גם נשי. ‫אולי אתם כרגע נמצאים בקשר שהוא ‫אישה-אישה/גבר-גבר, ‫קשר להטב"י, אוקיי? ‫אבל מה שאני רוצה להגיד כרגע ‫מזל תאומים זה ש… לא לכולם כמובן, ‫יש כאן אהבה הדדית מאוד מאוד ‫מאוד חזקה. הבן אדם שלכם מאוהב בכם, ‫אתם גם יודעים את זה, אוקיי? ‫אתם גם יודעים שהבן אדם שלכם ‫מהווה לכם בית. ‫לחלק מכם הבן אדם שלכם מזכיר לכם ‫משהו שקשור במשפחה, ‫הבן אדם שלכם אולי קשור לאמא שלכם ‫או לאבא שלכם, ‫ואני בהחלט בהחלט יכול לראות כאן ‫אהבה הדדית מאוד חזקה שקורית כאן, אתם יודעים שהבן אדם שלכם ‫אוהב אתכם וגם אתם אוהבים אותם גם, אוקיי? עמוק בפנים אתם גם יודעים שהבן אדם ‫שלכם מתכנן לעשות כל מיני צעדים ‫כדי שהדבר הזה יקרה. אוקיי? הבן אדם שלכם מאוד מאוד ‫מתעקש ויודע ומתכנן את הזמן שלו ‫כדי להגיע אליכם, ואני חושב שזה עניין ‫של איזושהי התפתחות אישית ‫שהבן אדם הזה צריך לעשות ‫לפני שהוא מגיע אליכם בצורה חזקה. אבל אני כן גם רואה שהבן אדם שלכם ‫כרגע נמצא בפוקוס על החיים שלו, ‫יכול מאוד להיות שהבן אדם הזה ‫מאוד מצליח בקריירה שלו ‫או במה שהוא עושה, ‫או שיש להם הרבה כסף, ‫אבל אני פשוט רואה שאתם רואים ‫שהבן אדם שלכם כרגע ‫מתמקד בהתפתחות האישית. ‫"King of Cups" זה גם קשור בילדים. חלק מכם יש לכם ילדים ‫עם הבן אדם הזה. חלק. ‫אוקיי? חלק מכם.

בואו נראה...

Moon" card” - איך הבן אדם שלכם מרגיש כלפיכם ‫כרגע?

הם משום מה מאוד עצובים. אני אגיד לכם משהו, אני חושב ‫שהבן אדם שלכם עושה חשבון נפש מטורף ‫לגבי כל מה שקורה ביניכם עכשיו, ‫מזל תאומים. ‫הבן אדם שלכם עושה חשבון נפש, ‫חולם עליכם, חושב עליכם ללא הפסקה. אוקיי? זה משהו שבהחלט אפשר ‫לראות כאן מזל תאומים, ‫ואני גם כן רואה שבאמת ‫זה משהו שמתבטא בפועל. הם רואים אתכם כ-"Emperor", ‫הבן אדם שלכם רואה אתכם ‫כמישהו מאוד חזק. ‫אוקיי? הם גם נמשכים אליכם. ולכן ‫אני אומר שה"Two of Cups" ‫‫הוא מאוד מאוד מאוד חזק, מזל תאומים. ‫אוקיי? אם משניכם, משני הצדדים, ‫אפשר לראות פה אהבה מאוד חזקה. ‫אני גם אגיד לכם משהו, ‫אתם מאוד מצליחים להכיל ‫ולהבין אחד את השני, ואני חושב ‫שכרגע אתם בשקט, ‫כי אני לא רואה כרגע דיבור חזק, ‫אבל יכול מאוד להיות וסביר להניח ‫שבאמת משהו קרה בעבר, כרגע, ‫יש כאן איזשהו פיצוץ, ‫טאוור קארד וב bottom of the deck, ‫אבל הבן אדם שלכם ‫לגמרי מרגיש שאתם חסרים לו עכשיו. ‫אחד הצדדים מחכה לצד השני הרבה זמן. אוקיי? ‫יכול מאוד להיות שהיה ביניכם ‫פיצוץ בעבר, ‫ייתכן, אתם מתמודדים עם מזל גדי, יכול מאוד להיות, ‫אבל אנחנו מדברים פה על פיצוץ ‫שקרה בעבר, ‫ונראה שבעקבות הפיצוץ הזה, ‫"שתיים, שתיים, שתיים", אגב, ‫הבן אדם שלכם מעוניין קצת ‫ליצור קשר מחדש, ‫אוקיי? להגיע אליכם מחדש, ‫ליצור אתכם קשר מחדש.

Justice" Energy", אני כן יכול לראות ‫שבאמת הבן אדם שלכם רוצה להגיע ‫וליצור אתכם קשר, אוקיי? ‫לא בהכרח, יכול להיות שאתם גם ‫בקשר עם הבן אדם שלכם, ‫אבל יותר לעשות, אוקיי? ‫אנרגיה יותר אקטיבית, ‫האנרגיה שלהם הופכת מפסיבית ‫לאקטיבית, והבן אדם הזה כרגע ‫יותר עושה בשבילכם. אוקיי? יותר עושה בשבילכם, ‫יותר נותן בשבילכם, ‫יותר שם בשבילכם. זה בהחלט משהו ‫שאפשר לראות כאן אחרי תקופה מאוד גדולה של אכזבה. לבן אדם שלכם לא הייתה תקווה בקשר, ‫ומרגיש לי שהתקווה הזו עכשיו מגיעה, ‫מזל תאומים, אוקיי? ‫כי יש ביניכם המון המון אהבה. ‫"Two of Cups" ו"King of Cups" - ‫יש ביניכם המון אהבה. אני רוצה שאתם תקחו את זה בחשבון.

‫בואו נראה איזה פעולות הבן אדם ‫שלכם עומד לעשות?

"Magician", "Eight of Cups", ו"King of Coins", "Nine of Swords" אני כן חושב שיש כאן סיכוי לתקשורת, ‫אני פשוט לא חושב שזה קורה ממש ממש מהר ‫כמו שהייתם רוצים שזה יקרה, אוקיי? ‫כי הבן אדם שלכם כן מסתכל עליכם קדימה.

‫"King of Coins" - מרגיש לי שהבן אדם ‫שלכם באמת מאוד מאוד רוצה, ‫אבל יש כאן איזשהו משהו בחיים שלהם ‫שמאוד מושך אותם אחורה. ‫יכול להיות שזה קשור לעבודה, ‫יכול להיות שזה קשור לחברים, וואטאבר למה שזה קשור, אני רואה שיש משהו שמושך את הבן אדם הזה אחורה. ‫אוקיי? אבל אני כן יכול לראות, ‫"Nine of Swords" אני כן יכול לראות פה תקשורת. אוקיי? שוב, אנחנו גם ראינו, ‫"איחוד, אדם מהעבר חוזר לחייך" - ‫הם יחזרו. יכול להיות שזה לא יקרה ‫בשבוע הקרוב, אבל זה בהחלט קורה. ‫אוקיי? אז אני רוצה שתקחו את זה בחשבון, ‫מזל שור. ‫קחו את זה בחשבון… ‫אוי, מזל תאומים, סליחה. קחו את זה בחשבון.

מזלות שאתם ככל ‫הנראה מתמודדים איתם, ‫"King of Cups" - מזל סרטן, ‫אני רואה פה מאוד חזק. כל מזלות המים, כולל כולם, ‫scorpions , pisces, ‫גם עקרב ודגים. אני יכול לראות כאן ‫מזל מאזניים, מזל דלי יש כאן, מזל טלה, מזל דגים מאוד מאוד מאוד חזק, ‫מזל גדי סופר חזק שיש כאן, ‫ומזל שור. זה יכול להיות כל מזל, though. כל מזל. ‫אוקיי?

בואו נראה, אנחנו ממשיכים. ‫אנחנו ממשיכים…

[מערבב חפיסת קלפים]

‫אז… המזל הבא שלנו הוא… דלי!

אנחנו איתכם, אקווריוס. ‫אקווריוס, מה קורה אצלכם, אקווריוס? מזל דלי, בני עמי היקרים, ‫בואו נראה מה קורה אצלכם. מזל דלי, מזל דלי. בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל דלי.

‫צופים: "מטורף ברמות". תודה תודה.

‫מזל דלי, ירח ונוס, שמש אופק. בואו נראה מה קורה אצלכם, דליים.

– חברים, מי שעדיין לא עקב, ‫זה הזמן שלכם לעקוב, ‫אנחנו מעל 20, 000 צופים. ‫מטורף, מטורף, מטורף, מטורף. ‫קדימה, חברים, להקפיץ, ‫לשתף, לעשות לייקים. בואו נגיע לחצי מיליון לייקים ‫ובואו נגיע אפילו ליותר צופים. ‫אז קדימה לשתף את הלייב.

‫בואו נראה, חברים, מזל דלי, ‫בואו נראה מה קורה אצלכם. ‫מסר בשבילכם.

[מערבב חפיסת קלפים]

אוקיי, מזל דלי. בואו נראה. ‫אוקיי, מזל דלי.

‫"Let go of the past" - ‫זה מה שהיקום רוצה להגיד לכם - ‫"הגיע הזמן להתקדם הלאה. ‫עליך לשחרר קשרים שלא משרתים אותך יותר".

ו"נתק", מזל דלי. ‫אני חושב שיש כאן איזשהו צורך בנתק. ‫מזל דלי, אני חושב שיש כאן ‫איזשהו צורך בנתק מבן אדם מסוים. ‫אתם צריכים לשחרר. אתם צריכים לשחרר.

"נתק" - ‫"פרידה מאדם אהוב באופק, ‫ריחוק בינך לבין שאהבה נפשך". ‫אבל…

‫"חיבור נשמתי" - יש כאן איזושהי משימה נשמתית. ‫זאת אומרת, הבן אדם הזה ‫יש לו תכלית מסוימת בחיים שלכם, אוקיי?

‫"ההשקעה והיוזמה" - "עליך להתחיל לפעול ‫בשביל להגשים את משאלת ליבך". ‫אני אגיד לכם, אני חושב שאתם ‫כבר פעלתם, מזל דלי. ‫חלק מכם כבר פעלו, ‫חלק מכם עומדים לפעול בקרוב. ‫אוקיי? אבל נראה שבאמת הפעולה הזו ‫בסופו של דבר תיתן לכם את ההבנה ‫שאתם צריכים בעצם לשחרר, ‫שאתם צריכים להיכנס לנתק. ‫אוקיי? אבל חיבור נשמתי עדיין יש ביניכם ‫פה, איזשהו קשר אנרגטי, לא ברור.

‫בואו נראה מה יש לטארוט להגיד. ‫נפתח לכם עוד קלף מזל דלי.

[מערבב חפיסת קלפים]

"תקווה" ו"דגל אדום" - "‫הטוב שיש לרומן הזה להציע ‫עדיין לא הגיע. ‫האמונה שלכם בקשר היא אמיתית ועליך לבחון את סביבתך בחיים, ‫זה הזמן להסתכל למציאות בעיניים, הסימנים מזהירים אותך". אוקיי, בואו נראה.

צופים: "פעלתי, שחררתי וניתקתי קשר".

ג'וני: ‫אוקיי.

‫בואו נראה מזל דלי מה קורה אצלכם. בואו נראה, מזל דלי.

‫מזל דלי, אקווריוס! ‫אקווריוס! בוא נראה מה קורה עם אקווריוס.

‫טוב, מה יש ליקום להגיד לאקווריוס?

– ‫איך אני אוהב להגיד את המילה 'אקווריוס'? מכירים את הקעקוע שלי של אקווריוס? יש לי פה אקווריוס ויש לי פה את אורנוּס, ‫שהוא השליט של אקווריוס. (צוחק).

‫טוב, חצי מיליון לייקים, יפה, ‫חברים, מטורף, בואו נצלם. מעולה, טוב.

[מערבב חפיסת קלפים]‫

מזל דלי, בואו נראה מה קורה אצלכם. ‫אוקיי, מזל דלי. בואו נראה מזל דלי ‫מה קורה בקשר שלכם. ‫איך אתם רואים את הבן אדם שלכם?

"Four of Wands", "The World" card, "Four of Pentacles", ו"Seven of Swords".

‫אתם מרגישים שהבן אדם שלכם ‫רימה אתכם, מזל דלי. יש כאן הונאה, הו נ אה! ‫אתם מרגישים, קודם כל, ‫אתם מרגישים תקועים במקום. אוקיי? חלק מכם מרגישים תקועים במקום. אממה? אתם חושבים שבהחלט, בהחלט, ‫בהחלט הקשר הזה יש לו פוטנציאל.

‫It's said and done. זה מה שאתם מרגישים, מזל דלי. ‫אתם מרגישים שהקשר הזה ‫הסתיים - "The World" card. ‫אוקיי? יש לכם פה new chapter. ‫אתם רוצים להתחיל איזשהו משהו חדש, ‫אבל אתם לא באמת מצליחים. ‫קשה לכם מאוד לנתק את הבן אדם הזה ‫מכם, מזל דלי. ‫קשה לכם מאוד לנתק את הבן אדם ‫שלכם מכם. ‫אוקיי? קשה לכם מאוד, מזל דלי, ‫ואני רואה שבאמת אתם רואים את הבן אדם ‫שלכם כמישהו שלא מצליח לשחרר מכם, ‫לשחרר לכם מהראש. ‫אני כן בהחלט יכול לראות שאתם ‫כרגע יותר נתקעים עליהם, בסדר? ‫אני בהחלט יכול לראות שאתם רואים ‫שאתם נתקעים עליהם, ‫אבל אתם גם מרגישים שהבן אדם שלכם ‫קצת מניפולטיבי וזה משהו שאתם לא רוצים לקחת בו חלק, אוקיי? אתם מרגישים שהבן אדם שלכם מניפולטיבי, ‫אתם מרגישים שהבן אדם שלכם אולי ‫שיקר לכם או משקר לכם. ‫שיקר לכם באהבה, משקר לכם כרגע, וואטאבר, אוקיי? אבל הבן אדם הזה יש הונאה, ‫אתם מרגישים שהבן אדם שלכם ‫לא מספר משהו, לא אומר משהו, אוקיי? The World" card", אתם מבחינתכם, אם הדבר הזה ‫לא יוצא לאור, ‫או שאתם לא מקבלים את התשובה ‫המספקת שלכם, אתם מסיימים, אתם משחררים באמת. באמת באמת - בואו נגיד את זה ככה.

בואו נראה איך הבן אדם שלכם ‫מרגיש כלפיכם, מזל דלי.

[תמיהה] ‫מה? ‫"Fool" card"? ‫"Seven of Cups"? , ‫"Five of Wands"?

‫למה הבן אדם שלכם אוהב אתכם? ‫למה הבן אדם אוהב?

(צוחק) ‫אוקיי, זה מאוד מוזר. ‫נראה שאתם רוצים לשחרר, אוקיי? הבן אדם שלכם לא מראה לכם את זה. ‫הבן אדם שלכם לא מראה לכם את זה. ‫אוקיי? הבן אדם שלכם אוהב אתכם, ‫אבל לא באמת מראה לכם את זה. ‫זאת אומרת, משהו פה מוזר. ‫יש כאן רגש מהצד השני, ‫רגש די חזק, אבל הדבר הזה ‫לא נראה כלפי חוץ. ‫גם אני רואה שחלק מכם כרגע מנסים, ‫אתם יודעים, יותר לנסות או לעשות, ‫אבל אולי חלק מכם אפילו גם קיבלו סירוב ‫כי נראה שאתם, אובייסלי, לא מעוניינים. ‫זאת אומרת, מה זה 'לא מעוניינים'? ‫אתם מעוניינים, אבל אתם לא מצליחים לשחרר ‫ואתם מרגישים שכל עוד הבן אדם שלכם ‫לא נותן לכם את זה, ‫אז אתם לא מעוניינים להמשיך בקשר ‫כי אתם לא סמרטוטים, אוקיי? ‫אממה? מזל דלי, אנחנו רואים שבהחלט ‫יש כאן רגש מצד הבן אדם שלכם, משום מה. ‫"Ten of Cups", הבן אדם שלכם רוצה ‫להתחיל אתכם משהו חדש.

"The Fool", מה? ‫מאוד מעניין מה שקורה פה. ‫מאוד מאוד מעניין מה שקורה כאן. אני אגיד לכם משהו, "Seven of Cups", ‫יכול מאוד להיות שאתם משדרים ‫לבן אדם שלכם שאתם מאוד פתוחים ‫לזוגיות אחרת. ‫אוקיי? הבן אדם שלכם חושב ‫שאתם מחוזרים, ‫שאולי יש לכם המון המון אנשים ‫שמקיפים אתכם, ‫הבן אדם שלכם חושב שאולי יש לכם ‫הרבה אופציות והם קצת כועסים. ‫אוקיי? הבן אדם שלכם קצת כועס עליכם, ‫הבן אדם שלכם קצת עצבני, ‫אולי אתם עשיתם, פרסמתם משהו ‫שגרם להם להיות עצבניים, ‫אולי אתם אמרתם להם משהו ‫שגרם להם להיות עצבניים.

I wanna take a look, למה הבן אדם הזה עצבני?

[מערבב חפיסת קלפים]

‫"King of Swords", אתם נותנים להם ‫מסרים כפולים, חלק מכם, ‫"King of Cups" עדיין יש ביניכם אהבה. ‫מאוד מעניין, מאוד מאוד מאוד מעניין.

‫בואו נראה איזה פעולות הבן אדם שלכם ‫עושה בשבוע הקרוב. ‫בואו נראה.

[מערבב חפיסת קלפים]

Justice" card "The sun" card", מה לעזאזל? הקריאה הכי מוזרה שהייתה לכם אבר, ‫ולמה הבן אדם שלכם שבור לב? ‫למה? היי "Pentacles". ‫טוב, בכל מקרה, מזל דלי, ‫סביר מאוד להניח שתהיה כאן תקשורת, אוקיי?

אתם חתכתם את הבן אדם שלכם ‫בכל אופן, ומרגיש לי שכשהם מבינים ‫שאתם חתכתם אותם, זה מתי שהם ‫באמת רוצים לפנות אליכם Justice" card". ‫אתם השקעתם, לא קיבלתם בחזרה, ‫אתם כרגע מקבלים בחזרה, אוקיי? ‫יכול מאוד להיות שאתם ‫מתמודדים עם מזל מאזניים.

‫אני כן רואה שזה משהו שמאוד מאוד ‫משמח אתכם, אני חייב להגיד, מזל דלי, ‫אבל אני כן רואה שהבן אדם שלכם ‫גם בסופו של דבר יודע לעשות ולתת, ‫זאת אומרת, יש השקעה שיוצאת לפועל, ‫אתם מבינים? ‫זאת אומרת, אתם עשיתם משהו בעבר, ‫כרגע הדבר הזה יוצא לפועל, מזל דלי. ‫אוקיי?

"Queen of Swords" - ‫יכול מאוד להיות שאתם ניתקתם ‫את הבן אדם שלכם בעבר, ‫חתכתם אותם, יחד עם "King of Swords", ‫יש פה התאמה מאוד חזקה ביניכם, ‫אבל "Ace of Coins" - הבן אדם שלכם ‫עומד ליצור אתכם קשר, ‫יכול מאוד להיות שזה משהו שקשור לעבודה שלכם, אוקיי?

"‫Three of Swords" - זה בן אדם איזה שבור לב, משום מה, The Moon" card". ‫פשוט מוזר לי למה הם שבורי לב ‫ולמה קשה להם אם הם לא מרגישים או לא עושים, ‫אתם מבינים? זאת אומרת, הם מאוהבים, ‫אבל למה הם לא עושים? לא ברור. בכל מקרה, נראה שהם מתחילים לעשות, ‫הבן אדם שלכם מקבל ת'כאפת התעוררות הזו, ‫אבל זה יכול להיות מאוחר מדי בשבילם, ‫אצל חלק מכם. ‫זה יכול להיות מאוחר מדי בשבילם.

‫מזלות שאתם מתנהלים איתם, ‫ככל הנראה, ‫חלק מכם יכולים להתמודד ‫עם עוד מזל דלי. ""Fix signs"" - מזל עקרב, מזל שור, מזל אריה. ‫יכול להיות שאתם מתמודדים עם עוד מזל דלי, ‫כמו שאמרתי. מזל מאזניים יש לי פה, יש לי כאן מזל אריה שוב, ‫יש לי פה מזל מאזניים שוב, ‫יש לי פה מזל שור שאתם מתמודדים, ‫מזל דגים. ‫יכול להיות כל מזל, מזל טלה גם. אוקיי? ‫כמובן יכול להיות כל מזל, אבל אלה המזלות ‫שהכי הרבה עלו, אז קחו בחשבון. קחו את זה בחשבון.

‫צופים: "אריה בכל התמודדות".

ג'וני: כן, לגמרי. (צוחק) ‫רגע, מה היא אומרת פה?

צופים: ‫"אני נשבעת שזה בול. בחיים ‫לא היה ככה מדויק".

ג'וני: תודה רבה, עדן, תודה.

‫טוב, ממשיכים למזל הבא, ‫בואו נראה מה המזל הבא שלנו. המזל הבא הוא… מזל אריה. ‫בואו נראה מה קורה אצלכם, אריות. ‫בואו נראה מה קורה אצלכם, מזל אריה. טוב, רק שנייה. ‫טוב, יפה. מזל אריה, בואו נראה ‫מה קורה אצלכם, אנחנו על 22, 000 צופים, מטורף! . ‫מזל אריה, בואו נראה מה קורה אצלכם.

[מערבב חפיסת קלפים]

"‫שחרר את העבר", "מאבקי כוח", "שיחת נפש". ‫מרגיש לי שהפוקוס שלכם, מזל אריה, ‫זה צריך להיות לשחרר את העבר, אוקיי? הגיע הזמן להתקדם. "עליך לשחרר קשרים ‫שלא משרתים אותך יותר בכדי ‫שתוכל לבנות עתיד טוב יותר", ‫מזל אריה, זה משהו שאני רוצה להגיד לכם.

"‫שיחת נפש" - "עליכם לפתוח את ליבכם ‫אחד בפני השנייה", ‫זה לדעתי יותר בגדר המלצה.

‫יש לנו פה "סבלנות" - ‫"נקודת מפנה בחיי האהבה שלך ‫תגיע בדיוק בזמן הנכון, ‫הכל קורה בזמן המדויק.", זאת אומרת, ‫היקום באיזשהו מקום אומר לכם, ‫מזל אריה, 'תשחררו, ‫משהו טוב יותר מחכה'. אוקיי? ‫let go of the past ‫כי משהו טוב יותר מחכה, מזל אריה. אוקיי? ‫משהו טוב יותר מחכה, מזל אריה, ‫משהו טוב יותר מחכה.

"חיבור נשמתי" - יכול מאוד להיות ‫שאתם כרגע מאוד כועסים על העבר, ‫אבל גם מחוברים אליו.

‫יש לנו פה "מאבקי כוח", "המצב דורש מכם ‫להתנגח ולהיאבק, ‫היקום מבקש מכם לא לעשות זאת." ‫בהחלט יש כאן קשר שהיקום רוצה ‫שאתם תשחררו ותתקדמו הלאה, ‫מזל אריה. אוקיי? זה בהחלט, בהחלט, ‫בהחלט מתקיים כאן. ‫זה בהחלט מתקיים כאן, ‫אובייסלי.

‫בואו נראה מה הטארוט אומר. בואו נראה מה לטארוט יש להגיד.

צופים: "אבל אם כבר שחררתי מהעבר? ".

ג'וני: ‫תשחררי שוב! (צוחק) סתם, ככל הנראה יש משהו ש… ‫את יודעת… עדיין אמונות מגבילות ‫שממשיכות איתך, טראומות. ‫טוב, בואו נראה.

[מערבב חפיסת קלפים]‫

טוב… ‫אז ככה, מזל אריה. ‫וואו, בהיתי לרגע, אם שמתם לב. ‫טוב, מזל אריה. ‫רגע… אני חושב אפילו שפזלתי לרגע, ‫אלף סליחות. ‫טוב, רגע… הופה.

צופים: ‫"שלחתי לך לפרטי פידבקים".

ג'וני: ‫תודה רבה מירב.

[מערבב חפיסת קלפים]

‫טוב. ‫‫אוקיי, מזל אריה. ‫בואו נראה. Death" card", אוקיי... ‫משהו פה נגמר, מזל אריה. ‫"שחרר את העבר", ואתם מקשיבים. ‫אתם אכן משחררים, מזל אריה. מרגיש שיש איזושהי פעולה ‫שאתם צריכים לעשות ‫כדי לשחרר את העבר, ‫כדי להתקדם הלאה, ‫אוקיי? זה בהחלט משהו ‫שהוא מאוד ניכר כאן, ‫כי מרגיש לי שבאיזשהו מקום ‫אתם יודעים, ‫כן אתם חושבים על הקשר הזה, occasionally. ‫זאת אומרת, לעיתים קרובות ‫אתם כן חושבים על הקשר הזה, ‫אני כן רואה שבאמת הקשר הזה ‫חי לכם בראש, ‫אבל Death" card", אני לא מרגיש ‫שאתם מדברים או כרגע בקשר, ‫מזל אריה, אוקיי?

‫אתם כן "מניפסטינג" את הבן אדם הזה ‫בחזרה לחיים שלכם, ‫אני גם יכול לראות כרגע, ‫מזל אריה, שבאמת אתם יודעים, ‫יש כאן סוג של איזשהו רצון, ‫אתם מחכים לבן אדם הזה, ‫אתם בסוג של המתנה בלתי נגמרת ‫עם הבן אדם הזה, אוקיי? ‫המתנה בלתי נגמרת עם הבן אדם הזה, ‫ואני בהחלט יכול לראות שהקשר הזה ‫כרגע מאוד מטריד אתכם, עדיין, ‫אפילו שאתם לא בקשר, Death" card", ‫אולי אתם מתמודדים עם מזל עקרב ‫או מישהו עם מזל עקרב חזק ‫בצד שלו, בטבלה, סליחה. או דלי, אבל אני בהחלט, בהחלט, ‫יכול לראות את זה קורה, אוקיי? אתם צריכים לשחרר, מזל אריה, ‫יש פה קשר שאתם צריכים לשחרר, ‫"שחרר את העבר", לט גו! ‫לט גו, לט גו, מזל אריה. ‫Death" card" ולשחרר את העבר.

בואו נראה איך הבן אדם שלכם ‫מרגיש כלפיכם, ‫"Eight of Pentacles", "Page of Wands", ‫"Two of Cups". אני אגיד לכם משהו, ‫אני מרגיש ורואה למה אתם עדיין ‫מרגישים את הבן אדם הזה, אוקיי? ‫אני לא מאשים אתכם למה אתם לא מצליחים ‫לשחרר את העבר, כי אתם עדיין… ‫האנרגיה שלכם שם, אוקיי? ‫האנרגיה שלכם שם, עדיין יש ביניכם אהבה, ‫עדיין יש ביניכם רגש. ‫מה שהיה ביניכם היה בהחלט מאוד חזק, אוקיי? היה הדדי, היה אוהב, ‫שניכם אהבתם מאוד אחד את השני, ‫ויכול מאוד להיות שחלק מכם עדיין ‫מרגישים את האהבה הזו עד היום, ‫מזל אריה. יכול להיות שחלק מכם ‫מרגישים את האהבה הזו גם היום, ‫גם כרגע, הבן אדם שלכם מאוד רוצה ‫ליצור קשר, אני חייב להגיד, "Page of Wands", הבן אדם שלכם ‫צופה בכם, אוקיי? "Page of Wands" זה מבחינתי ‫גם, אתם יודעים, קלף של מדיה חברתית, ‫אולי אתם עוקבים אחד אחרי השנייה ‫במדיה חברתית, ‫אולי אתם צופים אחד בשני, אוקיי? ‫יכול להיות חלק מכם גם מתקשרים, אוקיי? ‫אפילו שאני רואה שהקשר נגמר, ‫חלק מכם מתקשרים, "Page of Wands". אממה? אין פה מספיק תקשורת ‫או עשייה או נתינה או קבלה בקשר הזה ‫בשביל שהדבר הזה יקרה? ‫אתם מבינים? אין פה מספיק עשייה ‫כדי שהדבר הזה ממשיך הלה, ‫אין פה. עם כמה שבאמת יש כאן ‫אהבה מאוד גדולה וחזקה, ‫כי הבן אדם שלכם בהחלט אוהב אתכם, ‫יש כאן אהבה, גם אתם אוהבים אותם. ‫"Two of Cups" זה אהבה הדדית, ‫זה אהבה הדדית. ‫אהבה הדדית זה משהו שאני רוצה להגיד, ‫קחו את זה בחשבון, בסדר? ‫"Chariot", הבן אדם שלכם רוצה ‫שאתם תעשו את זה, ‫חלק מכם הבן אדם שלכם רוצה ‫שאתם תעשו את זה, ‫שאתם תקריבו מעצמכם בשבילם, אוקיי? ‫אבל אפשר לצפות כאן לתקשורת מסוימת.

‫בואו נראה, "Page of Swords", "‫Ace of Coins", "Temperance". אצל חלק מכם, אני כן רואה ‫יצירת קשר ואני גם אגיד לכם משהו, ‫חלק מכם יכול מאוד להיות שאו שבאמת ‫אתם מתעדכנים מבחינת חדשות ‫ובוא נגיד ככה, אולי מדיה חברתית, ‫או שבאמת אתם פשוט ממשיכים לדבר ‫אפילו שהקשר הזה, ‫אתם יודעים שהקשר הזה לא נכון לכם, ‫אתם יודעים? חלק מכם עדיין ממשיכים את הקשר, ‫חלק מכם עדיין ממשיכים לדבר ‫אפילו שאתם יודעים שהקשר הזה ‫לא כל כך נכון. ‫"Ace of Coins", יכול עדיין להיות פה ‫יצירת קשר, אוקיי? ‫אני לא אומר שלא, זה בהחלט משהו ‫שיכול לקרות כאן עם "Page of Swords" ‫ו"Ace of Coins", אממה? ‫אני לא חושב שזה משהו שכל כך ‫יטיב אתכם, אוקיי? כי אני רואה פה ‫סוג של אכזבה. ‫אני רואה כאן סוג של אכזבה, ‫מזל אריה.‫ אוקיי? אני רואה כאן סוג של אכזבה ‫מסוימת. יכול מאוד להיות שהבן אדם שלכם גם… אצל חלק מכם, מישהו כאן ממשיך ‫הלאה לקשר אחר ויכול מאוד להיות ‫שאתם מרגישים קשר אחר, אוקיי? ‫שקורית. שקורה, סליחה. ‫אז אני בהחלט בהחלט בהחלט מבין את זה.

צופים: "‫האנרגיות ירדו מאז מזל דלי."

ג'וני: מה, למה? ‫אני עדיין באנרגיות. (צוחק).

‫בכל מקרה, זה בשבילכם, מזל אריה. מזלות שעלו, מזל עקרב. ‫"Temperance", מזל קשת. ‫"Page of Wands", גם מזל קשת. ‫אוקיי? "Page of Swords", מזל תאומים. ‫"The Magician", אנרגיה של ‫מזל טלה. יש לי פה גם סרטן ודגים, ‫תקחו את זה בחשבון, אוקיי? קחו את כל הדברים האלה בחשבון, ‫מזל אריה. ‫עדיין אני רואה פה אהבה הדדית though.

– תודה רבה שירה על כל המתנות, ‫תודה תודה תודה תודה תודה. תודה רבה.

טוב, בואו נראה. ‫והמזל האחרון שלנו להיום ‫זה מזל מאזניים.

[מערבב חפיסת קלפים]

‫מזל מאזניים. בואו נראה מה קורה אצלכם.

– ‫חברים, לייקים לייקים לייקים. ‫למרות שזהו, אנחנו כבר ב-goal שלנו.

בואו נראה מה קורה אצלכם, ‫מזל מאזניים. ‫בואו נראה...

צופים: "אריה היה מדויק"

ג'וני: תודה רבה.

‫בואו נראה מה קורה אצלכם, ‫מזל מאזניים. לפני שאנחנו מסיימים. מי שעדיין לא עוקב באינסטגרם ‫זה הזמן. וואי, זה היה לייב ארוך, אבל כיפי. ‫נהנתי מכל רגע.

‫טוב, בואו נראה. ‫טוב, מזל מאזניים.

"‫בגידה" - "אהבה חד צדדית", "רגשות עזים". ‫הרגש שלכם הוא מאוד מאוד חזק, ‫מזל מאזניים. הרגש שלכם מאוד מאוד חזק, ‫אבל אני בהחלט יכול לראות ‫שאולי אחד מהצדדים ‫שם קצת סטוֹפּ לבן אדם השני, אוקיי? ‫קצת רִיג'קשן, קצת סירוב. ‫יכול להיות שאחד הצדדים מסרב לצד השני.

"‫בגידה" - "צד אחד חובש מסכה שקרית ‫בקשר הזה ומוליך את הצד השני שולל".

(צוחק) ‫מי זה המניאק הזה? ! ‫סליחה. מזל מאזניים, מי זה הבן… אני אפסיק לקלל.

טוב, בואו נראה. ‫בואו נראה מה קורה פה. ‫מישהו פה משחק לכם ברגשות, ‫מסיבה כלשהי. ‫בואו נראה מה קורה כאן, ‫מזל מאזניים. ‫אוקיי?

צופים: "‫ג'ון, לא יפה לרדת עלינו".

ג'וני: ‫להפך, אני לא יורד עליכם, ‫אני אומר לבן אדם שלכם.

‫טוב, בואו נראה. ‫טוב. ‫מזל מאזניים, בואו נראה מה קורה. ‫בואו נראה מה קורה, ‫מזל מאזניים.

‫בואו נראה מה היקום רוצה.

[מערבב חפיסת קלפים]

(צוחק) ‫אני אפסיק לעשות את זה במפתיע. ‫טוב, בואו נראה. ‫זה פשוט יצא ממני.

‫אוקיי, מזל מאזניים, בואו נראה.

‫"Eight of Wands", "Emperor" - וואו, אתם נמשכים אליהם. ‫וואו, אני מתחיל להבין מה קורה כאן, ‫מזל מאזניים.

‫קודם כל, אתם בהחלט מבינים ‫ויודעים מה קורה עם הבן אדם שלכם, ‫אוקיי? אובייסלי, זה משהו שאתם רואים. ‫קחו את זה בחשבון. ‫אני כן רואה מזל בתולה… ‫מזל מאזניים, אוקיי? ‫אני כן רואה שאתם יודעים ובטוחים ‫בעצמכם שלקשר הזה יש פוטנציאל, ‫ואתם צודקים, אוקיי? לפי מה שאני רואה ‫כרגע, בהחלט לקשר ביניכם יש פוטנציאל. ‫יש כאן, לפי מה שנראה, אתם באמת ‫רואים את הבן אדם שלכם כדמות מאוד מאוד מצליחה, ‫יכול מאוד להיות שהבן אדם שלכם ‫עושה משהו מאוד מצליח, ‫יכול להיות שזה בן אדם מוכר, ‫יכול להיות שזה בן אדם מוערך גם בסביבה שלכם, ‫אולי באזור שאתם גרים בו או וואטאבר. ‫אבל מה שאני רוצה להגיד, מזל בתולה, ‫זה שאתם מאוד מאוד אופטימיים ‫בתקשורת עם הבן אדם הזה, ואתם ‫מאוד אופטימיים בזה שהקשר הזה יתקדם הלאה. ‫אבל אממה? אני רואה שאתם קצת עצובים, ‫ואני גם רואה שבאמת יש כאן אולי ‫איזושהי פגיעה מסוימת בתקווה, ‫אבל אתם עדיין יודעים שהקשר הזה ‫יכול להמשיך הלאה. ‫אבל כן יש פה אכזבה, אוקיי? ‫יש כאן אכזבה עדיין.

צופים: "‫אתה מטורף".

ג'וני: טנקיו, תודה רבה. ‫אה, זאת נופר, נכון? נופר, איי לאב יו.

‫אז תקחו את זה בחשבון. ‫בכל מקרה, מה שאני רוצה להגיד כרגע, ‫מזל מאזניים, זה שבהחלט, בהחלט, בהחלט, ‫אני רואה את הבן אדם הזה כבן אדם ‫די חזק מבחינתכם, ‫ואני גם רואה שהבן אדם הזה באמת ‫אולי קצת מאכזב אתכם, ‫כי הוא לא עושה מספיק כמו שאתם ‫ציפיתם, רציתם, אוקיי? ‫אבל זה משהו שבהחלט צריך לדעת.

אוקיי... איך הבן אדם שלכם רואה אתכם כרגע?

‫הבן אדם שלכם מאוד אוהב אתכם, ‫מזל מאזניים, כן, מזל מאזניים, ‫הבן אדם שלכם מאוד מאוד מאוד אוהב אתכם. ‫אני אגיד לכם משהו, ‫אני חושב שיש כאן אי הבנה. ‫אני חושב שיש כאן אי הבנה, ‫אני אגיד לכם למה, ‫כי צד אחד מרגיש שהוא לא עושה מספיק ‫בשביל… סליחה, ‫צד אחד מרגיש שהוא עושה הרבה ‫בשביל הצד השני, אבל לא מקבל. ‫אוקיי? אין פה אנרגיה פסיבית, ‫זאת אומרת, הוא לא מקבל, ‫הוא רק נותן אקטיבית אקטיבית, ‫אבל אין את הפסיביות הזו. ‫הבן אדם הזה לא מצליח לקבל, ‫מזל מאזניים. ‫אני רוצה שתיקחו את זה בחשבון, ‫אבל בהחלט יש כאן המון אהבה, ‫וזה משהו שאני יכול לראות, אוקיי? ‫זה משהו שאני בהחלט יכול לראות, ‫זה משהו שקורה מהצד של הבן אדם שלכם, ‫אבל אני רואה שהבן אדם שלכם ‫קצת ממתין לכם, מזל מאזניים. ‫אני חושב שהבן אדם שלכם ממתין לכם, ‫הבן אדם שלכם רוצה, ‫אבל הבן אדם שלכם גם מחכה לכם. ‫אני מקבל פה אנרגיה מאוד חזקה ‫שקשורה אולי במישהו שהוא מנכ"ל, ‫מנהל משהו, עושה משהו בחיים שלו, ‫אולי הוא… ‫אתם יודעים, יש פה מישהו אולי עם כסף, ‫מישהו פה… יש כאן מישהו, בן אדם די רציני, אוקיי?

"King of Pentacles" ו"Emperor" זה אנרגיה ‫מאוד מאוד חזקה. ‫מישהו מכם מאוד חזק, אוקיי? ‫אדם חזק. ‫תקחו את זה בחשבון.

‫בכל מקרה, בואו נראה… ‫וואי, מזל מאזניים, גם אתם בפיצוץ. ‫בואו נראה מה הבן אדם שלכם עושה.

"‫King of Cups" - הבן אדם שלכם ‫מאוד אוהב אתכם, מזל מאזניים.

‫אני אגיד לכם משהו, אוקיי? ‫אני לא אומר שהבן אדם שלכם ‫בהכרח יוצר לקשר, אני כן רואה שהבן אדם ‫שלכם עדיין אוהב אתכם ‫ועדיין ממשיך לאהוב אתכם, אוקיי? ‫אצל חלק מכם יש כאן אנרגיה של בגידה, ‫אולי מישהו כאן מתנהל ‫עם כמה אנשים במקביל, ‫אבל אני גם רוצה להגיד לכם משהו, ‫שוב אני אומר, בגידה בתור אחד, ‫אני פיתחתי את החפיסה הזו, אוקיי?

"‫בגידה" - "צד אחד חובש מסכה שקרית ‫בקשר הזה ומוליך את השני שולל". ‫בתור אחד שיצר את הקלף, ‫אני אומר לכם שזה לאו דווקא ‫בגידה פיזית, אלא גם יכול להיות ‫בגידה באמון, אוקיי? זאת אומרת ‫שהבן אדם שלכם אולי לא כל כך נאמן ‫אליכם, יכול מאוד להיות שהבן אדם ‫שלכם לא 100% בתוך הקשר ‫מבחינת מסירות, יכול להיות שהבן אדם ‫שלכם לא אומר לכם את האמת, ‫הרבה דברים שיכול להיות, אוקיי? ‫הרבה מאוד דברים שיכול להיות, ‫אבל בכל מקרה, מזל מאזניים, ‫הבן אדם שלכם, אתם לא צריכים לא יוצאים לו מהראש, בטח ובטח שלא בקרוב. ‫אני גם רואה שהבן אדם שלכם קצת ‫רוצה להגיש לכם, לתת לכם, ‫אבל לא בהכרח עושה איזה ‫"Nine of Swords", הבן אדם שלכם ‫יותר מתכנן, לא עושה בפועל. יש כאן ‫אנרגיה מסוימת של חוסר הנאמנות ‫שאולי ממשיכה לקרות בקרוב, אוקיי?

צופים: "‫לא, אני מתה, זה מדויק באופן רע".

ג'וני: (צוחק) ‫יו, איזה תגובה שוברת. אניס, מצחיק.

בכל מקרה, אני כן רואה שהבן אדם ‫שלכם אוהב אתכם מאוד, אוקיי? ‫יכול מאוד להיות שיש כאן איזשהו משהו ‫שקשור במשפחה, אולי מישהו ‫מכם מקים משפחה, אולי מישהי פה ‫היא אימא, אבא, וואטאבר, ‫יש כאן איזשהו משהו שקשור במשפחה, ‫יש כאן דמות נשית אפילו ‫שמשפיעה על הקשר. בכל מקרה, ‫הבן אדם שלכם מאוהב בכם. ‫אני לצערי עדיין לא רואה כאן ‫יצירת קשר או דיבור כרגע, ‫אבל אני אופטימי שזה דבר שיקרה בקרוב. ‫אוקיי? אני אופטימי שזה דבר שיקרה בקרוב, ‫עדיין לא הייתי אומר "בשבוע קרוב" ‫מהבחינה הזאת, אתם מבינים? ‫הם עדיין מאוד מאוד מתכננים. אבל הם באים. חכו להם, הם באים. הם ב א י ם, ‫מזל מאזניים. אוקיי?

– ‫חברים, אני אוהב אתכם מאוד.

‫יש לנו פה את מזל סרטן, יכול מאוד להיות שאתם מתמודדים ‫עם מזל סרטן, מזלות האוויר, ‫מאזניים דלי תאומים. ‫"The Emperor" זה "Taurus Energy", יכול להיות שאתם מתמודדים ‫עם מזל שור. ‫יש לי כאן את מזל גדי, מזל בתולה, ‫מזל… ‫"King of Pentacles"... ‫מזל שור, כן. שור, בתולה, גדי.

‫בכל מקרה, חברים, תודה רבה לכם ‫שאתם הייתם פה. מי שעדיין לא עקב, ‫זה הזמן שלכם לעקוב. ‫אתם מוזמנים לאינסטגרם ‫של התחזית שנתית בקרוב.

אוהב אתכם מאוד מאוד מאוד מאוד, ‫ו-love you.

‫אנחנו נתראה גם בשבוע הבא, ‫ביום שני, לא רביעי.

‫ואוהב אתכם, חברים, תודה רבה ‫שאתם הייתם כאן, שמחתם אותי, ‫ואני אראה אתכם ‫במקום בקריאה הבאה שלכם. ביי ביי.

[שולח נשיקה]

 

לעוד פרקים של הפודקאסט לחצו על שם הפודקאסט למטה

17 views0 comments

Comments


bottom of page